Jarmila Knieradlová

Jarmila Knieradlová

TOP realitní makléř
pobočka BRNO, Květná1 hvězda
Jarmila Knieradlová
3. LEVEL - TOP KLUB

Přeji krásný den, či večer!
Mé jméno je Jarmila Knieradlová a jsem certifikovaná TOP realitní makléřka v jedné z největších realitních kanceláří na Jižní Moravě COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., a to na centrále v Brně-Pisárkách.
Narodila jsem se v Brně a většinu let zde i žiji a také pracuji, proto se specializuji na prodej nemovitostí v Brně-městě, Brně-venkově a v okolí těchto lokalit. Jelikož jsem ale již 14 let majitelkou rekreační chalupy na Vysočině, kde někdy i po práci relaxuji, i zde na Vysočině je moje lokalizace pro prodej domů a to v krátkém čase.
Od svých 17 let pracuji v oblasti obchodu a od této doby mě i provází oblast staveb, rekonstrukcí bytů i domů, bytový design ….až jednoho dne došlo k mému z nejlepších rozhodnutí …. „mé hobby se stalo i mojí prací“ a již několikátým rokem mám tu možnost využít těchto letitých zkušeností s obchodem a pomáhat lidem s prodejem a koupí nemovitostí.

Systém mojí práce

Mé přání je ukázat lidem, že ne všechny realitní kanceláře a realitní makléři jsou špatní…
Kupovala jsem si chalupu na Vysočině…
kupovala jsem si pozemek k výstavbě rodinného domu…
prodávala jsem byt po rodičích….
...stejný komfort jako sobě chci dát i Vám.
ANO JSEM JEDNA Z VÁS a umím Vám pomoci, aby jste si mohli koupit Váš „dům snů“ , či prodat nemovitost, se kterou si možná nevíte rady a nebo možná chcete koupit byt pro investici…..s tím vším Vám mohu pomoci.
Jak jsem již zmínila: Reality jsou můj koníček….néééé …jsou můj kůň, tudíž v podstatě nepracuji, ale pomáhám lidem splnit jim jejich sen, či pomoct investovat.
Mým cílem je Vás bezpečně provést celým prodejem a předejít komplikacím, abyste byli spokojení, ať už cokoliv kupujete, či prodáváte.

celý textskrýt text
Proč já a proč COLOSEUM

PROČ JÁ:
Od doby mého výborného rozhodnutí pracovat jako realitní makléřka jsem absolvovala nesčetně odborných školení a mnoho let praxe jsou mými přednostmi, abych Vám mohla být nápomocna při prodeji Vašich nemovitostí RYCHLE , VÝHODNĚ a BEZPEČNĚ a hrdě můžu říct, že toto naše heslo je víc než pravdivé.
Názor klientů je pro mě důležitý, aby moje práce dostávala ten správný směr a smysl, proto svým klientům naslouchám a pak společně nacházíme nejlepší řešení pro rychlý a bezproblémový prodej.
Přátelé…. ruku na srdce….. většina lidí prodává nemovitost jednou či dvakrát za život a proto pro klienty nemusí být jednoduché se správně orientovat v realitním světě… a od toho jsem tu já, abych Vás bezpečně provedla touto pro některé „realitní džunglí“ a vždy Vám upřímně a bez mazání medu kolem úst sdělila informaci od zájemců a společně jsme naplánovali kroky k úspěšnému prodeji.
Svým klientům vždy sděluji, co je čeká a vedu je celým průběhem obchodu od samotného nabrání nemovitosti do mé péče, až po předání nemovitosti novým majitelům.
Ráda Vám vždy poradím, vše srozumitelně a jednoduše vysvětlím, protože jsem si vědoma toho, že spokojený klient může být pouze v případě, že bude mít veškeré informace, které potřebuje a chce mít o průběhu prodeje jeho nemovitosti. A o to tu jde….. aby moji klienti byli spokojeni.
PROČ COLOSEUM:
Realitní kancelář a profesionální makléř musí vždy tvořit „dvojci“... „tým“ bez profesionality obou článků tohoto týmu nikdy nemůže být výborný výsledek.
My tento tým tvoříme….a proto můžeme našim klientům nabídnout ty nejlepší podmínky. O moji kvalitě i o kvalitě realitní kanceláře COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o, (kterou jsem si zvolila a jsem s hrdostí její spolupracující osoba) se můžete přesvědčit z referencí, které mi moji klienti zaslali jako poděkování a doporučuji si je přečíst)
Svým klientům nabízím profesionální a pozitivní přístup, vysoké pracovní nasazení, několikaleté zkušenosti v realitách a v obchodní činnosti, spolehlivost a v neposlední řadě upřímnost, která nesmí být opomíjena...jednoduše: nebudu Vám mazat med kolem pusy.
Špičková realitní kancelář zajistí prodávajícímu komfort a prodej za nejvyšší možnou cenu.
COLOSEUM NEMOVITOSTI Vám mým prostřednictvím nabízí nejlepší kvalitu služeb, jakou je
možné dostat.
Chcete-li tu nejlepší realitní kancelář, tak zvolíte právě nás...PROČ?
Důvodů je hned několik, vyberu jen některé:
- V poptávkách evidujeme přes 40 tis. aktualizovaných klientů, což je více než polovina lidí žijících v
Jihomoravském kraji, kteří chtějí něco koupit!
- Inzerujeme na 76 webových portálech, vč. těch největších a nejdražších!
- Prostřednictvím renomované a velice známé advokátní kanceláře sjednáváme přímo kupní smlouvu s odloženou účinností. Kupní smlouva není zneplatnitelná.
Kupní cenu nepřijímáme na svůj účet, ale na neúročený pojištěný účet, ze kterého ji prodávající dostane neprodleně po prodeji.
- Podle počtu aktuálních zakázek, kterých je přes 750, jsme největší RK na Jižní Moravě.
- prodáváme kolem 50 zakázek měsíčně
- Coloseum nemovitosti není nekontrolovatelná franšíza, ale společnost s ručením omezeným, která se
rozšiřuje formou vlastních poboček, což zaručuje stejnou kvalitu v kterémkoliv místě Jihomoravského
kraje.
Pokud Vám to stačí k přesvědčení, že my jsme ti nejlepší?….
Mohu být i Váš Realitní Anděl (makléř) stejně jako mnohým před Vámi a mohu Vám pomoci splnit si koupit Váš vysněný dům, či prodat nemovitost, se kterou si nevíte rady.
Stačí mne jen kontaktovat a o vše ostatní se postarám s láskou a péčí, vždy s úsměvem na tváři a pozitivním přístupem.

celý textskrýt text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechejte mi kontakt, ozvu se vám.

Moje reference

Reference celé společnosti
Více mých referencí >

Moje nabídky

Brno - Zábrdovice, kancelářské prostory 120 m2, recepce, kuchyňka, sklad - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu komplex tří kanceláří s recepcí, kuchyňkou a skladem, ve 2. patře třípatrového cihlového domu v širším centru Brna. Prostory o přibližné užitné ploše 120 m2 jsou vybaveny recepčním pultem a kuchyňskou linkou, každá kancelář má 25 m2. Internet možno rozvést. Prostory jsou vhodné k provozování kosmetického studia, nutričního centra a podobně. V blízkosti se nachází nákupní centrum, zastávka MHD je 100 m od domu. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši měsíčního nájmu. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

19 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno
Více nabídek >

Výběr zrealizovaných zakázek

OV 3+1 Brno-Bystrc
úspěšně prodáno za 5 dní
OV 3+1 Brno-Líšeň
úspěšně prodáno za 24 hodin
chata 2+1 Moravec
úspěšně prodáno za 7 dní
RD 5+2 Tvarožná
úspěšně prodáno za 1 měsíc
DB 1+1 Kuřim
úspěšně prodáno za 2 měsíce
RD 1+1 Těšany
úspěšně prodáno za 2 měsíce
Stavební pozemek Kobylnice
úspěšně prodáno za 19 dní
OV 2+1 Brno-Kr.Pole
úspěšně prodáno za 56 dní
DB 2+1 Tišnov
úspěšně prodáno za 1 měsíc
DB 3+1 Brno-Řečkovice
úspěšně prodáno za 4 týdny
OV 2+1 Brno-Kohoutovice (Prokofjevova)
úspěšně prodáno za 1 den
OV 1+1 Brno-Černá pole
úspěšně prodáno za 1 týden
OV 2+1 Brno-Kohoutovice (Ulička)
úspěšně prodáno za 1 měsíc
RD 4+1 Újezd u Brna
úspěšně prodáno za 5 dní
RD 4+1 Zbýšov
úspěšně prodáno za 2 měsíce

Jarmila Knieradlová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka
Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman