Jiří Pokorný

realitní makléř
pobočka BLANSKO

Jiří Pokorný2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Přijměte, prosím, pozvánku na seznámení se s tím, kdo pro Vás pracuje ve všech oblastech týkajících se realit. Bude to jízda.
Můj život započal v roce 1976. Ale až po osmi dnech od narození nabral ten správný směr, neboť v tu dobu jsem byl adoptován mými rodiči, kteří mi dali vše, co jsem potřeboval, za což jim patří mé obrovské DÍKY. Od malička jsem byl velice chápavý a především zvídavý, někdy však až moc a mou nevýhodou bylo, že jsem se strašně nerad učil něco, co mě nezajímalo. I přesto nebyla na mém vysvědčení horší známka, jak dvojka. Od šesté třídy jsem měl v průměru dvojky dvě. A ne, do chování se nikdy nevešla ani jedna z nich. Možná to bylo i tím, že jsem postupně přicházel na fakt nutnosti mít přehled i o ostatních stránkách života a tak jsem své učení se rozšiřoval stále více a více směry. Takový, nějaký, rebelský (spíše bych řekl nezodpovědný) styl života přišel v 18-ti letech, kdy jsem si začal myslet, že budoucnost je jen fráze. Jak krutě jsem se mýlil, to mi docvaklo až v "pokročilém" věku. I přesto jsem vystudoval střední školu strojní, neboť možná i právě kvůli v mládí pochopenému rozhledu mi podvědomí řeklo, že vzdělání je opravdu důležité. Nicméně, po úspěšném dokončení studia jsem začal pracovat jako dělník ve firmě na výrobu nákladní přívěsů, kde jsem byl po krátké době osloven s nabídkou místa technologa. Zde začala má kariéra růst, následovala pozice konstruktéra bezpečnostních prvků (sejfy, trezory), pokračovala přes technologickou kontrolu výroby onkologických, ozařovacích strojů v Ústavu jaderných paliv a dále pak přes vedoucí pozice ve strojírenství, v automotive i v IT - jmenujme například pozici vedoucího výroby ve strojírenství (výroba obráběcích strojů), vedoucího mistra v automotive (plasty), či vedoucího správy budov a údržby strojů v IT firmě. Během mé letité, zaměstnanecké kariéry jsem si "přivydělával" jako například opravář oken, či hypoteční poradce. Právě poslední jmenované mě tak nějak dostalo až sem k Vám. Obchod byl vždy mým koníčkem a odjakživa mě bavilo vyjednávat s lidmi, nacházet schůdná řešení jejich potřeb, komunikovat, starat se. Asi je to otřepané klišé, jenže pro mě je spokojený klient darem z nebes, protože takový klient odráží nejlépe mou, vykonanou práci. Nespokojený klient naznačuje, že něco dělám špatně. Nespokojených klientů je v mém portfoliu "NULA". Kontakt na mě máte, staňte se mým dalším, spokojeným klientem.

Systém mojí práce

vychází především z pečlivosti. Držím se hesla: "Dvakrát měř a jednou řež." Chybování nemá, především v obchodu s realitami, naprosto žádné místo, neboť může mít fatální následky na klienta, na firmu, jejíž jméno je s obchodem spojeno a v neposlední řadě i na mě samotného. Pověst se dá pokazit jen jednou. Každý obchod důsledně prověřuji. Školím se v právní praxi. Využívám svých zkušeností z předešlých zaměstnání. Klientům pokládám tolik otázek, tolik poznámek a dávám jim tolik prostoru, abych si byl jistý, že všemu skvěle rozumí, ví do čeho jdou, o co se jedná a kdo je bude obchodem provázet.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Byla to první volba. I náhoda přispěla k tomu, že se nacházím právě pod touto značkou. Vzpomínám si, jak jsem do realitního obchodu vstupoval. Rozeslal jsem spousty odpovědí na inzeráty realitek, které hledaly makléře. COLOSEUM odpovědělo nejrychleji, zvládli jsme pohovor a až poté se ozvala ještě další realitní kancelář, které jsem však musel říci: "bohužel". Ostatních 7 se neobtěžovalo ani odepsat. Už zde je vidět, že má volba padla na úrodnou půdu. S odstupem času vím, že jsem chybu neudělal. COLOSEUM je realitkou, která dbá o své klienty a ti jsou u ní na prvním místě. Makléřům rozšiřuje obzory, dává jim manažerskou podporu, školí je a dbá na to, aby byly veškeré obchody dotaženy do 100%-ního stavu. COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. je značka, se kterou chcete spolupracovat.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

chalupa - Čistá u Litomyšle

S chalupáři se utrhl pytel. Další prodaná nemovitost, tentokráte v Pardubickém kraji. Kupující přijeli až z dalekého Kostelce nad Labem.

RD Nová Cerekev

Rodinný dům v Nové Cerekvi zná svého nového majitele.

Moje reference

Moje nabídky

Hartvíkovice, RD 7+2, pozemek 1802 m2 - rodinný dům

Hartvíkovice, RD 7+2, pozemek 1802 m2 - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám ke koupi patrový, rodinný dům v obci Hartvíkovice, nedaleko Dalešické vodní nádrže. RD o dispozici 7+2, je rozdělen do dvou bytových jednotek, kdy každá má samostatný vchod a samostatná měřidla energií. Celková plocha prodávané nemovitosti činí 1.802 m2. Na zastavěnou plochu (217 m2) navazuje zahrada o velikosti 1.585 m2. Celý pozemek (1.802 m2), je v územním plánu veden jako zastavitelný. Než přejdeme ke konkrétním velikostem jednotlivých místností, zmiňme se ještě o vybavení domu. Elektřina vedena v mědi, voda v plastu. Voda přivedena z obecního řadu. K dispozici rovněž dvě studny napojené na rozvod v domě. Okna z větší části dřevěná (3 plastová). Vytápění kotlem na tuhá paliva a elektřinou. Ohřev vody kombinovaným boilerem, popřípadě již zmiňovaným kotlem, nacházejícím se v suterénu o velikosti 28,05 m2. Plyn v domě rozveden není, přípojka však stojí u plotu předzahrádky, stačí zavést. V hale domu se nachází rozměrný krb. Dům byl do nedávna užíván, tudíž počítejte s částečnou rekonstrukcí, jako je například oprava oken, malování, nové podlahové krytiny, výměna dveří atp. Odpad řešen tříkomorovým septikem a to i přesto, že je k dispozici kanalizace. Ve dvoře se dále nachází dvougaráž o velikosti 38 m2 a zahradní domek. Dispozice 1NP (bytová jednotka č.1): vstupní chodba 9,88 m2, kuchyň 13,86 m2, chodba, 18 m2, spíž 2,58 m2, botník 2,35 m2, obývací pokoj 15,56 m2, koupelna+WC 5,06 m2, ložnice 15,56 m2, pokoj 18,64 m2 Dispozice 2NP (bytová jednotka č.2): pokoj 12 m2, kuchyň 16,32 m2, spíž 3,96 m2, dětský pokoj 16,32 m2, předsíň 2,64 m2, koupelna+WC 5,39 m2, ložnice 19,68 m2, obývací pokoj 20,90 m2. K této bytové jednotce patří hala umístěná v 1NP, o velikosti 34,70 m2 s krbem a schodištěm, jež vede na ochoz ve 2NP a patro nám tak zpřístupňuje. Z 2NP se dostaneme na půdu, která je vhodná pro vestavbu (cca. dvě další místnosti) a rovněž jako vstup na případnou terasu. RD nabízí obrovskou škálu možností využití. Může i nadále sloužit jako RD, případně může býti pensionem, firemní chalupou a nebo třeba ubytovnou, neboť nedaleko se nachází JE Dukovany, která bude za nedlouho procházet zásadní dostavbou dalšího bloku a o ubytování v jejím dosahu bude značný zájem. V obci se nachází obecní úřad, pošta, základní a mateřská škola, restaurace, místní obchod s potravinami. Dostupnost větších měst: Třebíč 20km, Náměšť nad Oslavou 9km, Velké Meziříčí 30km, Dukovany 15km, Moravské Budějovice 30km, Brno 50km, dálnice D1 (Velká Bíteš) 22km V okolí: - Dalešická přehrada, koupání a výletní plavba lodí (20 minut pěšky, lesem) - velké množství cykloturistických a turistických tras - chráněná území: Mohelenská hadcová step, Údolí Oslavy a Chvojnice, Velká skála u Lhánic, přír.rezervace Mohelnička 11,4 km Ski areál Jalovec 11,8 km Zámek Budišov 13,5 km Zámek Jaroměřice nad Rokytnou 13,8 km Rozhledna Mařenka Za menší kvalitu fotografií se omlouvám, dům prochází vyklízením a údržbou. Doporučuji prohlídku.

6 000 000 Kč
Prodej / Rodinný / Hartvíkovice, okres Třebíčchci zjistit více >

Jiří Pokorný můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist