Jiří Němec

pobočka BŘECLAV

1 hvězda
Jiří Němec2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Mé jméno je Jiří Němec. Nějakou dobu jsem se pohyboval v různých oblastech, které souvisejí s realitami, když se mi ale nabídla šance pracovat přímo na realitním trhu – neváhal jsem. Po absolvování několika pohovorů bylo pro mě Coloseum Nemovitostí jasnou volbou.
Kvalitní firemní školení a opravdu veliká ochota všech kolegů pro mě byla velkou pomocí. Rychle jsem se zorientoval v obchodu s nemovitosti, kde se snažím nabízet bezkonkurenční prostředí, jak pro kupující, tak i pro prodávající. Postarám se o vše od A do Z.
Najít klientům nový domov je to, co mě nesmírně baví a pokud i Vy hledáte nový domov, nebo naopak potřebujete pomoct s prodejem své nemovitosti, tak neváhejte, obraťte se na mě a já udělám maximum pro to, aby všechny strany obchodu byly spokojeny.

Systém mojí práce

Na telefonu mě zastihnete téměř vždy, a proto mi nevadí zvednout telefon v deset večer v neděli, nebo v období svátků. Nemám problém jet na prohlídku brzo ráno, nebo na večer, pokud si to klient přeje. Jde mi o spokojenost jak prodávajících, tak i kupujících.

Proč já a proč COLOSEUM

Coloseum pro mě bylo jednoznačně nejférovější a nejlepší.
Jejich slogan se naprosto shoduje s tím, co chci dělat. Jednat narovinu, pomáhat lidem hledat nový domov, je to co mě baví. Klientům naslouchám a vyvíjím maximální úsilí proto, abych jim splnil sen o krásném domově. Nejdůležitější je, aby moji klienti byli vždy natolik spokojeni, že se na mě obrátí pokaždé, když budou chtít pomoct v oblasti realit i v budoucnu. Protože na dobré pověsti nám záleží.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

COLOSEUM NEMOVITOSTI - prezentace společnosti. Důvěřujte nám i Vy.

Dlouhodobě se řadíme mezi TOP realitní kanceláře na Moravě. Naše pobočky můžete navštívit v 5 městech. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální a certifikovaní makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Reality milujeme a dokážeme Vám, že to děláme skvěle, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

COLOSEUM NEMOVITOSTI - Realitní kancelář s DOBROU POVĚSTÍ

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Luxusní byt 3+1 v Břeclavi.

Moderní a profesionální prezentace Vaší nemovitosti to je naše! Pěkné video dokáže oslovit mnohonásobně více možných zájemců o Vaši nemovitost a proto ji můžeme prodat za nejvyšší možnou cenu na trhu. Podívejte se na profi video, které pro Vás umíme udělat.

Chalupa v Malé Morávce

Kvalitní fotografie, kvalitní video-prezentace zakázky je pro nás samozřejmostí. Jsme rádi, že nám klienti důvěřují. O prodej Vaší nemovitosti se profesionálně postaráme.

Jiří Němec
Jiří Němec
Jiří Němec

Moje reference

Moje nabídky
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek

Jiří Němec můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist