Lucie Rusznyáková

pobočka BRNO, Lidická

3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
Lucie Rusznyáková3. LEVEL - TOP KLUB

Svým klientům podávám pomocnou ruku a stávám se jejich průvodcem světem realit. Jsem si vědoma toho, že klienti mi svěřují často to nejcennější... Jejich důvěra je pro mě nesmírně důležitá a zavazuje mne k maximální profesionalitě, zodpovědnosti a nadstandardní péči. Každý prodej či koupě nemovitosti zasahuje do lidských osudů. Je mi ctí být díky tomu součástí mnoha nových začátků...

Systém mojí práce

Mým cílem je do každého obchodu vnést lidskost, empatii a radost. Svět realit je zároveň světem velkých životních rozhodnutí. Přáním každého makléře je mít spokojeného klienta, který bude svou dobrou zkušenost s jeho službami doporučovat dále. Jak v obchodě, tak v životě upřednostňuji kvalitu před kvantitou. Proto můžu svým klientům zaručit profesionální a nadstandartní služby!

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Coloseum je pro mě záruka tradice, kvality a profesionality. Stejně jako já, i Coloseum klade důraz na proklientský přístup. Protože nám všem NA DOBRÉ POVĚSTI ZÁLEŽÍ!

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Tohle jsme my - COLOSEUM! Prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši!

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Díky mé prezentaci Vaše nemovitost mezi ostatními zazáří!!!

Každé prodávané nemovitosti sestavím balíček služeb na míru. Tím základním a naprosto samozřejmým jsou profesionální fotografie a úvodní video, dále pak například 2D a 3D půdorysy, vizualizace, videoprohlídka a mnoho dalšího.

V tomto případě se jedná o nádherný prostorný byt v původním stavu, při jehož prezentaci jsem se rozhodla dát největší důraz na jeho potenciál. Proto jsem do inzerce nechala zpracovat jak 3D půdorys, tak vizualizace možného budoucího stavu, díky kterým si zájemci už při prohlížení inzerce dokáží o bytu udělat představu a následně se přijdou podívat osobně.

Dokáži prodat cokoliv. Svěřte mi prodej své nemovitosti a přesvědčte se sami!

Za 15 let působení na realitním trhu jsme prodali tisíce nemovitostí a stojí za námi tisíce spokojených klientů. Prodáváme domy, byty, stavební pozemky, chaty i chalupy, komerční nemovitosti, zemědělskou půdu i lesy. U každého prodeje zvolíme individuální strategii, aby obchod proběhl co nejrychleji a ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

I krátké úvodní video dokáže zásadním způsobem ovlivnit průběh prodeje nemovitosti. Videa používám jak v “klasické inzerci”, tak k propagaci na sociálních sítích, kde je pak jejich sledovanost velmi vysoká.

2D a 3D půdorysy pro dokonalou představu o prostoru

2D a 3D půdorysy nechávám vyhotovit u každé své zakázky, aby si zájemci mohli už před prohlídkou udělat přesnou představu o dispozicích nabízené nemovitosti.

Například v tomto případě, kdy velikost prostoru umožňuje jednoduchou změnu dispozice z 3+kk na 4+kk, hraje půdorys zásadní roli.

Fotografie z dronu kdykoliv je to potřeba!

Luxusní nemovitost si zaslouží tu nejlepší možnou prezentaci.

I tento netypický byt s galerií v Popůvkách u Brna již má své nové majitele. Bytový dům se nachází v krásném prostředí - v okolí je spousta zeleně, rybník, lesy... Zájemci díky fotografiím z dronu už při prohlížení inzerce věděli, o jak výjimečnou nabídku se jedná a neváhali si co nejdříve domluvit prohlídku. A přesně o to nám v inzerci jde.

(prodej bytu OV 2+kk s galerií v Popůvkách u Brna, Jiří Nádeníček)

Videokoláže, které kupujícím hned padnou do oka

K prezentaci na sociálních sítích používáme videokoláže a cíleně zaměřené kampaně. Tím si můžeme být jistí, že kdokoliv ve Vašem okolí hledá nemovitost k prodeji, ta Vaše mu rozhodně neunikne!

Jsme nejlepší pobočkou roku 2021 a 2020!!!

Náš pobočkový tým je sestava těch nejlepších makléřů v Coloseu! Pravidelně se umisťujeme na předních příčkách v kategorii nejlepší makléř i nejlepší pobočka.


Navzájem si pomáháme, diskutujeme, zvažujeme možnosti. Můj klient si tak může být jistý, že žádná možnost, jak zvýšit pravděpodobnost prodeje za nejvyšší možnou cenu, nezůstane nevyužita.

Lucie Rusznyáková
Lucie Rusznyáková
Lucie Rusznyáková
Lucie Rusznyáková

Moje reference

Moje nabídky

Brno - Lesná, RD 3+1, Divišova čtvrť, pozemek 114 m2, dvůr, možnost nástavby - rodinný dům

Brno - Lesná, RD 3+1, Divišova čtvrť, pozemek 114 m2, dvůr, možnost nástavby - rodinný dům - Domy Brno

Exkluzivně nabízíme prodej řadového domu ve vyhledávané městské části Brno - Lesná v oblasti "Divišova čtvrť". Dům se nachází ve spodní části klidné jednosměrné ulice Liliová. Divišova čtvrť je známá a vyhledávaná díky svému typickému "vesnickému" rázu s malebnými domky, velkým množstvím zeleně a přitom s veškerou občanskou vybaveností na dosah. Dům má aktuálně dispozici 3+1, avšak potenciál má veliký. Díky možnosti nástavby ho lze rozšířit o další obytný prostor. Celková plocha pozemku je 114 m2, součástí je dvorek cca 20 m2. Současná dispozice domu : 1.NP : Koupelna s vanou, sprchou a wc cca 6,5 m2 Technická místnost cca 6,6 m2 Kotelna cca 2,8 m2 Chodby cca 13 m2 2.NP : Obývací pokoj cca 19,8 m2 Dětský pokoj cca 16 m2 Ložnice cca 11,2 m2 Kuchyně cca 10 m2 Dvorek s pergolou a podlahou ze dřeva severské borovice (cca 20,5 m2). Rodinný dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Teplo a ohřev vody v domě zajišťuje kombinovaný plynový kotel. Náklady na provoz domu jsou velmi nízké, aktuálně pro 5-tičlennou rodinu cca 4.000,- Kč/měsíc. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. S financováním rádi pomůžeme. Pro více informací či prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

7 599 000 Kč
Prodej / Rodinný / Brno, okres Brnochci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 4 dny

úspěšně prodáno za 10 dní

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 7 týdnů

Lucie Rusznyáková můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist