Martin Veverka

Martin Veverka

TOP realitní makléř
pobočka BŘECLAV
Martin Veverka
3. LEVEL - TOP KLUB

Známé přísloví říká, že všechno zlé je k něčemu dobré. Ale před tím,než jsem nastoupil jsem si to nemyslel. Měl jsem práci, která mě bavila a kterou jsem dělal v kamarádským kolektivu, když najednou přišlo to zlo a vše se mi sesypalo jako domeček z karet. Můj šéf mi sdělil, že ač velmi nerad, mě musí propustit.
Jeden úplně obyčejný den, když jsem hledal na internetu práci, mě magneticky přitahoval inzerát "realitní makléř Coloseum nemovitosti". Na výběrovém řízení jsem kupodivu uspěl a okno do budoucnosti se mi otevřelo dokořán. Tato práce mě nesmírně baví a naplňuje, není to stereotyp, pokaždé jsem někde jinde s jinými lidmi. Snažím se vždy každému vyhovět ke spokojenosti všech stran.

Systém mojí práce

V kolektivu jsme dobrá parta, nápomocní jeden druhému vždy a všude a pokud je dobrý kolektiv, jsou i výsledky v každé firmě. Za pár dnů budu na pozici Top makléř a jsem na sebe hrdý, nakolik pomáhám svou prací lidem najít vysněný sen - nový domov. Domov je základem každé rodiny.

Dnes jsem rád, když se ohlédnu za minulostí a můžu prohlásit, že opravdu každé zlo je k něčemu dobré. Já, Martin Veverka, dnes již zkušený realitní makléř společnosti Coloseum nemovitosti - Váš přítel, který Vám splní sen o bydlení. Jsem komunikativní typ, mám rád lidi a práci s nimi, pomáhat lidem je moje krédo.

celý textskrýt text
Proč já a proč COLOSEUM

Už jen název COLOSEUM připomíná něco velikého a nevídaného, úžasného a lidem známého. I můj první dojem, když jsem hledal práci, byl, že toto je to pravé.

Mohu vám s něčím poradit? Zanechejte mi kontakt, ozvu se vám.

Moje reference

Reference celé společnosti
Více mých referencí >

Moje nabídky

Kostice, pozemek 1165 m2, inženýrské sítě – pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 1 165 m2 v Kosticíh, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Uliční šíře parcely je 10,5 m, délka 94,7 m. Inženýrské sítě se nacházejí na pozemku, jen veřejná kanalizace se nachází 3 m od hranice pozemku. Na pozemku se nachází studna, zděný přístavek na nářadí a pozemek je oplocen. V ceně je i projekt na výstavbu rodinného domu o dispozici 4+kk s garáží. V obci Kostice je kompletní občanská vybavenost. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 000 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Kostice, okres Břeclav
Bulhary, celoroční rychlé občerstvení 86 m2,  terasa - komerce - Komerční Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme nebytový prostor v soukromém vlastnictví s přibližnou užitnou plochou 62 m2, který se nachází v malebné obci Bulhary. V současné době je to jediné rychlé občerstvení s vynikající zmrzlinou v celém širokém okolí. Celková plocha pozemku je 237 m2 a novostavba z roku 2014 nabízí různé komerční využití. Prostor je dispozičně členěn na výčep s posezením, který je vhodný i na menší oslavy, vybaven výdejním okénkem (31 m2, kapacita až 30 osob), kuchyně (6 m2), sklad (8 m2),  prodejní místo zmrzliny a ledové tříště, vybavené výdejním okénkem (2 m2), WC (muži, ženy) a zázemí pro zaměstnance (WC, výlevka, převlékárna). Před domem je k dispozici terasa (cca 30 míst). Nemovitost lze připojit na plynové vytápění. Dle průkazu energetické náročnosti je dům zařazen do třídy C – úsporná. Bulhary jsou oblíbeným místem vhodným pro turistiku. Nachází se v krásném prostředí CHKO Pálava, nedaleko turisticky atraktivní obce Lednice. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 090 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Restaurace / Bulhary, okres Břeclav
Hrušky, RD 5+1, po částečné rekonstrukci - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1s přibližnou užitnou plochou 93 m2 v Hruškách okres Břeclav. Dům je řadový, cihlový, patrový se sedlovou střechou s půdní vestavbou a nachází se v klidné lokalitě obce. V nedávné době prošel dům částečnou rekonstrukcí. Má vrátnici, kterou lze využít jako garáž, vlastní studnu s užitkovou vodou, menší dvorek s jezírkem a pergolu s posezením. V přízemní se nachází spíž, tři pokoje, kuchyň, koupelna a WC. V prvním poschodí jsou dva pokoje. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Vytápění krbovými kamny, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 100 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hrušky, okres Břeclav
Hustopeče, výrobní a skladovací prostory 285 m2, garáž, kancelář, zázemí – komerce - Komerční Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji částečně zrekonstruovaný komerční objekt nacházející se ve městě Hustopeče. Zastavěná plocha 285 m2 a celkové plocha pozemku 618 m2. Najdete zde kancelář (15 m2), kuchyň (12 m2), šatnu(12 m2) a sociální zařízení (tři toalety a dvě sprchy). Další část objektu jsou čtyři haly o přibližných výměrách 70 m2, 70 m2, 18 m2 a 16 m2. Součástí je i garáž . Jedná se o oplocený a uzavřený areál, který je napojen na všechny inženýrské sítě (telefon, internet vodovod, elektřina,plyn a kanalizace). Vytápění pak zajišťuje plynový kotel. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.  Hustopeče se nachází přibližně 30 km jižně od Brna, na hlavním tahu mezi Brnem a Bratislavou, poskytují tedy dobré dopravní spojení. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 890 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Sklady / Hustopeče, okres Břeclav
Více nabídek >

Výběr zrealizovaných zakázek

Hodonín byt 3+1
úspěšně prodáno za 26 dní
Hrušky RD 4+1
úspěšně prodáno za 60 dní
Hodonín byt 2+1
úspěšně prodáno za 10 dní
Břeclav byt 2+1
úspěšně prodáno za 24 hodin
Kostice RD 3+kk
úspěšně prodáno za 30 dní
Moravská Nová Ves RD 5+kk
úspěšně prodáno za 11 dní
STP Moravský Žižkov
úspěšně prodáno za 29 dní
Prušánky RD 4+2
úspěšně prodáno za 35 dní
Ratiškovice RD 5+1
úspěšně prodáno za 90 dní
Chata 2+1 Tvarožná Lhota
úspěšně prodáno za 60 dní
Břeclav RD 3+1
úspěšně prodáno za 90 dní
Garáž Břeclav
úspěšně prodáno za 22 dní
RD Tynec
úspěšně prodáno za 24 hodin
Byt 3+1 Na Váltické
úspěšně prodáno za 3 dny
Byt 2+1 Na Váltické
úspěšně prodáno za 5 dní
RD 6+1 Hrušky
úspěšně prodáno za 28 dní
RD 5+1 Břeclav
úspěšně prodáno za 20 dní
RD 6+1 týnec
úspěšně prodáno za 18 dní
Byt 3+1 Tlumačov
úspěšně prodáno za 14 dní
RD 4+1 Moravský Žižkov
úspěšně prodáno za 2 dny
RD 3+1 Moravský Žižkov
úspěšně prodáno za 45 dní
RD 6+1 Bulhary
úspěšně prodáno za 1 den
RD 1+1 Podivín
úspěšně prodáno za 33 dní
Chata 2+1 Úvaly U Váltic
úspěšně prodáno za 7 dní
Byt 3+1 Břeclav,Slovácká
úspěšně prodáno za 7 dní
Byt 2+1 Břeclav,Slovácká
úspěšně prodáno za 1 den
Byt 3+1 Břeclav,Na Lidické
úspěšně prodáno za 45 dní
STP Charvatská Nová Ves
úspěšně prodáno za 29 dní
STP Charvatská Nová Ves
úspěšně prodáno za 15 dni

Martin Veverka můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka
Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman