Kateřina Havelková

Kateřina Havelková

TOP realitní makléř
pobočka VYŠKOV
Kateřina Havelková
3. LEVEL - TOP KLUB

Přeji Vám dobrý den,

jmenuji se Kateřina Havelková a pracuji jako realitní makléř a poradce. Když jsem se rozhodovala, jakou činností by jsem se chtěla zabývat, jednoznačně zvítězil Byznys. Této profesi se věnuji již několik let a na základě spokojenosti mých klientů úspěšně. Již v prvním roce jsem se vypracovala do TOP desítky nejúspěšnějších makléřů.

Prodej nemovitostí je svět, který je tvrdý a člověk se zde potká s mnoha výbornými obchodníky. Pokud chcete nemovitost výhodně prodat a vydělat na ní, musíte se v tomto obchodě orientovat a být minimálně stejně dobrý obchodník.

Výborný makléř musí znát spoustu odvětví, jak základy právničiny, učetnictví, finanční sféry, stavební technologie, tak hlavně strategii obchodu a toto Vám právě já nabízím.


Nebudu jen Váš makléř, ale silný a zkušený obchodní partner.

Systém mojí práce

Pro hladký a výhodný obchod je důležitá příprava. Už jen, když jedu na první osobní schůzku, pečlivě se na ni připravuji, abych mohla svému obchodnímu partnerovi zdělit co nejvíce informací a zároveň mu již nastínit strategii jakou bych doporučila se vydat.

Proč já a proč COLOSEUM

Aby jsem mohla nabídnout svým obchodním partnerům to nejlepší firemní zázemí, musím ho nejlepší mít.
Když jsem se rozhodovala s jakou firmou spojit síly, stanovila jsem si jasná kritéria pro výběr.
Splnit tyto kritéria jako je férovost, poctivost a upřímnost je pro mnoho firem nemožné.
Je smutné, že musím říci, že v počtu asi 800 realitních kanceláří v Jihomoravském kraji, jsem nemusela dlouho hledat. Firma Coloseum nemovitosti bezkonkurenčně zvítězila.

celý textskrýt text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechejte mi kontakt, ozvu se vám.

Moje reference

Reference celé společnosti
Více mých referencí >

Moje nabídky

Luleč, chata 4+1, 100 m2, zahrada – chata - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji udržovanou chatu v žádané obci Luleč o dispozici 4+1. Celková plocha pozemku činí cca 800 m2. Jedná se o samostatně stojící zděnou chatu se sedlovou střechou a dřevěným krovem. Chata prošla zdařilou rekonstrukcí, tak aby nabídla plnohodnotný komfort i pro celoroční obývání. Do chaty byla zavedena pitná voda z 33m hluboké studny. Toaleta byla řešena velkým septikem a dále je zde umístěna velká nádrž o velikosti 3,5m3 na zachytávání dešťové vody k zalévání zahrady. Rozvody vody jsou již vedeny v plastu a je zde i elektrika 380V. Chata je vytápěna jak elektrickými přímotopy, tak krbem. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Chata disponuje v prvním zvýšeném podlaží prostorným obývacím pokojem s krbem a možností posezení na prostorné terase, dále kuchyní s kuchyňskou linkou a ložnicí, koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletou. Po schodišti můžeme vystoupat do druhého nadzemního podlaží, kde jsou dva prostorné pokoje s možností vstupu na balkón. Po dohodě s majiteli je možné v chatě zanechat vybavení. V suterénu nalezneme praktickou dílnu a sklep na skladování zeleniny. Součástí chaty je prostorná udržovaná oplocená zahrada se skleníkem. Zahrada nabízí soukromí vhodné pro relax a odpočinek. Další výhodou chaty je označení číslem evidenčním. Obec Luleč se nachází 7 km jihozápadně od města Vyškov na úpatí Drahanské vysočiny a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 190 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Luleč, okres Vyškov
Bořetice, RD 6+kk, garáž – rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům o dispozici 6+kk v žádané části obce Bořetice. Celková plocha pozemku je cca 689 m2. Jedná se o patrový dům postavený z porothermu se sedlovou střechou a dřevěným krovem. Dům byl postaven přibližně v roce 2000. V roce 2009 byla vyhotovena nová fasáda. V roce 2011 proběhla výměna oken zčásti na eurookna a zčásti plastová a nové vstupní dvěře. Tento krásný dům má k dispozici v suterénu pracovnu, prádelnu s vanou, dva sklady a prostornou garáž. Dále můžete vystoupat po schodišti do prvního nadzemního podlaží, kde nalezneme vstupní chodbu, ložnici, kuchyni s jídelnou a prostorným obývacím pokojem s krbovými kamny, koupelnu vybavenou sprchovým koutem a rohovou vanou se dvěmi umyvadly a samostatnou toaletou. Z jídelny se můžeme vydat na balkón.V druhém nadzemním podlaží se nachází tři prostorné pokoje, kdy z jednoho pokoje je vstup na balkón. Koupelna s vanou a toaletou. Na koupelnu navazuje sušárna. Dům je napojen na elektřinu, vodovod, plynofikaci a veřejnou kanalizaci. Ohřev vody a vytápění domu zajišťuje kombinovaný plynový kotel. Vodu v jedné koupelně ohřívá elektrický bojler. K domu patří dvůr o velikosti cca 129 m2, a zahrada, na které stojí prostorná garáž na další dvě vozidla, do které je přivedená voda, elektřina a plyn. Parkování je možné v garáži v přízemí domu, na dvoře nebo přímo před domem. V obci Bořetice je základní občanská vybavenost. Je zde velmi dobrá dopravní dostupnost do okolních měst a obcí. Obec Bořetice leží 12 km jihovýchodně od města Hustopeče. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 999 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Bořetice, okres Břeclav
Hořín RD 5+kk, novostavba – Rodinný dům - Domy Mělník

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji nízkoenergetickou stavbu na klíč o dispozici 5+kk, v žádané obci Hořín u Mělníka, na klidném místě obklopeném lesy a loukami. Zastavěná plocha domu je 139,5 m2, celková plocha pozemku 954 m2. Dispozice tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, čtyři ložnice, dvě koupelny a dvě toalety. Na stavbu se použijí kvalitní materiály, pórobetonové tvárnice Ytong lambda, vyznačující se vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Projekt počítá s dřevěným střešním krovem a krytinou Bramac (betonkou), a plastovými okny s trojskly s výbornými tepelně i zvukově izolačními schopnostmi. Ohřev vody zajistí elektrický bojler, vytápění bude řešeno moderními infrapanely značky Redwell s nízkými provozními náklady a jednoduchou údržbou. Součástí ceny jsou chodníky a základní oplocení pozemku. Výstavba domu začne na jaře 2019, ukončení je plánováno na léto 2020. Výhodou koupě novostavby je moderní a bezstarostné bydlení. Obec Hořín leží ve Středočeském kraji, asi 2 km západně od Mělníka. Dle Průkazu energetické náročnosti je dům zařazen do třídy B - úsporná. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

4 650 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Na klíč / Hořín, okres Mělník
Luleč, chata 4+1, 100 m2, zahrada – chata - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji udržovanou chatu s možností celoročního užívání v žádané obci Luleč o dispozici 4+1. Celková plocha pozemku činí cca 800 m2. Jedná se o samostatně stojící zděnou chatu se sedlovou střechou a dřevěným krovem. Chata prošla zdařilou rekonstrukcí, tak aby nabídla plnohodnotný komfort i pro celoroční obývání. Do chaty byla zavedena pitná voda z 33m hluboké studny. Toaleta byla řešena velkým septikem a dále je zde umístěna velká nádrž o velikosti 3,5m3 na zachytávání dešťové vody k zalévání zahrady. Rozvody vody jsou již vedeny v plastu a je zde i elektrika 380V. Chata je vytápěna jak elektrickými přímotopy, tak krbem. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Chata disponuje v prvním zvýšeném podlaží prostorným obývacím pokojem s krbem a možností posezení na prostorné terase, dále kuchyní s kuchyňskou linkou a ložnicí, koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletou. Po schodišti můžeme vystoupat do druhého nadzemního podlaží, kde jsou dva prostorné pokoje s možností vstupu na balkón. Po dohodě s majiteli je možné v chatě zanechat vybavení. V suterénu nalezneme praktickou dílnu a sklep na skladování zeleniny. Součástí chaty je prostorná udržovaná oplocená zahrada se skleníkem. Zahrada nabízí soukromí vhodné pro relax a odpočinek. Další výhodou chaty je označení číslem evidenčním. Obec Luleč se nachází 7 km jihozápadně od města Vyškov na úpatí Drahanské vysočiny a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 190 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Luleč, okres Vyškov
Více nabídek >

Výběr zrealizovaných zakázek

Stavební pozemek Rakvice
úspěšně prodáno za 7 dní
Zaječí RD 4+1
úspěšně prodáno za 11 dní
Brumovice RD 5+1
úspěšně prodáno za 5 dní
Brumovice RD 6+1
úspěšně prodáno za 14 dní
Týnec komerční objekt s bytem
úspěšně prodáno za 14 dní
Bořetice RD 3+kk
úspěšně prodáno za 2 dny
Zaječí - komerční objekt
úspěšně prodáno za 30 dní
Čejkovice RD 4+1
úspěšně prodáno za 30 dní
Boleradice 2+1
úspěšně prodáno za 2 dny
Pustiměř RD 5+kk
úspěšně prodáno za 30 dní
Horní Bojanovice RD 2+1
úspěšně prodáno za 7 dní
Týnec komerce s bytem 1+kk
úspěšně prodáno za 7 dní
Podivín RD 3+1
úspěšně prodáno za 24 hodin
Bořetice RD 3+kk
úspěšně prodáno za 24 hodin
Týnec RD 3+1
úspěšně prodáno za 14 dní
Brumovice RD 2+1
úspěšně prodáno za 14 dní
Šardice RD 5+1
úspěšně prodáno za 14 dní
Modřice orná půda
úspěšně prodáno za 5 dní
Bořetice RD 7+1
úspěšně prodáno za 24 hodin
Smrček pozemek
úspěšně prodáno za 3 týdny
Chválkovice u Bučovic 5+1
úspěšně prodáno za 7 dní
Ivanovice na Hané chata 3+1
úspěšně prodáno za 3 měsíce
Domašov nad Bystřicí RD 3+1
úspěšně prodáno za 14 dní
Olomouc byt 3+kk
úspěšně prodáno za 1 týden
Radslavice stavební pozemek
úspěšně prodáno za 7 dní
Dambořice polnosti
úspěšně prodáno za 7 dní
Želetice RD 3+1
úspěšně prodáno za 60 dní
Prostějov Vrahovice RD 2+1 a 3+1
úspěšně prodáno za 14 dní
Ladná st. pozemek o výměře 706m2
úspěšně prodáno za 30 dní
Nové Hvězdlice RD 3+1
úspěšně prodáno za 7 dní

Kateřina Havelková můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka
Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman