Jiří Pokorný

realitní makléř
pobočka BLANSKO

3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
Jiří Pokorný3. LEVEL - TOP KLUB

Přijměte, prosím, pozvánku na seznámení se s tím, kdo pro Vás pracuje ve všech oblastech týkajících se realit. Bude to jízda.
Můj život započal v roce 1976. Ale až po osmi dnech od narození nabral ten správný směr, neboť v tu dobu jsem byl adoptován mými rodiči, kteří mi dali vše, co jsem potřeboval, za což jim patří mé obrovské DÍKY. Od malička jsem byl velice chápavý a především zvídavý, někdy však až moc a mou nevýhodou bylo, že jsem se strašně nerad učil něco, co mě nezajímalo. I přesto nebyla na mém vysvědčení horší známka, jak dvojka. Od šesté třídy jsem měl v průměru dvojky dvě. A ne, do chování se nikdy nevešla ani jedna z nich. Možná to bylo i tím, že jsem postupně přicházel na fakt nutnosti mít přehled i o ostatních stránkách života a tak jsem své učení se rozšiřoval stále více a více směry. Takový, nějaký, rebelský (spíše bych řekl nezodpovědný) styl života přišel v 18-ti letech, kdy jsem si začal myslet, že budoucnost je jen fráze. Jak krutě jsem se mýlil, to mi docvaklo až v "pokročilém" věku. I přesto jsem vystudoval střední školu strojní, neboť možná i právě kvůli v mládí pochopenému rozhledu mi podvědomí řeklo, že vzdělání je opravdu důležité. Nicméně, po úspěšném dokončení studia jsem začal pracovat jako dělník ve firmě na výrobu nákladní přívěsů, kde jsem byl po krátké době osloven s nabídkou místa technologa. Zde začala má kariéra růst, následovala pozice konstruktéra bezpečnostních prvků (sejfy, trezory), pokračovala přes technologickou kontrolu výroby onkologických, ozařovacích strojů v Ústavu jaderných paliv a dále pak přes vedoucí pozice ve strojírenství, v automotive i v IT - jmenujme například pozici vedoucího výroby ve strojírenství (výroba obráběcích strojů), vedoucího mistra v automotive (plasty), či vedoucího správy budov a údržby strojů v IT firmě. Během mé letité, zaměstnanecké kariéry jsem si "přivydělával" jako například opravář oken, či hypoteční poradce. Právě poslední jmenované mě tak nějak dostalo až sem k Vám. Obchod byl vždy mým koníčkem a odjakživa mě bavilo vyjednávat s lidmi, nacházet schůdná řešení jejich potřeb, komunikovat, starat se. Asi je to otřepané klišé, jenže pro mě je spokojený klient darem z nebes, protože takový klient odráží nejlépe mou, vykonanou práci. Nespokojený klient naznačuje, že něco dělám špatně. Nespokojených klientů je v mém portfoliu "NULA". Kontakt na mě máte, staňte se mým dalším, spokojeným klientem.

Systém mojí práce

vychází především z pečlivosti. Držím se hesla: "Dvakrát měř a jednou řež." Chybování nemá, především v obchodu s realitami, naprosto žádné místo, neboť může mít fatální následky na klienta, na firmu, jejíž jméno je s obchodem spojeno a v neposlední řadě i na mě samotného. Pověst se dá pokazit jen jednou. Každý obchod důsledně prověřuji. Školím se v právní praxi. Využívám svých zkušeností z předešlých zaměstnání. Klientům pokládám tolik otázek, tolik poznámek a dávám jim tolik prostoru, abych si byl jistý, že všemu skvěle rozumí, ví do čeho jdou, o co se jedná a kdo je bude obchodem provázet.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Byla to první volba. I náhoda přispěla k tomu, že se nacházím právě pod touto značkou. Vzpomínám si, jak jsem do realitního obchodu vstupoval. Rozeslal jsem spousty odpovědí na inzeráty realitek, které hledaly makléře. COLOSEUM odpovědělo nejrychleji, zvládli jsme pohovor a až poté se ozvala ještě další realitní kancelář, které jsem však musel říci: "bohužel". Ostatních 7 se neobtěžovalo ani odepsat. Už zde je vidět, že má volba padla na úrodnou půdu. S odstupem času vím, že jsem chybu neudělal. COLOSEUM je realitkou, která dbá o své klienty a ti jsou u ní na prvním místě. Makléřům rozšiřuje obzory, dává jim manažerskou podporu, školí je a dbá na to, aby byly veškeré obchody dotaženy do 100%-ního stavu. COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. je značka, se kterou chcete spolupracovat.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

pozemek Střítež pod Křemešníkem

Nádherný pozemek uprostřed přírody našel svého nového majitele.

RD Nová Cerekev

Rodinný dům v Nové Cerekvi zná svého nového majitele.

Moje reference

Moje nabídky

Kundratice u Křižanova, penzion 9+4, zahrada, rybníky, garáž - penzion

Kundratice u Křižanova, penzion 9+4, zahrada, rybníky, garáž - penzion - Komerční Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji atypický penzion ze 14. století s pozemky o celkové výměře 9.150m2. Jedná se o bývalý vodní mlýn v obci Kundratice u Křižanova, který je určen k částečné rekonstrukci a to i přesto, že je velice zachovalý, plně obyvatelný, krovy a trámoví zdravé, zastavěná plocha činí 415m2. Nemovitost je součástí parcely o výměře 2.226m2, vedené v katastru nemovitostí, jako zastavěná plocha a nádvoří, dle územního plánu využitelné pro komerční účely. Ostatní pozemky jsou vedeny jako trvalý travní porost a vodní plocha, neboť se na nich nachází rovněž dva menší rybníky, využívané pro chov ryb. Z inženýrských sítí je k dispozici plyn, elektřina (220+380V), obecní voda, studna s užitkovou vodou a dva septiky. V obci je plánováno dotované řešení odvodu odpadních vod pomocí ČOV. Dispozice RD: 1NP – 2x plně vybavené bytové jednotky o dispozici 2+kk s koupelnou a WC (43m2 a 45m2), 1x bytová jednotka se třemi hostinskými pokoji, společnou koupelnou, společnou kuchyní a společným WC (68m2), dílna (dříve mlýnice) s technickým zázemím (188m2) 2NP – 1x plně vybavená bytová jednotka 5+kk (110m2) s koupelnou a WC, 2x rozlehlý, půdní prostor s WC (130m2 a 80m2) 3NP – 1x půda (140m2) Dům dále disponuje sklepním prostorem (20m2) a garáží. K historii domu: jak bylo výše zmíněno, jeho základ pochází ze 14. století, z něhož se dochovala mlýnice. Ostatní partie domu byly v průběhu staletí dostavěny, přestavěny, či rekonstruovány. Poslední, větší rekonstrukce proběhla v roce 2006. Drtivá většina technologií byla odvezena. K dispozicí jsou současné plány domu a fotografie z před rekonstrukce (rok 2006), vše bude součástí prohlídky. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pokud se Vám v inzerci zobrazí pouze 10 fotografií, navštivte, prosím, stránky naší realitní kanceláře. Pro více informací kontaktujte makléře.

info v RK
Prodej / Ubytování / Kundratice, okres Žďár nad Sázavouchci zjistit více >

Kundratice u Křižanova, RD 9+4, zahrada, rybníky, garáž - rodinný dům

Kundratice u Křižanova, RD 9+4, zahrada, rybníky, garáž - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji atypický, rodinný dům ze 14. století s pozemky o celkové výměře 9.150m2. Jedná se o bývalý vodní mlýn v obci Kundratice u Křižanova, který je určen k částečné rekonstrukci a to i přesto, že je velice zachovalý, plně obyvatelný, krovy a trámoví zdravé, zastavěná plocha činí 415m2. Nemovitost je součástí parcely o výměře 2.226m2, vedené v katastru nemovitostí, jako zastavěná plocha a nádvoří, dle územního plánu využitelné pro komerční účely. Ostatní pozemky jsou vedeny jako trvalý travní porost a vodní plocha, neboť se na nich nachází rovněž dva menší rybníky, využívané pro chov ryb. Z inženýrských sítí je k dispozici plyn, elektřina (220+380V), obecní voda, studna s užitkovou vodou a dva septiky. V obci je plánováno dotované řešení odvodu odpadních vod pomocí ČOV. Dispozice RD: 1NP – 2x plně vybavené bytové jednotky o dispozici 2+kk s koupelnou a WC (43m2 a 45m2), 1x bytová jednotka se třemi hostinskými pokoji, společnou koupelnou, společnou kuchyní a společným WC (68m2), dílna (dříve mlýnice) s technickým zázemím (188m2) 2NP – 1x plně vybavená bytová jednotka 5+kk (110m2) s koupelnou a WC, 2x rozlehlý, půdní prostor s WC (130m2 a 80m2) 3NP – 1x půda (140m2) Dům dále disponuje sklepním prostorem (20m2) a garáží. K historii domu: jak bylo výše zmíněno, jeho základ pochází ze 14. století, z něhož se dochovala mlýnice. Ostatní partie domu byly v průběhu staletí dostavěny, přestavěny, či rekonstruovány. Poslední, větší rekonstrukce proběhla v roce 2006. Drtivá většina technologií byla odvezena. K dispozicí jsou současné plány domu a fotografie z před rekonstrukce (rok 2006), vše bude součástí prohlídky. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pokud se Vám v inzerci zobrazí pouze 10 fotografií, navštivte, prosím, stránky naší realitní kanceláře. Pro více informací kontaktujte makléře.

info v RK
Prodej / Rodinný / Kundratice, okres Žďár nad Sázavouchci zjistit více >

Velké Tresné, RD 6+1, garáž, pozemky 7.238m2 - rodinný dům

Velké Tresné, RD 6+1, garáž, pozemky 7.238m2 - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům s pozemky o rozloze 7.238m2 v obci Velké Tresné (okr. Žďár nad Sázavou, kraj Vysočina) o zastavěné ploše 163m2 (podlahová plocha činí 155m2). RD se nachází na okraji obce v klidné lokalitě a lze ho využít rovněž jako chalupu. Jeho nespornou výhodou je číslo popisné. Dům disponuje všemi inženýrskými sítěmi vyjma plynu, který sice není zaveden, avšak plynová přípojka je na hraně pozemku. RD je patrový, kdy v přízemí nalezneme obývací pokoj, kuchyni, ložnici, pracovnu, chodbu se skladem a samozřejmě koupelnu s WC. V 1NP pak máme dvě ložnice, obývací pokoj a WC. Z ložnice na západní straně domu je možný vstup na připravovanou terasu. Součástí domu je garáž s vjezdem z přední strany domu a s východem k zadnímu vstupu do domu. RD byl postaven před cca 80-ti lety, patro dostavěno v roce 1995. Střecha stará 25 let potřebuje drobnější opravu, krytina je v pořádku. Dále jsou součástí prodeje pozemky o celkové ploše 7.075m2, celkově tak 7.238m2 - 163m2 zastavěná plocha domem, 180m2 zastavěná plocha a nádvoří, kde je v současné době japonská zahrada, 2.100m2 zahrada a 4.795m2 ostatní plocha, na které jsou vzrostlé, převážně borovice a asfaltové hřiště. Samotná obec Velké Tresné leží v turisticky velmi žádané lokalitě, nedaleko vodní nádrže Vír. Cyklostezky a turistické cesty jsou samozřejmostí. Obec má zhruba 120 obyvatel. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pokud se Vám v inzerci zobrazí pouze 10 fotografií, navštivte, prosím, stránky naší realitní kanceláře. Pro více informací kontaktujte makléře.

5 000 000 Kč
Prodej / Rodinný / Velké Tresné, okres Žďár nad Sázavouchci zjistit více >

Jiří Pokorný můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist