Martin Lancz

pobočka ZNOJMO

Martin Lancz1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Dobrý den, jmenuji se Martin Lancz a jsem realitním makléřem v realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. ve Znojmě. Myšlenka na to, realizovat se jako realitní makléř mi přišla na mysl, když jsem si realitním procesem sám procházel. Množství znalostí z mnoha oborů, které jsou pro hladký chod celého obchodu potřeba, ve mně vyvolalo vášeň se tomuto naplno věnovat. Každý jeden případ je pro mě výzvou, za kterou se skrývá ta největší odměna, spokojení zákazníci. To je pro mě důkaz, že tato práce má smysl. Budu velmi rád, když jimi budete i vy.

Systém mojí práce

Ke každému klientovi přistupuji individuálně. Jsem si vědom odlišnosti potřeb každého prodejce nemovitosti a dělám vše pro to, abych přesně pochopil i vaše potřeby. S tímto porozuměním vás provedu celým obchodem, tak abyste o problému věděli, až když pro něj najdu řešení. Moje služba pro vás končí tím, že odchází spokojený zákazník, který ví, že se na mě může kdykoliv znovu obrátit.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

COLOSEUM NEMOVITOSTI. Realitní kancelář, která si zakládá na hodnotách, které jsou pro mě důležité. Patří mezi ně například poctivost, spolehlivost, odpovědnost, tolerance a profesionalita. Jsem vděčný, že tohoto mohu být součástí. Mimo to má firma na trhu již velmi dlouhou historii, což je známkou stability a funkčnosti. Věřím, že takový pocit, který ve mně Coloseum vyvolává, vyvolá i ve vás. Pojďte se o tom se mnou přesvědčit.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Prezentace naší společnosti - důvěřujte nám i vy

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi. A tohle jsme my.
Vážíme si Vaší důvěry.
Děkujeme

Na dobré pověsti nám záleží, a proto pro Vás pracujeme ve dne i v noci...

Dlouhodobě se řadíme mezi TOP realitní kanceláře na Moravě. Naše pobočky můžete navštívit v 5 městech. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální a certifikovaní makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Reality milujeme a dokážeme Vám, že to děláme skvěle, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Profesionální prezentace - 3D půdorysy, videoprohlídky a samozřejmě profi fotky.

Pro prodávajícího zajištuji profesionální prezentaci!
Nadstandardní prezentace, která zahrnuje profi fotky, 3D půdorysy, videoprohlídku, má za cíl ukázat Vaši nemovitost v tom nejlepším možném světle. Zvyšujeme tak pravděpodobnost, že se bude potenciálním zájemcům nemovitost líbit. Jestli-že máte o profesionální prezentaci zájem, tak mě neváhejte kontaktovat. Rád Vám ukážu, co všechno pro Vás dokážeme udělat. Na příklad takové prezentace se můžete podívat na video naší školitelky a makléřky.

Martin Lancz
Martin Lancz
Martin Lancz
Martin Lancz
Moje poptávky

Martin Lancz můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist