Bc. Kateřina Jarošová

realitní makléř
pobočka BŘECLAV

Bc. Kateřina Jarošová2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Dobrý den,

jmenuji se Kateřina Jarošová a jsem realitní makléřka ve společnosti Coloseum Nemovitosti s.r.o na Břeclavsku. Vystudovala jsem ekonomiku a cestovní ruch na Mendelově univerzitě v Brně. Po studiu jsem se věnovala oblasti účetnictví a daní, a přestože jsem byla v této práci spokojená, chyběl mi právě mezilidský kontakt a možnost setkávat se každý den s novými lidmi a řešit různorodé problémy. Podrobnější znalosti ekonomického prostředí, finančních trhů a daňových zákonů mi byly dobrou vstupní bránou do světa realit. V nejistých dobách, kdy se trh s nemovitostmi vyvíjí velmi dynamicky a vysněná nemovitost tvoří velkou část rozpočtu každého člověka, je dobré mít po svém boku profesionálního, a hlavně zodpovědného parťáka se silným a stabilním zázemím a aktuálními informacemi přímo z trhu.

Věřím ve spolehlivost, fér jednání a lidský přístup jak v pracovním, tak i osobním životě. Jsem vděčná za příležitost měnit svět realit k lepšímu a mojí spokojení klienti jsou toho snad důkazem. Bude mi ctí Vám pomoci s prodejem Vašeho domu či bytu a postarám se o to, aby spolupráce se mnou stála za to.

Systém mojí práce

Nejprve si poslechnu, jaké jsou Vaše potřeby, priority a jakou máte představu o ceně. Zjistím si právní stav Vaší nemovitosti a v případě, že máte například na nemovitosti hypotéku, poradím, jak celý proces načasovat a doporučím vhodný postup. Mým úkolem je Vás srozumitelně a pečlivě provést celým obchodem tak, abyste si po celou dobu byli jisti vším, co se děje a vše bylo řešeno nejvhodnějším možným způsobem. Každá nemovitost je jedinečná, stojí za ní jiný příběh a každé nemovitosti je tak zapotřebí věnovat individuální péči. Zkrátka pracuji tak, abych se výsledkem své práce mohla prezentovat a aby hlavním výsledkem byl spokojený klient.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Coloseum nemovitosti s.r.o. proto, že tady jste skutečně v nejlepších rukou.

Přestože to vypadá, že se o Vás starám jen já, je za mnou tým těch nejpovolanějších lidí, díky kterým Vám můžeme nabídnout skutečně kvalitní a komplexní servis, právní bezpečí i finanční poradenství. Coloseum nemovitosti s.r.o. si zakládá rovněž na vysoké kvalitě poskytovaných služeb a na maximální komunikaci v celém procesu prodeje, díky čemuž se budete cítit bezpečně a pohodlně. Díky našemu systému práce a rozsáhlé inzerci jsme schopni oslovit maximální počet zájemců a tím Vám zajistíme i vyšší cenu při prodeji Vaší nemovitosti.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Moje reference

Moje nabídky
Moje poptávky

Bc. Kateřina Jarošová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist