Jakub Valový

pobočka BRNO, Lidická

Jakub Valový1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Realitní prostředí a prostředí obchodu s něčím tak důležitým jako jsou nemovitosti mi vždy imponovalo. Dlouho jsem ovšem ani nepomyslel na to, že bych se mohl v této oblasti realizovat. Celý svůj profesní život se věnuji obchodování. Hledání nejlepšího řešení pro obě strany mě baví a dává mi smysl. U realizování prodeje či koupě domu tomu není jinak. Je vždy důležité pochopit, proč se která strana obchodu účastní a co očekává jako nejlepší výsledek. Jediný pro mě úspěšný obchod je ten, na jehož konci jsou všechny strany spokojeny. A já jsem rád tím, kdo se o to zasadí.

Systém mojí práce

Abych mohl uskutečnit úspěšný obchod, je potřeba vědět, co prodávám nebo kupuji. Seznámení se s nemovitostí je asi nejdůležitější příprava. Své nálezy konzultuji s prodávajícím a po dosažení shody jsem schopen plnohodnotně popsat a předvést nabízenou nemovitost. Jsem detailista a puntičkář, proto ode mě očekávejte informace všechny, a ještě něco navíc. Preciznost v prezentaci nemovitosti, dokumentaci a postupech je pro mě samozřejmostí.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Jak tomu v životě bývá, dobré věci jsou blíže, než byste někdy čekali. Tak dlouho jsem poslouchal svého kamaráda a nynějšího kolegu, jak zapáleně o realitním prostředí mluví, až jsem to musel zažít sám. A výsledek? Jsem nadšený a hlavně spokojený. Spokojený s tím, co dělám, spokojený s tím, že dokážu kdykoliv mluvit o své práci a necítit se trapně, že pracuji i mimo pracovní dobu... Já vlastně nemám pracovní dobu a znamená to přesně to, jak to zní – pracuji, kdykoliv je to potřeba. Coloseum mě oslovilo hlavně přátelským prostředím, vyčerpávajícím přísunem informaci, naprostou připraveností pomoci kdykoliv je to jen trochu potřeba. Mít takového partnera za zády kdykoliv jsem v terénu, to je prostě něco, co vás povzbudí. Propracovaný systém prezentace nemovitosti, spolupráce s desítkami partnerů, aby náš dosah byl co největší a v neposlední řadě 100% právní podpora a profesionalita. To je hlavní důvod, proč jsem u Colosea. Máme stejný pohled na obchod, a to je detail, upřímnost a profesionalita!

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Prodáváme stovky nemovitostí ročně. Prodáme i tu Vaši!

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Nejmodernější nástroje k propagaci Vaší nemovitosti! Profi fotografie, video, 2D a 3D půdorysy, vizualizace a mnoho dalšího!

Inzerujeme na 76 realitních serverech a inzerujeme profesionálně! Vaše nemovitost mezi ostatními zazáří!

Do inzerce používám ty nejmodernější nástroje - samozřejmostí jsou profesionální fotografie, video, 2D a 3D půdorysy, klasický i virtuální home staging, vizualizace, fotky z dronu atd.

Plánujete prodej nemovitosti? Svěřte ho mně a nebudete litovat!

Za 15 let působení na realitním trhu jsme prodali tisíce nemovitostí a stojí za námi tisíce spokojených klientů. Prodáváme domy, byty, stavební pozemky, chaty i chalupy, komerční nemovitosti, zemědělskou půdu i lesy. U každého prodeje zvolíme individuální strategii, aby obchod proběhl co nejrychleji a ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

Videokoláže, které kupujícím hned padnou do oka

K prezentaci na sociálních sítích používáme videokoláže a cíleně zaměřené kampaně. Tím si můžeme být jistí, že kdokoliv ve Vašem okolí hledá nemovitost k prodeji, ta Vaše mu rozhodně neunikne!

Jsme nejlepší pobočka roku 2021 a 2020!

Jsem pyšný na to, že jsem součástí týmu makléřů na pobočce Lidická, která je dvojnásobným držitelem titulu Pobočka roku :) a ocenění sbíráme i v průběhu roku - jako např. v tomto videu, kdy se mým kolegům podařio získat absolutní vítězství a obsadili všechny stupně vítězů. Gratuluji!

Všichni mí pobočkoví kolegové jsou nejen skvělí profesionálové, ale i kamarádi. Zkušenosti a znalosti mezi sebou sdílíme, takže se nikdy nemůže stát, že bychom nenašli to nejlepší možné řešení pro své klienty.

Jakub Valový
Jakub Valový
Jakub Valový
Jakub Valový
Moje poptávky

Jakub Valový můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist