Jan Michalík

realitní makléř
pobočka VYŠKOV

1 hvězda
Jan Michalík2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Pořízení nemovitosti a její prodej je pro mnohé z nás významným životním milníkem. Moc dobře si uvědomuji, jak je důležité ke každému klientovi přistupovat jedinečně, stejně tak i jako nemovitosti, kterou prodává, jelikož každá je unikátní. Dovolte mi, abych Vám ukázal a dokázal, že každý problém je pouze výzvou, kterou umím přijmout. Dlouholeté obchodní zkušenosti spojené s komunikací se zákazníky mne opravňují k tomu, aby jsem se stal spolehlivým průvodcem a rádcem při prodeji Vaší nemovitosti. Pokud si chcete při prodeji i koupi nemovitosti být jisti spolehlivým a věcným přístupem, zbývá už jen jediné, zavolat mi.

Systém mojí práce

Neustálá chuť poznávat nové příležitosti je jasnou motivací při sebevzdělávání, což mi umožňuje soustavný profesní růst a zdokonalování. Pracuji tak, abych se s výsledkem své práce mohl prezentovat a byl mi referencí pro další příležitosti.

Proč já a proč COLOSEUM

Coloseum je silná společnost, která mi zajišťuje stabilní zázemí v podobě propracovaného systému školení. Benefitem pro klienty je mimo jiné naše rozsáhlá databáze poptávajících, ale také špičkový právní a makléřský servis. Za každých okolností držíme slovo a termíny.

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Moje reference

Moje nabídky

Vranovice-Kelčice, RD 3+1, zahrada, vhodná investice - rodinný dům

Vranovice-Kelčice, RD 3+1, zahrada, vhodná investice - rodinný dům - Domy Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v klidné části obce Vranovice – Kelčice. Jedná se o samostatně stojící, patrový dům se sedlovou střechou, která byla, vyměněna před 15-ti lety, přibližná užitná plocha činí 120 m2. Dům je udržovaný a okamžitě obyvatelný. Nájezd na dálnici D46 je vzdálen 0,5 km od domu. Celková plocha pozemku je 334 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří je o velikosti cca 156 m2 a zahrada cca 178 m2. Dům je napojen na elektřinu, plyn, kanalizaci a obecní vodu. V domě je rozvedeno ústřední topení s litinovými radiátory. První nadzemní podlaží má k dispozici vstupní chodbu, kuchyni, obývací pokoj a koupelnu s WC. V druhém nadzemním podlaží jsou k dispozici další dva pokoje. Nad koupelnou lze vybudovat terasu se vstupem s prvního poschodí. Na zahrádku a dvorek je přístup bránou z boční uličky. Ve dvorku je umístěna budova hosp. stavení, která je určena k rekonstrukci s možností využití, jako letní kuchyňka a dílna. Malá zahrádka je vhodná pro nenáročné pěstitele, nebo k nerušené rekreaci. V obci je pohostinství i obchod se smíšeným zbožím. Má také vynikající dostupnost do okolních měst a obcí, zejm. Prostějova a Vyškova. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 500 000 Kč
Prodej / Rodinný / Vranovice-Kelčice, okres Prostějovchci zjistit více >

Jan Michalík můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist