Jarmila Knieradlová

TOP realitní makléř
pobočka BRNO, Květná

1 hvězda
Jarmila Knieradlová3. LEVEL - TOP KLUB

Přeji krásný den, či večer!
Mé jméno je Jarmila Knieradlová a jsem certifikovaná TOP realitní makléřka v jedné z největších realitních kanceláří na Jižní Moravě COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., a to na centrále v Brně-Pisárkách.
Narodila jsem se v Brně a většinu let zde i žiji a také pracuji, proto se specializuji na prodej nemovitostí v Brně-městě, Brně-venkově a v okolí těchto lokalit. Jelikož jsem ale již 17 let majitelkou rekreační chalupy na Vysočině, kde někdy i po práci relaxuji, i zde na Vysočině je moje lokalizace pro prodej domů a to v krátkém čase.
Od svých 17 let pracuji v oblasti obchodu a od této doby mě i provází oblast staveb, rekonstrukcí bytů i domů, bytový design ….až jednoho dne došlo k mému z nejlepších rozhodnutí …. „mé hobby se stalo i mojí prací“ a již několikátým rokem mám tu možnost využít těchto letitých zkušeností s obchodem a pomáhat lidem s prodejem a koupí nemovitostí.

Systém mojí práce

Mé přání je ukázat lidem, že ne všechny realitní kanceláře a realitní makléři jsou špatní…
Kupovala jsem si chalupu na Vysočině…
kupovala jsem si pozemek k výstavbě rodinného domu…
prodávala jsem byt po rodičích….
...stejný komfort jako sobě chci dát i Vám.
ANO JSEM JEDNA Z VÁS a umím Vám pomoci, aby jste si mohli koupit Váš „dům snů“ , či prodat nemovitost, se kterou si možná nevíte rady a nebo možná chcete koupit byt pro investici…..s tím vším Vám mohu pomoci.
Jak jsem již zmínila: Reality jsou můj koníček….néééé …jsou můj kůň, tudíž v podstatě nepracuji, ale pomáhám lidem splnit jim jejich sen, či pomoct investovat.
Mým cílem je Vás bezpečně provést celým prodejem a předejít komplikacím, abyste byli spokojení, ať už cokoliv kupujete, či prodáváte.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

PROČ JÁ:
Od doby mého výborného rozhodnutí pracovat jako realitní makléřka jsem absolvovala nesčetně odborných školení a mnoho let praxe jsou mými přednostmi, abych Vám mohla být nápomocna při prodeji Vašich nemovitostí RYCHLE , VÝHODNĚ a BEZPEČNĚ a hrdě můžu říct, že toto naše heslo je víc než pravdivé.
Názor klientů je pro mě důležitý, aby moje práce dostávala ten správný směr a smysl, proto svým klientům naslouchám a pak společně nacházíme nejlepší řešení pro rychlý a bezproblémový prodej.
Přátelé…. ruku na srdce….. většina lidí prodává nemovitost jednou či dvakrát za život a proto pro klienty nemusí být jednoduché se správně orientovat v realitním světě… a od toho jsem tu já, abych Vás bezpečně provedla touto pro některé „realitní džunglí“ a vždy Vám upřímně a bez mazání medu kolem úst sdělila informaci od zájemců a společně jsme naplánovali kroky k úspěšnému prodeji.
Svým klientům vždy sděluji, co je čeká a vedu je celým průběhem obchodu od samotného nabrání nemovitosti do mé péče, až po předání nemovitosti novým majitelům.
Ráda Vám vždy poradím, vše srozumitelně a jednoduše vysvětlím, protože jsem si vědoma toho, že spokojený klient může být pouze v případě, že bude mít veškeré informace, které potřebuje a chce mít o průběhu prodeje jeho nemovitosti. A o to tu jde….. aby moji klienti byli spokojeni.
PROČ COLOSEUM:
Realitní kancelář a profesionální makléř musí vždy tvořit „dvojci“... „tým“ bez profesionality obou článků tohoto týmu nikdy nemůže být výborný výsledek.
My tento tým tvoříme….a proto můžeme našim klientům nabídnout ty nejlepší podmínky. O moji kvalitě i o kvalitě realitní kanceláře COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o, (kterou jsem si zvolila a jsem s hrdostí její spolupracující osoba) se můžete přesvědčit z referencí, které mi moji klienti zaslali jako poděkování a doporučuji si je přečíst)
Svým klientům nabízím profesionální a pozitivní přístup, vysoké pracovní nasazení, několikaleté zkušenosti v realitách a v obchodní činnosti, spolehlivost a v neposlední řadě upřímnost, která nesmí být opomíjena...jednoduše: nebudu Vám mazat med kolem pusy.
Špičková realitní kancelář zajistí prodávajícímu komfort a prodej za nejvyšší možnou cenu.
COLOSEUM NEMOVITOSTI Vám mým prostřednictvím nabízí nejlepší kvalitu služeb, jakou je
možné dostat.
Chcete-li tu nejlepší realitní kancelář, tak zvolíte právě nás...PROČ?
Důvodů je hned několik, vyberu jen některé:
- V poptávkách evidujeme přes 40 tis. aktualizovaných klientů, což je více než polovina lidí žijících v
Jihomoravském kraji, kteří chtějí něco koupit!
- Inzerujeme na 76 webových portálech, vč. těch největších a nejdražších!
- Prostřednictvím renomované a velice známé advokátní kanceláře sjednáváme přímo kupní smlouvu s odloženou účinností. Kupní smlouva není zneplatnitelná.
Kupní cenu nepřijímáme na svůj účet, ale na neúročený pojištěný účet, ze kterého ji prodávající dostane neprodleně po prodeji.
- Podle počtu aktuálních zakázek, kterých je přes 750, jsme největší RK na Jižní Moravě.
- prodáváme kolem 50 zakázek měsíčně
- Coloseum nemovitosti není nekontrolovatelná franšíza, ale společnost s ručením omezeným, která se
rozšiřuje formou vlastních poboček, což zaručuje stejnou kvalitu v kterémkoliv místě Jihomoravského
kraje.
Pokud Vám to stačí k přesvědčení, že my jsme ti nejlepší?….
Mohu být i Váš Realitní Anděl (makléř) stejně jako mnohým před Vámi a mohu Vám pomoci splnit si koupit Váš vysněný dům, či prodat nemovitost, se kterou si nevíte rady.
Stačí mne jen kontaktovat a o vše ostatní se postarám s láskou a péčí, vždy s úsměvem na tváři a pozitivním přístupem.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechejte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 40 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Moje reference

Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek
OV 3+1 Brno-Bystrc

úspěšně prodáno za 5 dní

OV 3+1 Brno-Líšeň

úspěšně prodáno za 24 hodin

chata 2+1 Moravec

úspěšně prodáno za 7 dní

RD 5+2 Tvarožná

úspěšně prodáno za 1 měsíc

DB 1+1 Kuřim

úspěšně prodáno za 2 měsíce

RD 1+1 Těšany

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Stavební pozemek Kobylnice

úspěšně prodáno za 19 dní

OV 2+1 Brno-Kr.Pole

úspěšně prodáno za 56 dní

DB 2+1 Tišnov

úspěšně prodáno za 1 měsíc

DB 3+1 Brno-Řečkovice

úspěšně prodáno za 4 týdny

OV 2+1 Brno-Kohoutovice (Prokofjevova)

úspěšně prodáno za 1 den

OV 1+1 Brno-Černá pole

úspěšně prodáno za 1 týden

OV 2+1 Brno-Kohoutovice (Ulička)

úspěšně prodáno za 1 měsíc

RD 4+1 Újezd u Brna

úspěšně prodáno za 5 dní

RD 4+1 Zbýšov

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Jarmila Knieradlová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist