Jarmila Knieradlová
3. LEVEL - TOP KLUB

Jarmila Knieradlová

TOP realitní makléř
1 hvězda
Přeji krásný den, či večer!
Mé jméno je Jarmila Knieradlová a jsem certifikovaná TOP realitní makléřka v jedné z největších realitních kanceláří na Jižní Moravě COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., a to na centrále v Brně-Pisárkách.
Narodila jsem se v Brně a většinu let zde i žiji a také pracuji, proto se specializuji na prodej nemovitostí v Brně-městě, Brně-venkově a v okolí těchto lokalit. Jelikož jsem ale již 14 let majitelkou rekreační chalupy na Vysočině, kde někdy i po práci relaxuji, i zde na Vysočině je moje lokalizace pro prodej domů a to v krátkém čase.
Od svých 17 let pracuji v oblasti obchodu a od této doby mě i provází oblast staveb, rekonstrukcí bytů i domů, bytový design ….až jednoho dne došlo k mému z nejlepších rozhodnutí …. „mé hobby se stalo i mojí prací“ a již několikátým rokem mám tu možnost využít těchto letitých zkušeností s obchodem a pomáhat lidem s prodejem a koupí nemovitostí.

Moje reference

Reference na makléře

Systém mojí práce

Mé přání je ukázat lidem, že ne všechny realitní kanceláře a realitní makléři jsou špatní…
Kupovala jsem si chalupu na Vysočině…
kupovala jsem si pozemek k výstavbě rodinného domu…
prodávala jsem byt po rodičích….
...stejný komfort jako sobě chci dát i Vám.
ANO JSEM JEDNA Z VÁS a umím Vám pomoci, aby jste si mohli koupit Váš „dům snů“ , či prodat nemovitost, se kterou si možná nevíte rady a nebo možná chcete koupit byt pro investici…..s tím vším Vám mohu pomoci.
Jak jsem již zmínila: Reality jsou můj koníček….néééé …jsou můj kůň, tudíž v podstatě nepracuji, ale pomáhám lidem splnit jim jejich sen, či pomoct investovat.
Mým cílem je Vás bezpečně provést celým prodejem a předejít komplikacím, abyste byli spokojení, ať už cokoliv kupujete, či prodáváte.

Proč já a proč COLOSEUM

PROČ JÁ:
Od doby mého výborného rozhodnutí pracovat jako realitní makléřka jsem absolvovala nesčetně odborných školení a mnoho let praxe jsou mými přednostmi, abych Vám mohla být nápomocna při prodeji Vašich nemovitostí RYCHLE , VÝHODNĚ a BEZPEČNĚ a hrdě můžu říct, že toto naše heslo je víc než pravdivé.
Názor klientů je pro mě důležitý, aby moje práce dostávala ten správný směr a smysl, proto svým klientům naslouchám a pak společně nacházíme nejlepší řešení pro rychlý a bezproblémový prodej.
Přátelé…. ruku na srdce….. většina lidí prodává nemovitost jednou či dvakrát za život a proto pro klienty nemusí být jednoduché se správně orientovat v realitním světě… a od toho jsem tu já, abych Vás bezpečně provedla touto pro některé „realitní džunglí“ a vždy Vám upřímně a bez mazání medu kolem úst sdělila informaci od zájemců a společně jsme naplánovali kroky k úspěšnému prodeji.
Svým klientům vždy sděluji, co je čeká a vedu je celým průběhem obchodu od samotného nabrání nemovitosti do mé péče, až po předání nemovitosti novým majitelům.
Ráda Vám vždy poradím, vše srozumitelně a jednoduše vysvětlím, protože jsem si vědoma toho, že spokojený klient může být pouze v případě, že bude mít veškeré informace, které potřebuje a chce mít o průběhu prodeje jeho nemovitosti. A o to tu jde….. aby moji klienti byli spokojeni.
PROČ COLOSEUM:
Realitní kancelář a profesionální makléř musí vždy tvořit „dvojci“... „tým“ bez profesionality obou článků tohoto týmu nikdy nemůže být výborný výsledek.
My tento tým tvoříme….a proto můžeme našim klientům nabídnout ty nejlepší podmínky. O moji kvalitě i o kvalitě realitní kanceláře COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o, (kterou jsem si zvolila a jsem s hrdostí její spolupracující osoba) se můžete přesvědčit z referencí, které mi moji klienti zaslali jako poděkování a doporučuji si je přečíst)
Svým klientům nabízím profesionální a pozitivní přístup, vysoké pracovní nasazení, několikaleté zkušenosti v realitách a v obchodní činnosti, spolehlivost a v neposlední řadě upřímnost, která nesmí být opomíjena...jednoduše: nebudu Vám mazat med kolem pusy.
Špičková realitní kancelář zajistí prodávajícímu komfort a prodej za nejvyšší možnou cenu.
COLOSEUM NEMOVITOSTI Vám mým prostřednictvím nabízí nejlepší kvalitu služeb, jakou je
možné dostat.
Chcete-li tu nejlepší realitní kancelář, tak zvolíte právě nás...PROČ?
Důvodů je hned několik, vyberu jen některé:
- V poptávkách evidujeme přes 40 tis. aktualizovaných klientů, což je více než polovina lidí žijících v
Jihomoravském kraji, kteří chtějí něco koupit!
- Inzerujeme na 76 webových portálech, vč. těch největších a nejdražších!
- Prostřednictvím renomované a velice známé advokátní kanceláře sjednáváme přímo kupní smlouvu s odloženou účinností. Kupní smlouva není zneplatnitelná.
Kupní cenu nepřijímáme na svůj účet, ale na neúročený pojištěný účet, ze kterého ji prodávající dostane neprodleně po prodeji.
- Podle počtu aktuálních zakázek, kterých je přes 750, jsme největší RK na Jižní Moravě.
- prodáváme kolem 50 zakázek měsíčně
- Coloseum nemovitosti není nekontrolovatelná franšíza, ale společnost s ručením omezeným, která se
rozšiřuje formou vlastních poboček, což zaručuje stejnou kvalitu v kterémkoliv místě Jihomoravského
kraje.
Pokud Vám to stačí k přesvědčení, že my jsme ti nejlepší?….
Mohu být i Váš Realitní Anděl (makléř) stejně jako mnohým před Vámi a mohu Vám pomoci splnit si koupit Váš vysněný dům, či prodat nemovitost, se kterou si nevíte rady.
Stačí mne jen kontaktovat a o vše ostatní se postarám s láskou a péčí, vždy s úsměvem na tváři a pozitivním přístupem.

Výběr zrealizovaných zakázek

OV 3kk Mikulov úspěšně prodáno za 2 měsíce
OV 3+1 Brno-Bystrc úspěšně prodáno za 5 dní
OV 3+1 Brno-Líšeň úspěšně prodáno bez inzerce za 1 den
chata 2+1 Moravec úspěšně prodáno bez inzerce za 7 dní
RD 5+2 Tvarožná úspěšně prodáno za 1 měsíc
DB 1+1 Kuřim úspěšně prodáno za 2 měsíce
RD 1+1 Těšany úspěšně prodáno za 2 měsíce
RD 5+2 Mikulov úspěšně prodáno za 2 měsíce
STP Kobylnice úspěšně prodáno za 19 dní
OV 2+1 Brno-Kr.Pole úspěšně prodáno za 56 dní
DB 2+1 Tišnov úspěšně prodáno za 1 měsíc
chata 4+1 Březina u Tišnova úspěšně prodáno za 1,5 měsíce
chata 5+1 Březina u Tišnova úspěšně prodáno za 2 měsíce
DB 3+1 Brno-Řečkovice úspěšně prodáno za 4 týdny
DB 3+1 Hrušovany u Brna úspěšně prodáno za 3 měsíce
Chata 2+1 Bílovice nad Svitavou úspěšně prodáno za 4 měsíce

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman