Lucie Komínová
3. LEVEL - TOP KLUB

Lucie Komínová

TOP realitní makléř
1 hvězda
Dobrý den, jmenuji se Lucie Komínová a jsem realitní makléřka v realitní kanceláři COLOSEUM nemovitosti. Když jsem v nelehké životní situaci musela svůj dosavadní život změnit od základu a rozhodnout se, jakým směrem se vydám, bylo na prvním místě najít nové bydlení pro sebe a své děti. Můžete mi věřit, nebylo to vůbec lehké. Velmi mi vadil přístup realitních kanceláří a já zažívala chaos a neinformovanost. Nedostávala jsem uspokojivé odpovědi na svoje otázky. Když jsem tuto trnitou cestu zvládla, začala jsem si pohrávat s myšlenkou, že by mne tato práce bavila, ale dělala bych ji zcela jinak. Tak, aby klienti měli pocit bezpečí, opory a nemuseli mít obavy tak jako já. Musím se přiznat, že jsem absolvovala vstupní pohovor i v jiné realitní kanceláři, kde mi vadil neosobní přístup a naprostý nezájem. Neuměla jsem si představit, že bych tam pracovala. Pak už byl jen malý krůček k tomu, že moje volba padla právě na COLOSEUM nemovitosti. Ohromilo mě svým systémem práce, internetovými stránkami, referencemi i vším ostatním, co jsem se o COLOSEU dočetla a dozvěděla osobně od spokojených klientů.
Tato práce se stala mojí zábavou.

Moje reference

Reference na makléře

Systém mojí práce

Ke každému ze svých klientů přistupuji individuálně. Snažím se řešit problém od základu a naslouchat. Nejdůležitější je pro mne lidský přístup.

Proč já a proč COLOSEUM?

Záruka bezpečí pro prodávajícího i kupujícího. Rychlost obchodu. Plošná inzerce. Právní bezpečí. Neustálé školení a získávání nových informací a poznatků spojených s prodejem nemovitostí.

Výběr zrealizovaných zakázek

Byt 3+1 na Vídeňské třídě úspěšně prodáno za 14 dní
RD Hrotovice úspěšně prodáno za 14 dní
RD Šanov 4+1 úspěšně prodáno za 10 dní
RD Štítary úspěšně prodáno za 2 měsíce
Zahrada Suchohrdly u Znojma úspěšně prodáno za 7 dní
Zahrada Kraví Hora úspěšně prodáno do 1 měsíce
RD 3+1 Tvořihráz úspěšně prodáno do 1 měsíce
RD Miroslav úspěšně prodáno za 1,5 měsíce
Byt 3+1 Práče úspěšně pronajato do 14 dnů
Byt 2+1 Znojmo úspěšně pronajato z 1. prohlídky
Zahrada Suchohrdly u Znojma úspěšně prodáno za 1,5 měsíce
RD 5+1, Jevišovice úspěšně prodáno z 1. prohlídky
RD 3+1, Trstěnice úspěšně prodáno z 1. prohlídky
RD 5+1, Brněnské Ivanovice úspěšně prodáno z 1. prohlídky
zahrada, Miroslav I. úspěšně prodáno z 1. prohlídky
zahrada, Miroslav II. úspěšně prodáno ihned bez inzerce

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman