Ing. Jana Horváthová

Ing. Jana Horváthová

TOP realitní makléř
pobočka BŘECLAV
Ing. Jana Horváthová
3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den, jmenuji se Jana Horváthová a jako certifikovaná realitní makléřka spolupracuji s realitní kanceláří Coloseum nemovitosti. Od roku 2000 se pohybuji v oblasti nemovitostí. Od prodeje a výroby otvorových výplní, přes správu obchodních sítí prodejců otvorových výplní, až po samotný prodej nemovitostí.
Mým cílem je prodat Vaši nemovitost za co nejvýhodnější cenu, provést Vás celým prodejem bez problémů a kupujícímu najít vysněné místo k bydlení dle jeho představ.

Systém mojí práce

Komunikace, serióznost, individuální lidský přístup ke klientům, dotahování věcí do zdárného konce, poznávaní nových lidí a neustálé vzdělávání se, to vše jsou věci, které ve své práci nacházím a jsou mi vlastní. S každým realizovaným obchodem se posouvám o krok dál a získávám nové zkušenosti. Není nic lepšího, než když děláte práci, která Vás baví a jejím výsledkem je spokojený klient.

celý textskrýt text
Proč já a proč COLOSEUM

Každý člověk potřebuje v životě kromě zdraví mít jistotu, bezpečí a potřebné informace.
Z těchto důvodů jsem se rozhodla pro firmu Coloseum nemovitosti, která podle mě nabízí nejkvalitnější služby, jaké může realitní kancelář svým makléřům a tím i klientům nabídnout. Potvrzením toho je i členství v Hospodářské komoře a spolupráce s renomovanou advokátní kanceláří Zrůstek, Lůdl a partneři v.o.s.

celý textskrýt text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechejte mi kontakt, ozvu se vám.

Moje reference

Reference celé společnosti
Více mých referencí >

Moje nabídky

Bzenec, pronájem kancelářských a obchodních prostor 50 m2 – komerce - Komerční Hodonín

Nabízíme Vám k pronájmu kancelářské a obchodní prostory s přibližnou užitnou plochou 50 m2, nacházející se v rodinném domě v blízkosti centra města Bzenec. Tato velmi žádaná a rušná část města zajišťuje vysoký pohyb zákazníků a klientů. Obchodní prostory se nachází v 1. patře rodinného domu, k dispozici je i bezproblémové parkování u domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Osobní prohlídka, kterou makléř zajistí, nejlépe poslouží k rozhodnutí, zda je tento obchodní prostor vhodný právě pro Váš podnikatelský záměr. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

10 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Bzenec, okres Hodonín
Více nabídek >

Výběr zrealizovaných zakázek

RD 4+1 Bzenec
úspěšně prodáno za 17 dní
Byt 5+1 Dubňany
úspěšně prodáno za 2 dny
Byt 1+kk Bzenec
úspěšně prodáno za 16 dní
RD Moravský Písek
úspěšně prodáno za 2 měsíce
Byt 2+kk Bzenec
úspěšně prodáno za 8 dní

Ing. Jana Horváthová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka
Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman