Jaroslav Večeřa

pobočka VYŠKOV

Jaroslav Večeřa1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Dobrý den, jmenuji se Jaroslav Večeřa je mi 40 let a bydlím v malé vesničce Hrušky kousek od Brna a jsem realitní makléř v realnitní kancelaři Coloseum Nemovitosti s.r.o.

Více než 10 let jsem působil jako produktový specialista a prodejce pro eshop. V této profesi jsem získal spoustu obchodních i komunikačních dovedností.

Mým hlavním cílem je pomoci klientům najít ideální nemovitost, která odpovídá jejich představám a potřebám.

Systém mojí práce

Je pro mě důležité, aby klienti měli absolutní důvěru ve mně jako svém makléři. Své profesní povinnosti beru vážně a vždy jednám s integritou a transparentností. Budu s vámi každým krokem vaší cesty a udělám maximum pro to, abyste se cítili bezpečně a spokojeně s vaším rozhodnutím.

Vaše spokojenost je moje priorita. Vyberte mě jako vašeho realitního makléře a nechte mě vám pomoci dosáhnout vašich realitních snů.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Když jsem přemýšlel o práci v nemovitostech, tak jsem přemýšlel jaké znám realitní společnosti a říkám si jasně Coloseum a shodou okolností hledají makléře, takže sem ani chvíli nepřemýšlel a Coloseum kontaktoval. Chci pracovat ve společnosti, kde je na prvním místě spokojenost zákazníků a to Coloseum bezesporu splňuje.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Takhle prezentujeme naše zakázky

Takovou krásnou prezentaci zajistím i pro vaši nemovitost, kterou mě svěříte.

Prezentace společnosti. Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.

Moje nabídky

Horní Dunajovice, prodej podílu 1/6, sady a vinice, 1157 m² - pozemek

Horní Dunajovice, prodej podílu 1/6, sady a vinice, 1157 m² - pozemek - Pozemky Znojmo

Exkluzivně pro Vás máme skvělou cenovou nabídku - ke koupi je pozemek, který je vhodný pro pěstování vinné révy a vytvoření vlastního vinařství. Tento pozemek se nachází v malebném regionu obce Domčice, který je znám pro svou vinařskou tradici a příznivým klima pro vinohradnictví. Prodej pozemku je ideální příležitostí pro zájemce o vinařství. Plocha pozemku je 1157m2 a je rozparcelován do dvou částí Viniční trati Frédy. Není třeba se starat o problematické terény, protože pozemek je dobře přístupný, dostanete se na něj po polní cestě vzdálené asi 600m od obce Domčice. Okolní krajinu zdobí malebné vinice a zemědělská pole, což přispívá k pohodové a klidné atmosféře, která je důležitá pro tvorbu kvalitního vína. V blízkosti se nacházejí také malé vinařské usedlosti, které mohou sloužit pro propagaci Vašeho vlastního vína a rozvoj turistického ruchu. Vlastnictví tohoto pozemku Vám otevírá nespočet možností pro rozvoj Vašeho vlastního vinařského podnikání. Můžete vytvořit vlastní značku vína, rozšiřovat své know-how v oblasti vinohradnictví a získat prestižní místo na vinařské mapě daného regionu. Pokud jste zájemce o vinařské řemeslo a hledáte vhodný pozemek pro vytvoření vinařství, potom je tento pozemek skvělou volbou. Můžete se těšit na práci v harmonii s přírodou, načerpat inspiraci z vinných tradic regionu a nabídnout kvalitní víno svým zákazníkům. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.

142 030 Kč
Prodej podílu / Sady / Vinice / Horní Dunajovice, okres Znojmochci zjistit více >
Moje poptávky

Jaroslav Večeřa můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist