Michaela - Kramářová

TOP realitní makléř
pobočka BŘECLAV

3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
Michaela - Kramářová3. LEVEL - TOP KLUB

Jmenuji se Michaela Kramářová a jsem certifikovaná manažerka pobočky Břeclav. Na práci v realitách mě nejvíc baví to, že na pozadí každého prodeje či pronájmu nemovitosti je nějaký příběh konkrétního člověka, rodiny či firmy. Proto také na naší pobočce přistupujeme ke každému klientovi individuálně a společně s našimi makléři se snažíme každému klientovi nastavit naše služby na míru. Samozřejmě, stejně jako v jiných oborech, tak i v realitách je to někdy náročné. Ale nezaplacení je pak ten skvělý pocit, když vidím výsledek dobré práce našich makléřů v podobě spokojeného klienta, který přes nás dobře a rychle prodal či pronajal svou nemovitost a současně vidím i spokojeného kupujícího či nájemce, který u nás
našel přesně to, co hledal.

Systém mojí práce

Starám se o to, abychom na naší pobočce v Břeclavi poskytovali klientům komplexní, profesionální a flexibilní služby včetně právního servisu, které jim ušetří čas, starosti i peníze při prodeji či pronájmu jejich nemovitostí. To představuje celou řadu činností, které je třeba
zajistit. Od přípravy kvalitní inzerce, přes právní servis až po finální podpis smluv a realizaci prodeje či pronájmu nemovitosti. A to vše v příjemných a dobře dostupných prostorách naší pobočky v Břeclavi.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Mám ráda nové výzvy, a proto jsem se po mnoha letech práce v jiném oboru rozhodla pro změnu. Hledala jsem novou pracovní příležitost, kde bych mohla uplatnit své předchozí
zkušenosti s vedením týmu lidí.
A protože o práci v realitách jsem uvažovala již v minulosti, tak jsem ani na okamžik nezaváhala, když se naskytla příležitost pracovat pro realitní kancelář Coloseum jako manažerka pobočky Břeclav. Výborné renomé této realitní kanceláře a její členství v Hospodářské komoře na mě od začátku působilo velmi seriózně a
důvěryhodně. Dnes tedy zajišťuji chod pobočky Břeclav a svého rozhodnutí v žádném případě nelituji.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Coloseum nemovitosti...na dobré pověsti nám záleží.

Dlouhodobě se řadíme mezi TOP realitní kanceláře na Moravě. Naše pobočky můžete navštívit v 5 městech. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální a certifikovaní makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Reality milujeme a dokážeme Vám, že to děláme skvěle, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši. Důvěřujte nám.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Profesionální prezentace Vaší nemovitosti je pro nás samozřejmostí

Moderní a profesionální prezentace Vaší nemovitosti to je naše! Pěkné video dokáže oslovit mnohonásobně více možných zájemců o Vaši nemovitost a proto ji můžeme prodat za nejvyšší možnou cenu na trhu. Podívejte se na profi video, které pro Vás umíme udělat.

Umíme prodej chat i chalup...profesionálně.

Prodáváme také chaty a chalupy i tyhle nemovitosti si zaslouží kvalitní prezentaci s videem. Po shlédnutí takového videa se každý zájemce už vidí, jak si takovou nemovitost užívá a to je cílem videí, povzbudit představivost klientů. Stylová chata s pozemkem a pergolou se s profi prezentací prodá sama.

Každou zakázku profesionálně prezentujeme.

Podívejte se na naše prezentované video ... Takto může vypadat prezentace Vašeho bytu. Na kvalitní inzerci hodně záleží a my to víme, proto pro Vás takovou kvalitní inzerci rádi zajistíme.

Michaela - Kramářová
Michaela - Kramářová
Michaela - Kramářová
Michaela - Kramářová
Michaela - Kramářová

Moje reference

Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 26 dní

úspěšně prodáno za 60 dní

úspěšně prodáno za 11 dní

úspěšně prodáno za 3 dny

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 18 dní

úspěšně prodáno za 2 dny

úspěšně prodáno za 7 dní

úspěšně prodáno za 1 den

úspěšně prodáno za 29 dní

úspěšně prodáno za 2 dny

úspěšně prodáno za 2 dny

úspěšně prodáno za 5 dní

úspěšně prodáno za 50 dní

úspěšně prodáno za 5 dní

úspěšně prodáno za 30 dní

úspěšně prodáno za 60 dní

úspěšně prodáno za 9 dní

úspěšně prodáno za 25 dní

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 35 dní

úspěšně prodáno za 30 dní

úspěšně prodáno za 22 dní

úspěšně prodáno za 1 den

Michaela - Kramářová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist