Jiří Nádeníček

certifikovaný realitní makléř
pobočka BRNO, Lidická

5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd
Jiří Nádeníček3. LEVEL - TOP KLUB

Již od útlého dětství bylo jasné, že mám obchod v krvi. Staré hračky, které byly dle rodičů zralé na vyhození, jsem prodal svým kamarádům, v panelákové prádelně jsem pořádal burzy a o přestávce ve škole kšeftoval s hokejovými kartičkami a vyměňoval pogy.
Prostě obchod mě provází celý můj život a já jsem za to rád. V životě jsem vystřídal různé profese, od Instalatérství, CNC soustružníka, Manažera v koupelnovém studiu, majitele obchodu s vínem atd. Zjistil jsem, že abych byl v životě opravdu šťastný, potřebuji práci, která je hodně rozmanitá (stereotyp mě ubíjí) a potřebuji pracovat s lidmi. Toto všechno a ještě mnohem více jsem v realitách našel.

Systém mojí práce

Každá nemovitost je jiná, stojí za ní nějaký příběh a tak je každý realitní obchod vlastně unikátní a vyžaduje individuální přístup. Svoje klienty se vždy snažím pochopit, porozumět jejich potřebám. Snažím se zjistit, jak o věcech uvažují, teprve pak jim mohu pomoci projít celým obchodem s pocitem bezpečí a k jejich maximální spokojenosti, protože to je to, co je pro mě nejdůležitější! SPOKOJENÝ KLIENT - VIZITKA MAKLÉŘE.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

S myšlenkou jít dělat práci realitního makléře, jsem si pohrával několik let. Můj kamarád a nynější kolega mě několikrát říkal:
,,Juro, vykašli se na fabriku, vždyť tebe je tam škoda!" a já si stále hledal důvody, proč zůstat. Vždyť přece realiťáci obecně mají děsnou pověst! Až jednou nastala situace, kdy jsme potřebovali pomoc s prodejem nemovitost a já si hned vzpomněl na kamaráda Michala z Colosea a celý obchod jsme mu svěřili.
Obchod to byl velmi složitý, řešilo se spoustu problémů, včetně černých staveb, které stály z části na obecních pozemcích.
Vše nakonec proběhlo rychle a k naší naprosté spokojenosti. A tehdy jsem si řekl, že to je ono. Moje obavy o mou pověst se rozplynuly. Přihlásil jsem se na výběrové řízení, šel na pohovor a byl přijat! Dnes jsem hrdým makléřem ve společnosti Coloseum Nemovitosti a jsem rád, že slogan v našem logu není jen na parádu, a že na dobré pověsti nám skutečně záleží!

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Prodej rodinného domu 4+kk v Ivančicích

Tento krásný a nadstandardně řešený rodinný dům jsem díky profesionální prezentaci a správně nastavenému marketingu prodal za týden! A navíc se mi povedlo najít kupující s hotovosti! :-)

Prodej staršího rodinného domu 5+kk v Hruškách

Pro tento starší rodinný dům v takřka původním stavu jsem díky pečlivé přípravě, profesionální prezentaci a výbornému marketingu našel kupce do měsíce od uvedení na trh. Opět se mi potvrdilo, že i u starších nemovitostí je velmi důležitá jejich příprava a následná prezentace. KVALITNÍ příprava = VĚTŠÍ počet zájemců = RYCHLEJŠÍ prodej!!! :-)

Prodej mezonetového bytu 2+kk s galerií

Krásný a moderní byt 2+kk s galerií.

Moje reference

Moje nabídky

Chvalkovice u Bučovic, RD 1+1, zahrada 672 m2, 2 sklepy - rodinný dům

Chvalkovice u Bučovic, RD 1+1, zahrada 672 m2, 2 sklepy - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme řadový rodinný dům s dispozicí 1+1 v obci Chvalkovice u Bučovic s předzahrádkou a velkou zahradou (672m2). Domek se skládá z prostorné předsíně/chodby, velké obytné kuchyně a hlavního pokoje (16m2). Z tohoto pokoje je možné zřídit přístup na půdu a zde vytvořit další obytný prostor. Dům má dále samostatné WC, prostornou koupelnu, velké horní hospodářské zádveří a 2 sklepy (z nichž jeden - přístupný přímo z domu - je klenutý). Na zahradě je kryté posezení. Nemovitost byla dříve běžně obývaná a užívaná, byla prodaná ve stavu započaté rekonstrukce, v níž současní majitelé následně pokračují. Pro prosté zobytnění nemovitosti je třeba dořešit vytápění a provést drobné udržovací práce. Zahrada je za domem na vyvýšené rovině. Obec Chvalkovice leží v okrese Vyškov v krásném prostředí na úpatí lesů Litenčické vrchoviny a kousek od Chřibů a Ždánického lesa. Lokalita je dobře dopravně dostupná - do Vyškova i do Bučovic je to autem zhruba 17 minut a na vlak do Nesovic 5 minut. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Zda stav nemovitosti a nemovitost sama je vhodná právě pro Vaše záměry zjistíte nejlépe na osobní prohlídce. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 100 000 Kč
Prodej / Rodinný / Chvalkovice, okres Vyškovchci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek
Ořechov RD 4+1

úspěšně prodáno za 2,5 měsíce

Ořechov pozemek 1026 m2

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Ořechov pozemek 1731 m2

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Morkůvky vinný sklep

úspěšně prodáno za 7 dní

Měnín RD 4+kk

úspěšně prodáno za 1 den

Vrbice RD 6+1

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Želešice Chata

úspěšně prodáno za 5 měsíců

Horní Bojanovice RD 5+1

úspěšně prodáno za 2,5 měsíce

Chata Dolní Kounice

úspěšně prodáno za 3 dny

Pozemek Ivančice

úspěšně prodáno za Za 2 Hodiny

Ivančice RD 4+kk

úspěšně prodáno za 7 dní

Rajhradice RD 3+1

úspěšně prodáno za 1 den

Oslavany RD 4+1

úspěšně prodáno za 7 dní

Pozemek Mělčany

úspěšně prodáno za 7 dní

Garáž v Ořechově

úspěšně prodáno za 5 dní

Jiří Nádeníček můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist