Jakub Valový

pobočka BRNO, Lidická

Jakub Valový1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Realitní prostředí a prostředí obchodu s něčím tak důležitým jako jsou nemovitosti mi vždy imponovalo. Dlouho jsem ovšem ani nepomyslel na to, že bych se mohl v této oblasti realizovat. Celý svůj profesní život se věnuji obchodování. Hledání nejlepšího řešení pro obě strany mě baví a dává mi smysl. U realizování prodeje či koupě domu tomu není jinak. Je vždy důležité pochopit, proč se která strana obchodu účastní a co očekává jako nejlepší výsledek. Jediný pro mě úspěšný obchod je ten, na jehož konci jsou všechny strany spokojeny. A já jsem rád tím, kdo se o to zasadí.

Systém mojí práce

Abych mohl uskutečnit úspěšný obchod, je potřeba vědět, co prodávám nebo kupuji. Seznámení se s nemovitostí je asi nejdůležitější příprava. Své nálezy konzultuji s prodávajícím a po dosažení shody jsem schopen plnohodnotně popsat a předvést nabízenou nemovitost. Jsem detailista a puntičkář, proto ode mě očekávejte informace všechny, a ještě něco navíc. Preciznost v prezentaci nemovitosti, dokumentaci a postupech je pro mě samozřejmostí.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Jak tomu v životě bývá, dobré věci jsou blíže, než byste někdy čekali. Tak dlouho jsem poslouchal svého kamaráda a nynějšího kolegu, jak zapáleně o realitním prostředí mluví, až jsem to musel zažít sám. A výsledek? Jsem nadšený a hlavně spokojený. Spokojený s tím, co dělám, spokojený s tím, že dokážu kdykoliv mluvit o své práci a necítit se trapně, že pracuji i mimo pracovní dobu... Já vlastně nemám pracovní dobu a znamená to přesně to, jak to zní – pracuji, kdykoliv je to potřeba. Coloseum mě oslovilo hlavně přátelským prostředím, vyčerpávajícím přísunem informaci, naprostou připraveností pomoci kdykoliv je to jen trochu potřeba. Mít takového partnera za zády kdykoliv jsem v terénu, to je prostě něco, co vás povzbudí. Propracovaný systém prezentace nemovitosti, spolupráce s desítkami partnerů, aby náš dosah byl co největší a v neposlední řadě 100% právní podpora a profesionalita. To je hlavní důvod, proč jsem u Colosea. Máme stejný pohled na obchod, a to je detail, upřímnost a profesionalita!

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

Jakub Valový můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist