Lucie Komínová

Lucie Komínová

TOP realitní makléř
pobočka ZNOJMO2 hvězdy 2 hvězdy
Lucie Komínová
3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den, jmenuji se Lucie Komínová a jsem realitní makléřka v realitní kanceláři COLOSEUM nemovitosti. Když jsem v nelehké životní situaci musela svůj dosavadní život změnit od základu a rozhodnout se, jakým směrem se vydám, bylo na prvním místě najít nové bydlení pro sebe a své děti. Můžete mi věřit, nebylo to vůbec lehké. Velmi mi vadil přístup realitních kanceláří a já zažívala chaos a neinformovanost. Nedostávala jsem uspokojivé odpovědi na svoje otázky. Když jsem tuto trnitou cestu zvládla, začala jsem si pohrávat s myšlenkou, že by mne tato práce bavila, ale dělala bych ji zcela jinak. Tak, aby klienti měli pocit bezpečí, opory a nemuseli mít obavy tak jako já. Musím se přiznat, že jsem absolvovala vstupní pohovor i v jiné realitní kanceláři, kde mi vadil neosobní přístup a naprostý nezájem. Neuměla jsem si představit, že bych tam pracovala. Pak už byl jen malý krůček k tomu, že moje volba padla právě na COLOSEUM nemovitosti. Ohromilo mě svým systémem práce, internetovými stránkami, referencemi i vším ostatním, co jsem se o COLOSEU dočetla a dozvěděla osobně od spokojených klientů.

Tato práce se stala mojí zábavou.

Systém mojí práce

Ke každému ze svých klientů přistupuji individuálně. Snažím se řešit problém od základu a naslouchat. Nejdůležitější je pro mne lidský přístup.

Proč já a proč COLOSEUM

Záruka bezpečí pro prodávajícího i kupujícího. Rychlost obchodu. Plošná inzerce. Právní bezpečí. Neustálé školení a získávání nových informací a poznatků spojených s prodejem nemovitostí.

Mohu vám s něčím poradit? Zanechejte mi kontakt, ozvu se vám.

Moje reference

Reference celé společnosti
Více mých referencí >

Moje nabídky

Znojmo, zahrada  743m2, zděná chatka – zahrada - Pozemky Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji pěknou zahradu v horní části Znojma. Zahrada se nachází na klidném místě v zahrádkářské kolonii kousek od centra města. Je zde přivedená elektřina a přípojka vody je před hranicí pozemku. Na pozemku stojí zděná chatka a jsou zde vysázené ovocné stromy. Zahrada se dá využít k rekreaci ale také k výstavbě domu k trvalému bydlení. Vzhledem k poloze pozemku je toto místo ideální pro klienty, kteří hledají klid, ale zároveň jsou v bezprostřední blízkosti města. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

650 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Znojmo, okres Znojmo
Suchohrdly u Miroslavi, RD 4+1 , 789 m2, hrubá stavba   –   rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rozestavěný rodinný dům o dispozici 4+1 v obci Suchohrdly u Miroslavi. Součástí prodeje je projekt a veškerá dokumentace spojená s domem. Dům je plánovaný dispozičně 4+1 o přibližné užitné ploše 160 m2. Za domem je pěkný rovinatý pozemek o celkové velikosti 789 m2 na kterém se nachází částečně vybudovaný bazén o velikosti 10 x 6 m. Náklady na energie jsou dle výpočtu předpokládány na 3.000,- Kč. U stavby se nachází přípojka vody, elektřiny a kanalizace. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 290 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Suchohrdly u Miroslavi, okres Znojmo
Znojmo, zahrada 473 m2, elektřina, voda, ovocné stromy - zahrada - Pozemky Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rozlehlou zahradu nedaleko města Znojma. Zahrada o celkové ploše 473 m2 je rovinatá, osázena ovocnými stromy, rostou zde meruňky, třešně, mandloně i jiné druhy. Jednou z možností využití je komerční pěstování a prodej ovoce, pozemek ale může sloužit jen k relaxaci a hobby zahradničení. Je situován v rekreační lokalitě na okraji zahrádkářské kolonie, vede k němu asfaltová příjezdová cesta. Na pozemku je vyvedena elektřina 220V i 380V, před zahradou je přípojka vody, kterou stačí zapojit. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

756 800 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Znojmo, okres Znojmo
Starý Petřín – Jazovice, rekreační chata, 193 m2,  – chata - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rekreační chatu o přibližné užitné ploše 185 m2 v Jazovické zátoce. Chata je o dispozici 1+1 a dalších 7 samostatných pokojů. Chata je částečně zrekonstruovaná. Opravená část chaty je zděná a nachází se zde kuchyňský kout s jídelnou, jeden obytný, koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. Vytápění nové části zajišťuje krb. Další část chaty je určená k rekonstrukci a přestavbě. V opravené části je již rozvedená nová elektřina v mědi a voda v plastu. U chaty je vrtaná studna. Chata se nachází na velmi pěkném místě Jazovické zátoky přibližně 40 m od vody. Nemovitost je vhodná na investici. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Starý Petřín, okres Znojmo
Více nabídek >

Výběr zrealizovaných zakázek

Byt 3+1 na Vídeňské třídě
úspěšně prodáno za 14 dní
RD Hrotovice
úspěšně prodáno za 14 dní
RD Šanov 4+1
úspěšně prodáno za 10 dní
RD Štítary
úspěšně prodáno za 2 měsíce
Zahrada Suchohrdly u Znojma
úspěšně prodáno za 7 dní
Zahrada Kraví Hora
úspěšně prodáno za 1 měsíc
Zahrada, Miroslav II.
úspěšně prodáno za 24 hodin
RD 3+1 Tvořihráz
úspěšně prodáno za 1 měsíc
RD Miroslav
úspěšně prodáno za 1,5 měsíce
Zahrada Suchohrdly u Znojma
úspěšně prodáno za 1,5 měsíce
Byt 3+1 Práče
úspěšně prodáno za 14 dní
Byt 2+1 Znojmo
úspěšně prodáno za 6 dní
RD 5+1, Jevišovice
úspěšně prodáno za 3 dny
RD 3+1, Trstěnice
úspěšně prodáno za 5 dnů
RD 5+1, Brněnské Ivanovice
úspěšně prodáno za 7 dní
zahrada, Miroslav I.
úspěšně prodáno za 6 dní
RD 2+1 Žerotice
úspěšně prodáno za 12 hodin
RD 5+1 Ždánice
úspěšně prodáno za 7 dní
Byt 2+1 Vídeňská třída Znojmo
úspěšně prodáno za 5 dní
Hrubá stavba Suchohrdly u Miroslavi
úspěšně prodáno za 2 měsíce
RD 5+1 Hartvíkovice
úspěšně prodáno za 24 hodin

Lucie Komínová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka
Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman