Mariana Nikolova

pobočka BRNO, Květná

Mariana Nikolova1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Dobrý den, jmenuji se Mariana Nikolova a jsem realitní makléřkou ve společnosti COLOSEUM NEMOVITOSTI. Studovala jsem hotelovou školu a poté dějiny umění, kde jsem objevila svou lásku a vášeň pro architekturu, která mě zavedla až do světa realit. V COLOSEUM NEMOVITOSTI nám záleží na Vaší spokojenosti. Ráda Vám pomohu s vyřešením Vašeho bydlení či investice. Neváhejte se na mne obrátit, jsem tu pro Vás!

Systém mojí práce

Jak jsem již zmínila, v COLOSEUM NEMOVITOSTI nám záleží na Vás a Vaší spokojenosti, a proto je můj přístup ke klientům individuální, lidský a férový. Svou práci neberu jen jako práci a obchod, ale naopak pomáhám klientům k nalezení ideálního bydlení podle jejich představ a přání, pomáhám zprostředkovat jejich investice profesionálně, přehledně a tak, aby klienti byli vždy spokojeni, protože na dobré pověsti nám v COLOSEUM NEMOVITOSTI záleží!

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Když jsem si vybírala realitní kancelář, se kterou bych chtěla spolupracovat, COLOSEUM NEMOVITOSTI byla jasná volba. Jsme prověřená společnost a jsme součástí regionální hospodářské komory, a já jsem hrdá, že zde mohu pracovat a plnit klientům jejich sny. Ráda pomohu se splněním i toho Vašeho!

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

Mariana Nikolova můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist