Mgr. Josef Minařík

certifikovaný realitní makléř
pobočka VYŠKOV

2 hvězdy 2 hvězdy
Mgr. Josef Minařík3. LEVEL - TOP KLUB

Vítejte na mých webových stránkách, jmenuji se Josef Minařík, a celý svůj život jsem zasvětil práci s lidmi. Vystudoval jsem Masarykovu univerzitu v Brně, zde získané vědomosti dosud využívám v právním poradenství. Svoje vědomosti jsem si dále rozšířil studiem na Vysoké škole Karla Engliše. Celých 25 let jsem pracoval jako emeritní kriminální rada Jihomoravského kraje. Z mých studií a praxe jsem v životě čerpal právní rady a pomoc při různých stavebních a pozůstalostních řízeních, to vše ku prospěchu svých kamarádů a klientů.
Celý svůj život jsem pracoval pro lidi a pro jejich právní bezpečí. Ve stejné době jsem také zrekonstruoval svůj rodinný dům, kdy jsem využíval rad svých kamarádů profesí stavebních techniků, instalatérů, elektrikářů a všech, kteří mě uměli dobře a odborně poradit. Mnohé jsem se od nich naučil.
To už byl jen krok do světa realit.

Systém mojí práce

Neustále se zdokonaluji při svém „poslání“ realitního makléře. Tak jako všichni mí kolegové i já procházím různými školeními, abych byl jedničkou ve svém oboru. Za velmi krátkou dobu jsem se setkal s klienty, kteří mě sami oslovili a svěřili mi svoji nemovitost k prodeji. Velmi rád jsem se ujal i jejich příběhů a pomohl jsem jim ve velmi krátce době úspěšně realizovat jejich požadavky v oblasti bydlení.
Hodně tipů na prodej nemovitostí dostávám i od svých známých a přátel a taktéž od jich rodinných příslušníků.
Mým posláním je naslouchat klientům a pomoci jim řešit jejich současné problémy s bydlením. Rád pomohu i Vám, neváhejte se na mě obrátit.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Rád jsem užitečný, proto jsem oslovil realitní společnost COLOSEUM NEMOVITOSTI a.s. Ujistil jsem se, že svoje služby mohu nabízet a současně se realizovat při prodejích různých nemovitostí po celém Jihomoravském kraji zejména na Vyškovsku, kde žiji.
Práce realitního makléře mně natolik zaujala, že jsem bez váhaní vstoupil do řad zkušených realitních makléřů.
Vedení společnosti COLOSEUM NEMOVITOSTI a.s. mně nemuselo dva krát říkat: Pojď pracovat k nám! Cítím tu silnou podporu od celého vedení a od kamarádů, které jsem zde získal.
Svoji práci bych chtěl i do budoucna věnovat uvedené realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOSTI a.s. a všem mým klientům. Vždyť se někdy tak trošku jedná o „detektivní práci“.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Moje reference

Moje nabídky
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 21 dnů

úspěšně prodáno za 35 dnů

úspěšně prodáno za 26 dnů

úspěšně prodáno za 6 měsíců

úspěšně prodáno za 4 měsíce

Mgr. Josef Minařík můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist