Lucie Rusznyáková

pobočka BRNO, Lidická

2 hvězdy 2 hvězdy
Lucie Rusznyáková2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Svým klientům podávám pomocnou ruku a stávám se jejich průvodcem světem realit. Jsem si vědoma toho, že klienti mi svěřují často to nejcennější... Jejich důvěra je pro mě nesmírně důležitá a zavazuje mne k maximální profesionalitě, zodpovědnosti a nadstandardní péči. Každý prodej či koupě nemovitosti zasahuje do lidských osudů. Je mi ctí být díky tomu součástí mnoha nových začátků...

Systém mojí práce

Mým cílem je do každého obchodu vnést lidskost, empatii a radost. Svět realit je zároveň světem velkých životních rozhodnutí. Přáním každého makléře je mít spokojeného klienta, který bude svou dobrou zkušenost s jeho službami doporučovat dále. Jak v obchodě, tak v životě upřednostňuji kvalitu před kvantitou. Proto můžu svým klientům zaručit profesionální a nadstandartní služby!

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Coloseum je pro mě záruka tradice, kvality a profesionality. Stejně jako já, i Coloseum klade důraz na proklientský přístup. Protože nám všem NA DOBRÉ POVĚSTI ZÁLEŽÍ!

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Tohle jsme my - COLOSEUM! Prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši!

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Díky mé prezentaci Vaše nemovitost mezi ostatními zazáří!!!

Každé prodávané nemovitosti sestavím balíček služeb na míru. Tím základním a naprosto samozřejmým jsou profesionální fotografie a úvodní video, dále pak například 2D a 3D půdorysy, vizualizace, videoprohlídka a mnoho dalšího.

V tomto případě se jedná o nádherný prostorný byt v původním stavu, při jehož prezentaci jsem se rozhodla dát největší důraz na jeho potenciál. Proto jsem do inzerce nechala zpracovat jak 3D půdorys, tak vizualizace možného budoucího stavu, díky kterým si zájemci už při prohlížení inzerce dokáží o bytu udělat představu a následně se přijdou podívat osobně.

Dokáži prodat cokoliv. Svěřte mi prodej své nemovitosti a přesvědčte se sami!

Za 15 let působení na realitním trhu jsme prodali tisíce nemovitostí a stojí za námi tisíce spokojených klientů. Prodáváme domy, byty, stavební pozemky, chaty i chalupy, komerční nemovitosti, zemědělskou půdu i lesy. U každého prodeje zvolíme individuální strategii, aby obchod proběhl co nejrychleji a ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

I krátké úvodní video dokáže zásadním způsobem ovlivnit průběh prodeje nemovitosti. Videa používám jak v “klasické inzerci”, tak k propagaci na sociálních sítích, kde je pak jejich sledovanost velmi vysoká.

2D a 3D půdorysy pro dokonalou představu o prostoru

2D a 3D půdorysy nechávám vyhotovit u každé své zakázky, aby si zájemci mohli už před prohlídkou udělat přesnou představu o dispozicích nabízené nemovitosti.

Například v tomto případě, kdy velikost prostoru umožňuje jednoduchou změnu dispozice z 3+kk na 4+kk, hraje půdorys zásadní roli.

Fotografie z dronu kdykoliv je to potřeba!

Luxusní nemovitost si zaslouží tu nejlepší možnou prezentaci.

I tento netypický byt s galerií v Popůvkách u Brna již má své nové majitele. Bytový dům se nachází v krásném prostředí - v okolí je spousta zeleně, rybník, lesy... Zájemci díky fotografiím z dronu už při prohlížení inzerce věděli, o jak výjimečnou nabídku se jedná a neváhali si co nejdříve domluvit prohlídku. A přesně o to nám v inzerci jde.

(prodej bytu OV 2+kk s galerií v Popůvkách u Brna, Jiří Nádeníček)

Videokoláže, které kupujícím hned padnou do oka

K prezentaci na sociálních sítích používáme videokoláže a cíleně zaměřené kampaně. Tím si můžeme být jistí, že kdokoliv ve Vašem okolí hledá nemovitost k prodeji, ta Vaše mu rozhodně neunikne!

Jsme nejlepší pobočkou roku 2021 a 2020!!!

Náš pobočkový tým je sestava těch nejlepších makléřů v Coloseu! Pravidelně se umisťujeme na předních příčkách v kategorii nejlepší makléř i nejlepší pobočka.


Navzájem si pomáháme, diskutujeme, zvažujeme možnosti. Můj klient si tak může být jistý, že žádná možnost, jak zvýšit pravděpodobnost prodeje za nejvyšší možnou cenu, nezůstane nevyužita.

Lucie Rusznyáková
Lucie Rusznyáková
Lucie Rusznyáková
Lucie Rusznyáková

Moje reference

Moje nabídky

Brno - Řečkovice, OV 2+1, 62 m2, po rekonstrukci, šatna, sklep - byt

Brno - Řečkovice, OV 2+1, 62 m2, po rekonstrukci, šatna, sklep - byt - Byty Brno

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt OV 2+1 v klidné části brněnských Řečkovic na ulici Boskovická, který se nachází v 2. patře čtyřpatrového panelového domu s výtahem. Blízké okolí domu nabízí veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, lékaři, sportoviště atd.) a zároveň je odsud velmi blízko do přírody - například do Zamilovaného hájku lze dojít pěšky za 10 minut. Bytový dům je zateplený a revitalizovaný, v jeho okolí je bezproblémové parkování. Byt prošel rekonstrukcí a je ihned volný a připravený pro nového majitele. Jeho celková podlahová plocha činí 59 m2 a náleží k němu také samostatná sklepní kóje (2 m2). Sklepy, sušárna a kolárna se nachází v přízemí domu. Byt je orientovaný na východ směrem do zeleně a klidného vnitrobloku. Dispozice: Obývací pokoj - cca 20,2 m2 Kuchyně - cca 9,7 m2 Pokoj - cca 14,7 m2 Šatna - cca 2,5 m2 Chodba - cca 8,1 m2 Koupelna - cca 2,8 m2 Samostatné WC - 1 m2 Celkové měsíční náklady pro 4 osoby činí cca 4.600,- Kč/měsíc (voda z řádu, teplo dálkově, FO a ostatní poplatky spojené s bytem = cca 3.900,- Kč, elektřina a plyn přímé dodávky = cca 600,- a 150,- Kč). Dle průkazu energetické náročnosti budovy spadá bytový dům do kategorie C = úsporná. S financováním rádi pomůžeme. Pro více informací či prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

info v RK
Prodej / 2+1 / Brno, okres Brnochci zjistit více >

Brno - Řečkovice, RD 3+1, pozemek 131 m2, sklep, zahrada, možnost půdní vestavby - rodinný dům

Brno - Řečkovice, RD 3+1, pozemek 131 m2, sklep, zahrada, možnost půdní vestavby - rodinný dům - Domy Brno

Exkluzivně nabízíme prodej řadového rodinného domu v Brně - Řečkovicích, respektive na pomezí městských částí Řečkovice a Medlánky. Dům se nachází v horní části klidné jednosměrné ulice Olšanského s bezproblémovým parkováním. Dům je v původním stavu o dispozici 3+1, avšak potenciál proměnit jej na útulné a kvalitní městské bydlení je obrovský. Aktuálně se obytná část rozkládá ve dvou nadzemních podlažích (užitná plocha cca 105 m2), k dispozici je i suchý sklep pod celým domem (cca 50 m2), půda (cca 42 m2), která nabízí možnost půdní vestavby, a menší zahrada (cca 27 m2). Dva balkony (cca 4 m2 a cca 4,9 m2) poskytují výhled do udržovaných zahrad v okolí. Celková plocha pozemku činí 131 m2. Současná dispozice domu : Přízemí : Zádveří cca 4,1 m2 Hala se schodištěm Obývací pokoj cca 20,3 m2 Kuchyň cca 10 m2 Zimní zahrada cca 7 m2 WC cca 1,5 m2 Koupelna se sprchou 2,4 m2 Mezipatro : Koupelna s vanou cca 3,6 m2 1.patro : Pokoj cca 26,4 m2 Pokoj cca 10,1 m2 Rodinný dům je napojen na elektrickou energii, plyn, vodu z městského vodovodu, odpad je sveden do městské kanalizace. Teplo a ohřev vody v domě zajišťuje kombinovaný plynový kotel. S financováním rádi pomůžeme. Pro více informací či prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

8 790 000 Kč
Prodej / Rodinný / Brno, okres Brnochci zjistit více >
Moje poptávky

Lucie Rusznyáková můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist