Lucie Žáková

pobočka BRNO, Květná

Lucie Žáková1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Vždy jsem ráda pomáhala lidem a věřím, že jako makléřka tento svůj potenciál velmi dobře uplatňuji. Hledání vhodného místa pro život je jedním ze zásadních, ale především náročných kroků každého člověka - přeci jen nikomu není jedno, kde bude vychovávat své děti, odkud bude pracovat, kam si bude zvát své blízké, zkrátka kde se bude cítit dobře.
Mým cílem při této práci je poskytnout lidem pomocnou ruku prostřednictvím profesionálního přístupu jak naší společnosti, tak i mě samotné a ukázat klientům možnosti, které trh nabízí, někdy jen správně poradit a dovést tak všechny ke zdárnému cíli.

Systém mojí práce

Pracuji poctivě a ochotně. Nebojím se nových výzev a věci dotahuji do konce. Vážím si každého klienta a jejich spokojenost je u mě klíčová.

Proč já a proč COLOSEUM

Usiluji o maximální spokojenost svých klientů s konečným výsledkem a jejich pozitivní zkušenost se službami při koupi či prodeji nemovitosti. Coloseum nemovitosti je férová společnost s dlouholetou tradicí. Lidský přístup vedení společnosti a každého jednotlivého kolegy z nás dělá silný team na trhu realit. Jedině pokud všichni spolupracujeme můžeme dosáhnout vysněných cílů – „Na dobré pověsti nám záleží.“

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši.. Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
Již 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Lucie Žáková
Moje nabídky

Pozořice, RD 3+1, zahrada, k rekonstrukci, sklep – rodinný dům

Pozořice, RD 3+1, zahrada, k rekonstrukci, sklep – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám řadový rodinný dům 3+1 s užitnou plochou přibližně 128m2 v Pozořicích u Brna. Dům má nadstandardní uliční šíři a jako jeden z mála okolních vychází z tradiční výstavby. Jeho součástí je dvorek s malou stodolou a zděnými přístavky, které vybízí k realizaci vašich nápadů (sauna, dílna atd.). Původní dispozice domu byla přebudována na 3+1 s velmi prostorným obývacím pokojem, volně napojenou kuchyní a dalšími dvěma pokoji. Možnost vybudování další bytové jednotky v prostorách půdy. Z uzavřeného dvorku se vchází do zahrady osázené okrasnými stromy a keři. Na pozemku se nachází studna s dostatkem vody pro zavlažování zahrady. Součástí domu je malý sklep s vhodnými podmínkami pro dlouhodobé skladování ovoce a zeleniny. Parkovací stání pro dvě auta je možné na vlastním pozemku před domem. Nemovitost je v dobrém stavu a je připojena na veškeré inženýrské sítě, tj. veřejný vodovod, kanalizace, elektřina, plyn. Výhodná lokalita domu v Pozořicích nabízí jak možnost relaxace v blízké přírodě, tak snadnou dostupnost veškerých služeb přímo v místě. V obci je MŠ, ZŠ, lesní MŠ, ZUŠ, zdravotní středisko, lékárna, optika. Snadné spojení autobusem do centra Brna za 25 min., autem na D1 za cca 10 min. S možným financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. PENB nebyl dodán, proto uvádíme nejnižší třídu - G. V případě zájmu o prohlídku neváhejte a kontaktujte realitní makléřku.

9 500 000 Kč
Prodej / Rodinný / Pozořice, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Lucie Žáková můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist