Jiří Nádeníček

certifikovaný realitní makléř
pobočka BRNO, Lidická

2 hvězdy 2 hvězdy
Jiří Nádeníček3. LEVEL - TOP KLUB

Již od útlého dětství bylo jasné, že mám obchod v krvi. Staré hračky, které byli dle rodičů zralé na vyhození, jsem prodal svým kamarádům, v panelákové prádelně jsem pořádal burzy a o přestávce ve škole kšeftoval s hokejovými kartičkami a vyměňoval pogy.
Prostě obchod mě provází celý můj život a já jsem za to rád. V životě jsem vystřídal různé profese, od Instalatérství, CNC soustružníka, Manažera v koupelnovém studiu, majitele obchodu s vínem atd. Zjistil jsem, že abych byl v životě opravdu šťastný, potřebuji práci, která je hodně rozmanitá (stereotyp mě ubíjí) a potřebuji pracovat s lidmi. Toto všechno a ještě mnohem více jsem v realitách našel.

Systém mojí práce

Každá nemovitost je jiná, stojí za ní nějaký příběh a tak je každý realitní obchod vlastně unikátní a vyžaduje individuální přístup. Svoje klienty se vždy snažím pochopit, porozumět jejich potřebám. Snažím se zjistit, jak o věcech uvažují, teprve pak jim mohu pomoci projít celým obchodem s pocitem bezpečí a k jejich maximální spokojenosti, protože to je to, co je pro mě nejdůležitější, SPOKOJENÝ KLIENT - VIZITKA MAKLÉŘE.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

S myšlenkou jít dělat práci realitního makléře, jsem si pohrával několik let. Můj kamarád a nynější kolega mě několikrát říkal:
,,Juro, vykašli se na fabriku, vždyť tebe je tam škoda!" a já si stále hledal důvody, proč zůstat. Vždyť přece realiťáci obecně mají děsnou pověst! Až jednou nastala situace, kdy jsme potřebovali pomoc s prodejem nemovitost a já si hned vzpomněl na kamaráda Michala z Colosea a celý obchod jsme mu svěřili.
Obchod to byl velmi složitý, řešilo se spoustu problémů, včetně černých staveb, které stály z části na obecních pozemcích.
Vše nakonec proběhlo rychle a k naší naprosté spokojenosti. A tehdy jsem si řekl, že to je ono. Moje obavy o mou pověst se rozplynuly. Přihlásil jsem se na výběrové řízení, šel na pohovor a byl přijat! Dnes jsem hrdým makléřem ve společnosti Coloseum Nemovitosti a jsem rád, že slogan v našem logu není jen na parádu, a že na dobré pověsti nám skutečně záleží!

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Moje reference

Moje nabídky

Dolní Dubňany, RD 2+1, pozemek 267 m², možnost půdní vestavby, dvůr, rekonstrukce – rodinný dům

Dolní Dubňany, RD 2+1, pozemek 267 m², možnost půdní vestavby, dvůr, rekonstrukce – rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně nabízíme k prodeji částečně zrekonstruovaný rodinný dům v klidné obci Dolní Dubňany o současné dispozici 2+1 s možností půdní vestavby a celkovou plochou pozemku 267 m2. V přízemí domu jsou dva pokoje, kuchyně, koupelna, zimní zahrada, technická místnost a vstup na půdu. Za domem je uzavřený dvorek, kde by bylo možné v budoucnu parkovat automobil. V letošním roce prošla rekonstrukcí střecha a momentálně se instalují nové rozvody elektřiny a krbová kamna s výměníkem, ohřev teplé vody bude zajišťovat el. bojler. Předběžná kalkulace pro dokončení rekonstrukce je dle vyjádření stávajícího majitele 700 000 Kč. Dům je napojen na městkou kanalizaci a probíhá řízení o připojení na městskou vodu. Podlahová plocha domu činí přibližně 70 m2, zastavěná plocha 120 m2, dvůr má výměru přibližně 80 m2 a předzahrádka 30 m2. Obec Dolní Dubňany leží zhruba v polovině cesty mezi Brnem a Znojmem a žije zde přibližně 500 obyvatel. Obec je součástí Znojemsko-moravskokrumlovské pahorkatiny a rozprostírá se mezi povodím řeky Rokytná a povodím řeky Jihlávka u obce Dukovany, známé jadernou elektrárnou. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 699 000 Kč
Prodej / Rodinný / Dolní Dubňany, okres Znojmochci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek
Ořechov RD 4+1

úspěšně prodáno za 2,5 měsíce

Ořechov pozemek 1026 m2

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Ořechov pozemek 1731 m2

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Morkůvky vinný sklep

úspěšně prodáno za 7 dní

Měnín RD 4+kk

úspěšně prodáno za 1 den

Vrbice RD 6+1

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Želešice Chata

úspěšně prodáno za 5 měsíců

Horní Bojanovice RD 5+1

úspěšně prodáno za 2,5 měsíce

Jiří Nádeníček můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist