Lucie - Rusznyáková

certifikovaná manažerka pobočky
pobočka BRNO, Lidická

Lucie - Rusznyáková3. LEVEL - TOP KLUB

Celý můj profesní život by se dal definovat dvěma slovy - klienti a obchod - přesně v tomto pořadí. Obchod považuji za úspěšně dokončený pouze tehdy, když jsou maximálně spokojeny všechny strany. Kdy vím, že se k nám klient bude s důvěrou znovu vracet a bude svou dobrou zkušenost šířit dál. A není podstatné, jestli jde o práci v retailu nebo v realitách.

Než jsem se po rodičovské dovolené ocitla ve světě nemovitostí, neměla jsem ani tušení, kolik nástrah a úskalí může prodej či koupě nemovitosti přinášet. Toto zjištění mě jen utvrdilo v tom, že moje práce má smysl. Mým cílem je provést klienty celým procesem obchodu tak, aby se vždy cítili příjemně, informovaně a jejich majetek byl v bezpečí.

Systém mojí práce

Ať už jde o zadávání zakázek do inzerce, přípravu smluv či komunikaci s klienty, vždy je mojí prioritou odvést práci na nejlepší možné úrovni. Aby výsledek byl perfektní a srozumitelný všem stranám.

Proč já a proč COLOSEUM

Od první chvíle, kdy jsem vešla do kanceláře, jsem byla přesvědčena, že Coloseum bude moje druhá rodina. Klidná a přátelská atmosféra, kde se zkušenosti sdílí a kde jeden druhému vždy pomůže, se v dnešní době nevidí moc často. Jsem si jistá, že stejný pocit musí nabýt i klient, který pro nikoho v Coloseu není pouze klientem, ale rovnocenným partnerem, a tak je k němu také přistupováno.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Moje reference

Lucie - Rusznyáková můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist