Jan Czirok

realitní makléř
pobočka VYŠKOV

1 hvězda
Jan Czirok2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Jestli že čtěte tyto řádky, znamená to že jste se buď uklikli nebo řešíte svoje bydlení. V tom případě jste tu správně. Jmenuji se Jan Czirok. Patřím ke skvělému týmu Coloseum Nemovitosti a jsem tomu rád. Úkolem makléře je zprostředkovávat obchod - já se však snažím, aby za mojí prací bylo víc než to. Uvědomuji si, že co pro mě je každodenní rutina, pro Vás může být událost, která se děje jednou za život a proto si zaslouží profesionální a hlavně citlivý přístup. Spolehněte se na mě, že Vám pomůžu najít střechu nad hlavou, ale přesnějším místo, kde se budete cítit dobře.

Systém mojí práce

I díky mému stavebnímu vzdělání, dokážu posoudit na nemovitosti její skutečný stav, ale hlavně vidět její budoucí potenciál. Ten následně předat.

Proč já a proč COLOSEUM

Proč já... protože každou práci, které se věnuji se snažím dělat profesionálně a tak, aby za mnou zůstávali spokojení lidé. A také právě díky zázemí, které mi poskytuje naše společnost Coloseum Nemovitosti, se mi to daří.

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů
Jan Czirok
Moje nabídky

Zlín, pronájem komerčních prostor, čajovna 136 m² – komerce

Zlín, pronájem komerčních prostor, čajovna 136 m² – komerce - Komerční Zlín

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost odkoupení čajovny Zena v nájmu s veškerým vybavením. Prostory se nachází ve 3. nadzemním podlaží budovy Fotografia Zlín na ulici Třída Tomáše Bati. Jde o centrum města Zlín, v těsné blízkosti náměstí Míru, s výhledem na Městské divadlo a Kostel sv. Filipa a Jakuba. Jedná se o čajovnu s 16. letou tradicí a stálou klientelou, velkou oblíbeností nejen u mladých a studentů, kterých v tomto krajském městě stále přibývá. Součástí prodeje značky Čajovna Zena je také přenechání webových a facebookových stránek, instagramový profil čajovny a všechny reklamní předměty. A samozřejmě zaškolení v provozu a vysvětlení údržby. Součástí podniku je také doplňkový prodej čajů, tabáků do vodních dýmek a vybavení. Prostory: 136 m2 - otevřený prostor čajovny o třech místnostech, herna, technická místnost, sklad, 2 toalety Tech. Zařízení: Vybavení prostor k sezení, herny, baru a skladu čajovny (včetně grilu, vodních dýmek, projektoru a herní konzole) Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Zlín má základní občanskou vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

20 100 Kč za měsíc
Pronájem / Restaurace / Zlín, okres Zlínchci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek
Holešov, Količín prodej zahrady

úspěšně prodáno za 5 měsíců

Tlumačov, prodej rodinného domu

úspěšně prodáno za 6 měsíců

Blazice, prodej rodinného domu

úspěšně prodáno za 6 měsíců

Napajedla, prodej bytu 2+kk

úspěšně prodáno za 19 dní

Halenkovice, prodej multifunkčního objektu

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Kunovice, prodej rodinného domu

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Jan Czirok můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist