Jan Michalík

realitní makléř
pobočka VYŠKOV

2 hvězdy 2 hvězdy
Jan Michalík3. LEVEL - TOP KLUB

Pořízení nemovitosti a její prodej je pro mnohé z nás významným životním milníkem. Moc dobře si uvědomuji, jak je důležité ke každému klientovi přistupovat jedinečně, stejně tak i jako nemovitosti, kterou prodává, jelikož každá je unikátní. Dovolte mi, abych Vám ukázal a dokázal, že každý problém je pouze výzvou, kterou umím přijmout. Dlouholeté obchodní zkušenosti spojené s komunikací se zákazníky mne opravňují k tomu, aby jsem se stal spolehlivým průvodcem a rádcem při prodeji Vaší nemovitosti. Pokud si chcete při prodeji i koupi nemovitosti být jisti spolehlivým a věcným přístupem, zbývá už jen jediné, zavolat mi.

Systém mojí práce

Neustálá chuť poznávat nové příležitosti je jasnou motivací při sebevzdělávání, což mi umožňuje soustavný profesní růst a zdokonalování. Pracuji tak, abych se s výsledkem své práce mohl prezentovat a byl mi referencí pro další příležitosti.

Proč já a proč COLOSEUM

Coloseum je silná společnost, která mi zajišťuje stabilní zázemí v podobě propracovaného systému školení. Benefitem pro klienty je mimo jiné naše rozsáhlá databáze poptávajících, ale také špičkový právní a makléřský servis. Za každých okolností držíme slovo a termíny.

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Moje reference

Moje nabídky

Dobrochov - RD 3+kk, pozemek 3965 m2 - rodinný dům

Dobrochov - RD 3+kk, pozemek 3965 m2 - rodinný dům - Domy Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům upravený z bývalé zemědělské usedlosti o současné dispozici 3+kk v klidné obci Dobrochov. Nájezd na dálnici D46 je vzdálen 2 km od domu. Jedná se o řadový dům se sedlovou střechou, která je určena ke kompletní výměně. Obytné přízemí domu prošlo rozsáhlou rekonstrukcí, kterou je nutno dokončit především formou podlahových krytin a obkladů. Celková plocha pozemků činí 3965 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří je o velikosti cca 360 m2. Dům je napojen na elektřinu, kanalizaci a obecní vodu, přípojka plynu před domem. Vytápění domu je řešeno elektrickým podlahovým topením, k němuž je alternativou krb, který je umístěn do otevřeného prostoru, v němž se nalézá obytná odpočinková zóna, kuchyně a chodba. Za kuchyní bylo vybudováno místo pro spižírnu a dále neprůchozí pokoj. V přízemí se dále nachází prostorný pokoj, který je rovněž neprůchozí a vchází se do něj z chodby za krbem. Koupelna je velkoryse řešena, a její dominantou je bezesporu vířivá vana. Po rekonstrukci podkroví si nový majitel může vybudovat další obytné místnosti v podkroví, a sám si určit jejich dispozici. Nádvoří domu je přístupné velkými vraty z ulice a lze zde zaparkovat více jak 4 automobily. Nad bývalým sklepem se tyčí rozsáhlý přístřešek určený k relaxaci s rodinou a přáteli. Za nádvořím se rozprostírá zahrada, která svou rozlohou vybízí k různorodému využití. Jsou zde zjevné pozůstatky bývalé stodoly, které jsou vedeny v KN jako zastavěná plocha a lze je využít k výstavbě další nemovitosti o rozloze 108 m2. V obci je základní občanské vybavení, jakým je pohostinství a obchod se smíšeným zbožím. Obec má vynikající dostupnost do okolních měst a obcí, zejm. Prostějova a Vyškova. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 500 000 Kč
Prodej / Rodinný / Dobrochov, okres Prostějovchci zjistit více >

Vyškov - Dědice, RD 3+1, zahrada 204m2, klidná žádaná oblast - rodinný dům

Vyškov - Dědice, RD 3+1, zahrada 204m2, klidná žádaná oblast - rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v klidné části obce Vyškov – Dědice. Jedná se o řadový dům se sedlovou střechou, která je původní z doby výstavby domu, staří celého objektu je 120 let. Dům je určen k celkové rekonstrukci. Celková plocha pozemku je 425 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří je o velikosti cca 221 m2 a zahrada 204 m2. Dům je napojen na elektřinu, formou stavebního rozvaděče, ostatní sítě jsou před domem. Přízemí má k dispozici vstupní chodbu, kuchyni, obývací pokoj, ložnici, další pokoj a koupelnu s WC a dále průjezd do dvora. Ve dvorku je umístěna budova s bývalými chlévy, která je určena k rekonstrukci s možností využití, jako letní kuchyňka a dílna. Zahrad je vhodná pro nenáročné pěstitele, nebo pouze k rekreaci. V obci je veškerá občanská vybaveno. Má také vynikající dostupnost do okolních měst a to především do Brna. Dům je vhodný k přestavbě, s možností vybudování více bytových jednotek. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 950 000 Kč
Prodej / Rodinný / Vyškov, okres Vyškovchci zjistit více >

Jan Michalík můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist