Jiří Pokorný

realitní makléř
pobočka BLANSKO

Jiří Pokorný3. LEVEL - TOP KLUB

Přijměte, prosím, pozvánku na seznámení se s tím, kdo pro Vás pracuje ve všech oblastech týkajících se realit. Bude to jízda.
Můj život započal v roce 1976. Ale až po osmi dnech od narození nabral ten správný směr, neboť v tu dobu jsem byl adoptován mými rodiči, kteří mi dali vše, co jsem potřeboval, za což jim patří mé obrovské DÍKY. Od malička jsem byl velice chápavý a především zvídavý, někdy však až moc a mou nevýhodou bylo, že jsem se strašně nerad učil něco, co mě nezajímalo. I přesto nebyla na mém vysvědčení horší známka, jak dvojka. Od šesté třídy jsem měl v průměru dvojky dvě. A ne, do chování se nikdy nevešla ani jedna z nich. Možná to bylo i tím, že jsem postupně přicházel na fakt nutnosti mít přehled i o ostatních stránkách života a tak jsem své učení se rozšiřoval stále více a více směry. Takový, nějaký, rebelský (spíše bych řekl nezodpovědný) styl života přišel v 18-ti letech, kdy jsem si začal myslet, že budoucnost je jen fráze. Jak krutě jsem se mýlil, to mi docvaklo až v "pokročilém" věku. I přesto jsem vystudoval střední školu strojní, neboť možná i právě kvůli v mládí pochopenému rozhledu mi podvědomí řeklo, že vzdělání je opravdu důležité. Nicméně, po úspěšném dokončení studia jsem začal pracovat jako dělník ve firmě na výrobu nákladní přívěsů, kde jsem byl po krátké době osloven s nabídkou místa technologa. Zde začala má kariéra růst, následovala pozice konstruktéra bezpečnostních prvků (sejfy, trezory), pokračovala přes technologickou kontrolu výroby onkologických, ozařovacích strojů v Ústavu jaderných paliv a dále pak přes vedoucí pozice ve strojírenství, v automotive i v IT - jmenujme například pozici vedoucího výroby ve strojírenství (výroba obráběcích strojů), vedoucího mistra v automotive (plasty), či vedoucího správy budov a údržby strojů v IT firmě. Během mé letité, zaměstnanecké kariéry jsem si "přivydělával" jako například opravář oken, či hypoteční poradce. Právě poslední jmenované mě tak nějak dostalo až sem k Vám. Obchod byl vždy mým koníčkem a odjakživa mě bavilo vyjednávat s lidmi, nacházet schůdná řešení jejich potřeb, komunikovat, starat se. Asi je to otřepané klišé, jenže pro mě je spokojený klient darem z nebes, protože takový klient odráží nejlépe mou, vykonanou práci. Nespokojený klient naznačuje, že něco dělám špatně. Nespokojených klientů je v mém portfoliu "NULA". Kontakt na mě máte, staňte se mým dalším, spokojeným klientem.

Systém mojí práce

vychází především z pečlivosti. Držím se hesla: "Dvakrát měř a jednou řež." Chybování nemá, především v obchodu s realitami, naprosto žádné místo, neboť může mít fatální následky na klienta, na firmu, jejíž jméno je s obchodem spojeno a v neposlední řadě i na mě samotného. Pověst se dá pokazit jen jednou. Každý obchod důsledně prověřuji. Školím se v právní praxi. Využívám svých zkušeností z předešlých zaměstnání. Klientům pokládám tolik otázek, tolik poznámek a dávám jim tolik prostoru, abych si byl jistý, že všemu skvěle rozumí, ví do čeho jdou, o co se jedná a kdo je bude obchodem provázet.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Byla to první volba. I náhoda přispěla k tomu, že se nacházím právě pod touto značkou. Vzpomínám si, jak jsem do realitního obchodu vstupoval. Rozeslal jsem spousty odpovědí na inzeráty realitek, které hledaly makléře. COLOSEUM odpovědělo nejrychleji, zvládli jsme pohovor a až poté se ozvala ještě další realitní kancelář, které jsem však musel říci: "bohužel". Ostatních 7 se neobtěžovalo ani odepsat. Už zde je vidět, že má volba padla na úrodnou půdu. S odstupem času vím, že jsem chybu neudělal. COLOSEUM je realitkou, která dbá o své klienty a ti jsou u ní na prvním místě. Makléřům rozšiřuje obzory, dává jim manažerskou podporu, školí je a dbá na to, aby byly veškeré obchody dotaženy do 100%-ního stavu. COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. je značka, se kterou chcete spolupracovat.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

pozemek Střítež pod Křemešníkem

Nádherný pozemek uprostřed přírody našel svého nového majitele.

RD Nová Cerekev

Rodinný dům v Nové Cerekvi zná svého nového majitele.

Moje reference

Moje nabídky

Vladislav, byt 2+kk, restaurace, pozemek - restaurace

Vladislav, byt 2+kk, restaurace, pozemek - restaurace - Komerční Třebíč

Nabízíme Vám zavedený motorest Golem v obci Vladislav, který se nachází 7 km od města Třebíč, na velmi frekventované výpadovce Třebíč-Náměšť nad Oslavou-Rosice-Brno. K prodeji jsou dvě parcely o shodných rozměrech 439 m2, kdy jedna parcela je vedena jako zahrada a druhá jako zastavěná plocha a nádvoří. Věnujme se druhé jmenované. Ta má na svém pozemku rodinný dům o velikosti 220 m2, který je využíván k bydlení a ke komerčním účelům. Samotný byt uvnitř objektu má úctyhodných 90 m2 a skládá se ze dvou opravdu velkých pokojů, kdy v jednom z nich je vybudována příprava k rozčlenění na pokoj a kuchyni, proto inzerujeme jako 2+kk. Dále se v obytné části nachází menší chodba a koupelna s odděleným WC. K bytu náleží garáž, která je součástí objektu. Komerční prostory mají podlahovou plochu o velikosti 100 m2 a jsou využívány jako restaurace s veškerým zázemím, včetně vybavené kuchyně, prostorného skladu, sociálním zařízením a možností venkovního posezení (není do uvedené, podlahové plochy započítáno). Obrovskou výhodou je půdní prostor rozprostírající se po celé ploše objektu, s vyvedenou vodou a odpadem, elektřina na půdě není. Jelikož je v dané lokalitě nemalá poptávka po bydlení, je možno motorest přestavět například na pension, kdy prvně jmenovaný pozemek může posloužit jako parkoviště pro nákladní vozy. Umístění motorestu na začátku obce (7 km Třebíč), přítomnost výpadovky na Brno a vzdálenost 200 metrů od vlakové zastávky k tomu přímo vybízí. Majitelé provozovali motorest 15 let, nyní se rozhodli prodat z důvodu odchodu do důchodu. Pro bližší informace, nebo případnou prohlídku, kontaktujte makléře.

3 600 000 Kč
Prodej / Restaurace / Vladislav, okres Třebíčchci zjistit více >

Jiří Pokorný můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist