Jan Czirok

realitní makléř
pobočka VYŠKOV

3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
Jan Czirok3. LEVEL - TOP KLUB

Jestli že čtěte tyto řádky, znamená to že jste se buď uklikli nebo řešíte svoje bydlení. V tom případě jste tu správně. Jmenuji se Jan Czirok. Patřím ke skvělému týmu Coloseum Nemovitosti a jsem tomu rád. Úkolem makléře je zprostředkovávat obchod - já se však snažím, aby za mojí prací bylo víc než to. Uvědomuji si, že co pro mě je každodenní rutina, pro Vás může být událost, která se děje jednou za život a proto si zaslouží profesionální a hlavně citlivý přístup. Spolehněte se na mě, že Vám pomůžu najít střechu nad hlavou, ale přesnějším místo, kde se budete cítit dobře.

Systém mojí práce

I díky mému stavebnímu vzdělání, dokážu posoudit na nemovitosti její skutečný stav, ale hlavně vidět její budoucí potenciál. Ten následně předat.

Proč já a proč COLOSEUM

Proč já... protože každou práci, které se věnuji se snažím dělat profesionálně a tak, aby za mnou zůstávali spokojení lidé. A také právě díky zázemí, které mi poskytuje naše společnost Coloseum Nemovitosti, se mi to daří.

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů
Jan Czirok
Moje nabídky

Březová ( Uherský Brod ) - pozemek pro bydlení a zahrada, 2712 m2 - pozemek

Březová ( Uherský Brod ) - pozemek pro bydlení a zahrada, 2712 m2 - pozemek - Pozemky Uherské Hradiště

Nabízíme vám k prodeji pozemek o celkové výměře 2712 m2 v katastrálním území obce Březová. Část pozemku je vedena na katastru nemovitostí jako zastavěná plocha a nádvoří, tudíž není třeba vyjímat ze státního pozemkového fondu. Další část je zapsána jako zahrada a také tak slouží, byla zde provedená nová výsadba švestek. Pozemek nepravidelného tvaru se nachází uprostřed zastavěného území obce Březová o přibližné šířce 14 - 28 m a délce 115 m. V bezprostředním okolí je již zástavba rodinných domů. Plyn a voda jsou přímo na hranici pozemku, elektřina vzdálena cca 3 m a voda cca 10 m Pozemek je skvěle udržovaný, pravidelnou sečí trávy. Nachází se zde ruina budovy, která je určena k demolici. Lze z ní využít kameny pro základy novostavby. Tento pozemek je krásně slunný s otevřeným výhledem na Velký Lopeník a lze jej využít jak pro stavbu rodinného domu, tak objektu k rekreaci. Obec Březová leží 9 km od mezinárodní silnice E50 po které se lze za 100 minut jízdy automobilem dopravit např. do Brna. V obci je funkční prodejna potravin a také dvě pohostinství, pošta, školka a škola a další občanská vybavenost. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 440 800 Kč
Prodej / Bydlení / Březová, okres Uherské Hradištěchci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek
Holešov, Količín prodej zahrady

úspěšně prodáno za 5 měsíců

Tlumačov, prodej rodinného domu

úspěšně prodáno za 6 měsíců

Blazice, prodej rodinného domu

úspěšně prodáno za 6 měsíců

Napajedla, prodej bytu 2+kk

úspěšně prodáno za 19 dní

Halenkovice, prodej multifunkčního objektu

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Kunovice, prodej rodinného domu

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Lužkovice, Zlín, prodej rodinného domu

úspěšně prodáno za 3 měsíce

Jan Czirok můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist