Jiří Němec

pobočka BŘECLAV

Jiří Němec2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Mé jméno je Jiří Němec. Nějakou dobu jsem se pohyboval v různých oblastech, které souvisejí s realitami, když se mi ale nabídla šance pracovat přímo na realitním trhu – neváhal jsem. Po absolvování několika pohovorů bylo pro mě Coloseum Nemovitostí jasnou volbou.
Kvalitní firemní školení a opravdu veliká ochota všech kolegů pro mě byla velkou pomocí. Rychle jsem se zorientoval v obchodu s nemovitosti, kde se snažím nabízet bezkonkurenční prostředí, jak pro kupující, tak i pro prodávající. Postarám se o vše od A do Z.
Najít klientům nový domov je to, co mě nesmírně baví a pokud i Vy hledáte nový domov, nebo naopak potřebujete pomoct s prodejem své nemovitosti, tak neváhejte, obraťte se na mě a já udělám maximum pro to, aby všechny strany obchodu byly spokojeny.

Systém mojí práce

Na telefonu mě zastihnete téměř vždy, a proto mi nevadí zvednout telefon v deset večer v neděli, nebo v období svátků. Nemám problém jet na prohlídku brzo ráno, nebo na večer, pokud si to klient přeje. Jde mi o spokojenost jak prodávajících, tak i kupujících.

Proč já a proč COLOSEUM

Coloseum pro mě bylo jednoznačně nejférovější a nejlepší.
Jejich slogan se naprosto shoduje s tím, co chci dělat. Jednat narovinu, pomáhat lidem hledat nový domov, je to co mě baví. Klientům naslouchám a vyvíjím maximální úsilí proto, abych jim splnil sen o krásném domově. Nejdůležitější je, aby moji klienti byli vždy natolik spokojeni, že se na mě obrátí pokaždé, když budou chtít pomoct v oblasti realit i v budoucnu. Protože na dobré pověsti nám záleží.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Moje reference

Moje nabídky
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek
Kyjov, pronájem obchodního prostoru, novostavba

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Věteřov, prodej RD 2+kk v rekonstrukci

úspěšně prodáno za 2 týdny

Jiří Němec můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist