Jiří Nádeníček

certifikovaný realitní makléř
pobočka BRNO, Lidická

5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd
Jiří Nádeníček3. LEVEL - TOP KLUB

Již od útlého dětství bylo jasné, že mám obchod v krvi. Staré hračky, které byly dle rodičů zralé na vyhození, jsem prodal svým kamarádům, v panelákové prádelně jsem pořádal burzy a o přestávce ve škole kšeftoval s hokejovými kartičkami a vyměňoval pogy.
Prostě obchod mě provází celý můj život a já jsem za to rád. V životě jsem vystřídal různé profese, od Instalatérství, CNC soustružníka, Manažera v koupelnovém studiu, majitele obchodu s vínem atd. Zjistil jsem, že abych byl v životě opravdu šťastný, potřebuji práci, která je hodně rozmanitá (stereotyp mě ubíjí) a potřebuji pracovat s lidmi. Toto všechno a ještě mnohem více jsem v realitách našel.

Systém mojí práce

Každá nemovitost je jiná, stojí za ní nějaký příběh a tak je každý realitní obchod vlastně unikátní a vyžaduje individuální přístup. Svoje klienty se vždy snažím pochopit, porozumět jejich potřebám. Snažím se zjistit, jak o věcech uvažují, teprve pak jim mohu pomoci projít celým obchodem s pocitem bezpečí a k jejich maximální spokojenosti, protože to je to, co je pro mě nejdůležitější, SPOKOJENÝ KLIENT - VIZITKA MAKLÉŘE.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

S myšlenkou jít dělat práci realitního makléře, jsem si pohrával několik let. Můj kamarád a nynější kolega mě několikrát říkal:
,,Juro, vykašli se na fabriku, vždyť tebe je tam škoda!" a já si stále hledal důvody, proč zůstat. Vždyť přece realiťáci obecně mají děsnou pověst! Až jednou nastala situace, kdy jsme potřebovali pomoc s prodejem nemovitost a já si hned vzpomněl na kamaráda Michala z Colosea a celý obchod jsme mu svěřili.
Obchod to byl velmi složitý, řešilo se spoustu problémů, včetně černých staveb, které stály z části na obecních pozemcích.
Vše nakonec proběhlo rychle a k naší naprosté spokojenosti. A tehdy jsem si řekl, že to je ono. Moje obavy o mou pověst se rozplynuly. Přihlásil jsem se na výběrové řízení, šel na pohovor a byl přijat! Dnes jsem hrdým makléřem ve společnosti Coloseum Nemovitosti a jsem rád, že slogan v našem logu není jen na parádu, a že na dobré pověsti nám skutečně záleží!

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Moje reference

Moje nabídky
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek
Ořechov RD 4+1

úspěšně prodáno za 2,5 měsíce

Ořechov pozemek 1026 m2

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Ořechov pozemek 1731 m2

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Morkůvky vinný sklep

úspěšně prodáno za 7 dní

Měnín RD 4+kk

úspěšně prodáno za 1 den

Vrbice RD 6+1

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Želešice Chata

úspěšně prodáno za 5 měsíců

Horní Bojanovice RD 5+1

úspěšně prodáno za 2,5 měsíce

Chata Dolní Kounice

úspěšně prodáno za 3 dny

Pozemek Ivančice

úspěšně prodáno za Za 2 Hodiny

Jiří Nádeníček můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist