Jan Michalík

realitní makléř
pobočka VYŠKOV

Jan Michalík2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Pořízení nemovitosti a její prodej je pro mnohé z nás významným životním milníkem. Moc dobře si uvědomuji, jak je důležité ke každému klientovi přistupovat jedinečně, stejně tak i jako nemovitosti, kterou prodává, jelikož každá je unikátní. Dovolte mi, abych Vám ukázal a dokázal, že každý problém je pouze výzvou, kterou umím přijmout. Dlouholeté obchodní zkušenosti spojené s komunikací se zákazníky mne opravňují k tomu, aby jsem se stal spolehlivým průvodcem a rádcem při prodeji Vaší nemovitosti. Pokud si chcete při prodeji i koupi nemovitosti být jisti spolehlivým a věcným přístupem, zbývá už jen jediné, zavolat mi.

Systém mojí práce

Neustálá chuť poznávat nové příležitosti je jasnou motivací při sebevzdělávání, což mi umožňuje soustavný profesní růst a zdokonalování. Pracuji tak, abych se s výsledkem své práce mohl prezentovat a byl mi referencí pro další příležitosti.

Proč já a proč COLOSEUM

Coloseum je silná společnost, která mi zajišťuje stabilní zázemí v podobě propracovaného systému školení. Benefitem pro klienty je mimo jiné naše rozsáhlá databáze poptávajících, ale také špičkový právní a makléřský servis. Za každých okolností držíme slovo a termíny.

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů
Moje nabídky

Bohdalice-Pavlovice, RD 3+1, 679 m², dvůr, zahrada, studna - rodinný dům

Bohdalice-Pavlovice, RD 3+1, 679 m², dvůr, zahrada, studna - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dispozici 3+1 s malým dvorkem, který navazuje na předzahradu, přes kterou vede příjezdová cesta. Na dům navazuje jednoduchá dřevostavba, která slouží jako sklad dřeva a a dílna, dále pak zimní zahrada, která je rovněž dřevostavbou. Nemovitost se nachází v malebné obci Pavlovice o celkové výměře pozemku je 679 m2. Jedná se o přízemní dům ze smíšeného zdiva se sedlovou střechou a dřevěným krovem o přibližné podlahové ploše 100 m2. Dům byl postaven do tvaru L. Výhodou domu je jeho orientace na jihozápad, je tedy slunný a zároveň poskytuje naprosté soukromí. Před domem je upravená předzahrada s  o rozloze cca 426 m2. Záhony jsou od příjezdové komunikace odděleny novými obrubníky. K dispozici je zádveří s chodbou, tři pokoje, kuchyně, koupelna se sprchovým koutem, zimní zahrada, dílna, sklad dřeva. Vytápění celého domu je krbovými kamny. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dům je napojen na vodovod, elektřinu a kanalizaci, plyn je cca 3 m od domu. Na pozemku je i vlastní studna s užitkovou vodou. Před přibližně 2 lety zde byla zahájena kompletní rekonstrukce celé nemovitosti. Občanská vybavenost se nachází ve vedlejší obci Bohdalice, kterou jsou Pavlovice součástí. V obci je pouze malá hospůdka. Obec se nachází v kopcovitém terénu, obklopená lesy a je vyhledávanou chatovou oblastí. Dle průkazu energetické náročnosti je nemovitost vedena ve třídě G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 150 000 Kč
Prodej / Rodinný / Bohdalice-Pavlovice, okres Vyškovchci zjistit více >

Ohrozim, rekreační pozemek, 1016 m2, trvalý travní porost – pozemek

Ohrozim, rekreační pozemek, 1016 m2, trvalý travní porost – pozemek - Pozemky Prostějov

Nabízíme k prodeji rekreační pozemek o výměře 1016 m2 s v katastrálním území Ohrozim. Nachází se v chatové kolonii, nedaleko Plumlovské přehrady v oploceném areálu. Přístup zde mají pouze majitelé. Na pozemek je přivedena elektřina s pojistkovou skříní přímo na parcele. Je možno zde zbudovat studnu, stačí zde přibližná hloubka 3 m. Splašková kanalizace musí být řešena vyvážecí jímkou, kterou je nutno zřídit. Přístup je z asfaltové silnice, dále pak po lávce přes potok. Pozemek je veden na katastru nemovitostí jako trvalý travní porost, který dle platného územního plánu je určen k výstavbě rekreačních objektů. Město Plumlov má veškerou občanskou vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Plumlov leží západně od Prostějova na rozhraní Hané a Drahanské vrchoviny. Z jihu je městská zástavba ohraničena Podhradským rybníkem vybudovaným na říčce Hloučele. Jihovýchodně, níže po jejím toku je pak Plumlovská přehrada s hrází na katastru obce Mostkovice. V Plumlově je zámek a i milovníci sportu si dojdou na své (cyklostezky, stezky pro běžkaře, vodní i míčové sporty). Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

790 000 Kč
Prodej / Zahrada / Ohrozim, okres Prostějovchci zjistit více >

Jan Michalík můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist