Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce

Reality k prodeji i pronájmu - Ing. arch. Ivan Rusek

Realitní makléř Ing. arch. Ivan Rusek aktuálně nabízí nemovitosti v počtu 9 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji i pronájmu nemovitosti v okresech Brno, Blansko, Vyškov, Znojmo a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že nemovitosti k prodeji i pronájmu v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Reality k prodeji i pronájmu - Ing. arch. Ivan Rusek

Drásov, prodej poloviny RD o dispozici 2+KK 38,5 m², zahrada, garáž - rodinný dům

Drásov, prodej poloviny RD o dispozici 2+KK  38,5 m², zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme polovinu rodinného domu s bytovou jednotkou 2+kk a k tomu polovinu pozemku včetně samostatně stojící prostorné garáže, to vše v obci Drásov , který se nachází mezi Kuřimí a Tišnovem. Na prodávané části pozemku jsou ještě další zahradní stavby. Součástí prodeje bytové jednotky je i část vybavení vyrobeného na míru. V současnosti je do obou polovin domu vstup ze společné předsíně, nicméně stavební úřad v Tišnově nebude mít námitek k případné přístavbě a zřízení nového samostatného vstupu do prodávané části. Hlavnímu obytnému prostoru dominuje bohatě dimenzovaná designová kuchyňská linka. Na tento hlavní pokoj navazuje menší ložnice a pak je ještě zde průchod do chodby, která vám umožní vstup do koupelny, na wc a do prostoru s technickým vybavením. V případě zřízení vlastního vstupu je pak možné zbudovat pohodlné vlastní schodiště do půdního prostoru a zřídit zde další obytné prostory. K této bytové jednotce dále náleží prostorná garáž a větší a menší zahradní stavby/skladovací prostory pro zahradní nářadí, produkty (sklípek) a část zahrady. Celková plocha pozemku náležející k prodávané části je zhruba 540 m2. Nemovitost je napojena na obecní kanalizaci, veřejný vodovod - zřízeno podružní měření a je nová samostatná přípojka elektřiny. PENB nebyl dodán z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Obec Drásov disponuje plnou občanskou vybaveností a další naleznete v nedalekém Tišnově či Brně. Lokalita, ve které se obec nachází, je součástí Boskovické brázdy a protéká jí potok Lubě. Údolí je ohraničené nevysokými pahorky, z nichž nejvýznamnější jsou Klucanina a Čebínka, oba s rozhlednami. Do Brna je to autem cca 20 minut, popřípadě z Tišnova či Čebína do Brna jezdí vlaky co půl hodiny, jízdní doba je též do půl hodiny. V nedalekém Tišnově jsou kromě občanské vybavenosti i školy včetně středních odborných škol a gymnázia. V okolí je krásná čistá příroda podhůří Hornosvratecké vrchoviny s možností jak pěší turistiky, tak i cykloturistiky. Pro bližší informace a případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

3 950 000 Kč
Prodej / Rodinný / Drásov, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Lomnička, orná půda, 3 493m² - pozemek

Lomnička, orná půda, 3 493m² - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Exkluzivně nabízíme na prodej investiční pozemek, který je v současné době vedený na katastru nemovitostí jako orná půda. Pozemek o celkové výměře 3'493m2 se nachází v obci Lomnička u Tišnova a navazuje na území určeného k výstavbě rodinných domů. Pozemek má zhruba trojúhelníkový tvar a ze sítí je v těsné blízkosti pouze voda a kanalizace. Poloha pozemku je strategická pro možnost výstavby na sousedních parcelách a je proto předpoklad, že v příští úpravě územního plánu se tento pozemek může stát stavebním a sítě a komunikace budou přivedeny až k pozemku. Vzhledem k tomu, že jak orná půda tak stavební pozemky neustále rostou v ceně, tak se jedná o velmi výhodnou investiční příležitost. Lomnička je obec v okres Brno-venkov a nachází se přibližně 2 kilometry severně od Tišnova jen 3 minuty jízdy autem. Údolí je součástí Boskovické brázdy a protéká jím potok Besének. Údolí je ohraničeném nevysokými pahorky, z nichž nejvýznamnější je hora Květnice. Do Brna je to autem cca 30 minut, popřípadě z Tišnova do Brna jezdí vlaky co půl hodiny, jízdní doba je též do půl hodiny. V Tišnově je veškerá občanská vybavenost a školy včetně středních odborných a gymnázia. V okolí Lomničky je krásná čistá příroda podhůří Hornosvratecké vrchoviny s možností jak pěší turistiky, tak i cykloturistiky. Při osobní prohlídce můžete nejlépe posoudit, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro Vaše záměry, proto neváhejte a kontaktujte makléře, který Vám pozemek ukáže. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

300 Kč za m²
Prodej / Pole / Lomnička, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Nesovice, RD 5+1, garáž, zahrada, dílna, 2 sklepy - rodinný dům

Nesovice, RD 5+1, garáž, zahrada, dílna, 2 sklepy - rodinný dům - Domy Vyškov

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme koncový řadový přízemní rodinný dům 5+1 s garáží, dílnou, kotelnou, 2 sklepy, dalšími prostory ke skladování a také se zahradou propojenou se skrytým prostorem dvora v obci Nesovice. Tato nemovitost je po stránce technického vybavení zcela funkční. Je zde plynové ústřední vytápění, plynový bojler pro koupelnu, elektrický pro kuchyni, voda z vlastní studny (domovní vodárna je funkční), odpady do obecní kanalizace. Velkou předností prodávané nemovitosti je samostatná parcela zahrady-tedy v podstatě další stavební místo o výměře 213m², což při zastavenosti 30% umožňuje výstavbu domu o zastavěné ploše cca 70m². Vlastní prodávaný dům je již nějakou dobu pouze udržován, ale není obývaný, což se začíná projevovat na jeho stavu a je proto nutno počítat s tím, že budou potřeba minimálně dílčí opravy, ale je samozřejmě možná i celková modernizace. Dispozice domu umožňuje provádět tyto práce po částech a současně i bydlet. Největší devizou této nemovitosti je klidná poloha, hezká rovinatá zahrada s možností případného rozdělení a výstavby dalšího RD a dobrá dopravní dostupnost včetně železničního spojení. Současní majitelé plánovali pro rodiče i rozsáhlejší rekonstrukci. Další alternativní návrh možných savebních úprav je na přiloženém schématu (ale je to samozřejmě jen 1 z možných úprav - a součany stav je jen schématický) Nesovice leží v údolí mezi Chřiby a Litenčickou pahorkatinou v kraji vhodném pro turistiku, houbaření a nebo jen klidný život. Občanské vybavení, které by Vám chybělo v obci včetně nákupní zóny je v 7 minut vzdálených Bučovicích, na kraj Brna to je autem 30 minut a do Vyškova necelých 20min. Zda právě tato nemovitost je ta pravá pro Vás a Vaše záměry do budoucna nejlépe zjistíte při osobní prohlídce, proto neváhejte a volejte makléře pro další informace. PENB nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

3 300 000 Kč
Prodej / Rodinný / Nesovice, okres Vyškovchci zjistit více >

Lukovany, prodej rodinný dům 4+1, pozemek 274m2, prostorný dvůr, garáž - rodinný dům

Lukovany, prodej rodinný dům 4+1, pozemek 274m2, prostorný dvůr, garáž - rodinný dům - Domy Brno-venkov

PŘEDSTAVUJEME VÁM VÁŠ BUDOUCÍ DOMOV Představujeme vám jedinečnou příležitost stát se majitelem rodinného domu s dispozicí 4+1 za cenu menšího bytu, který je možné upravit na 2+1 a 2+KK. Tento dům se nachází v obci Lukovany, asi 10km od Ivančic, kde je život plyne v poklidu v blízkosti přírody. Dům je v zachovalém stavu s prostorným dvorem, který nabízí dostatek místa pro rodinné oslavy, grilování nebo jen lenošení na slunci, ale stejně tak může být dobrým zázemí pro podnikatelské aktivity nového majitele. Dům je napojený na inženýrské sítě, má vlastní vrtanou studnu a nově je tu už i k domu dovedený veřejný vodovod a obecní kanalizace, takže se nemusíte bát komplikací. Jednou z největších výhod tohoto rodinného domu je jeho poloha na okraji obce. Z oken se vám naskytne pohled na okolní lesy a dále pak k Ivančicím a dokonce až na Pálavu. Milovníci procházek a přírody si zde přijdou na své, stačí se obout a vyrazit s dětmi, partnerem či Vaším čtyřnohým miláčkem - a nebo jen tak na houby, a nebo se můžete projet na kole. Zde můžete dýchat čerstvý vzduch a užívat si klidu od městského ruchu. Původní dům byl vyprojektován v roce 1933 a rozšířen v roce 1957 a i dále vylepšován. Přestože dům má historii, můžete ho rekonstrukcí upravit přesně podle svých představ. A samozřejmě i tento dům může být "domem po babičce", na který lze čerpat modernizační dotaci. Vytápění bylo původně ústřední na tuhá paliva, ale v poslední době bylo upraveno na plynové lokální WAF, protože byla obývána jen část domu. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost stát se majitelem domu s duší a potenciálem. Představte si, jak se vracíte domů po dlouhém dni a relaxujete na svém vlastním dvoře či se jdete projít a kochat se výhledem. Ale pokud jste milovníci zahrádek a pěstování, pak je zde v blízkosti i zahrada, kde můžete své schopnosti naplno uplatnit. Tento dům je připraven na to, aby se stal vaším novým domovem. Neztrácejte čas a kontaktujte nás ještě dnes! Lukovany jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji, v Křižanovské vrchovině. Žije zde 653 obyvatel. Přímo v obci se nachází MŠ, obchod s potravinami, knihovna i víceúčelové hřiště. PENB nebyl dodán z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 490 000 Kč
Prodej / Rodinný / Lukovany, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Lomnička, soubor 2 pozemků, orná půda, 4.559 m2 - pozemek

Lomnička, soubor 2 pozemků, orná půda, 4.559 m2 - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Exkluzivně nabízíme na prodej soubor 2 pozemků, které jsou v současné době vedeny na katastru nemovitostí jako orná půda a v současném platném územním plánu nejsou určeny k výstavbě. Pozemek o celkové výměře 3.493 m2 + další o výměře 1.066 m2 se nachází v obci Lomnička u Tišnova a navazují na již zastavěnou plochu obce. Při koupi obou pozemků je cena k jednání 625,- Kč/m2. Nový majitel se může pokusit o změnu územního plánu a vytvořit zde přeparcelací několik stavebních pozemků, nebo tyto pozemky koupit jako výhodnou investici. První pozemek má zhruba trojúhelníkový tvar a druhý, který na něj navazuje je obdélníkového tvaru o šíři zhruba 12,5 x 90 m. Ze sítí je v těsné blízkosti pouze voda, kanalizace a elektřina - tu by mohlo jít napojit ze vzdušného vedení. Poloha prvního pozemku je strategická pro možnost výstavby na dalších sousedních parcelách a je proto předpoklad, že v příští úpravě územního plánu se tyto pozemky mohou stát stavebními. Uvedená cena je za m2. Lomnička je obec v okres Brno-venkov a nachází se přibližně 2 kilometry severně od Tišnova jen 3 minuty jízdy autem. Údolí je součástí Boskovické brázdy a protéká ji potok Besének. Údolí je ohraničeném nevysokými pahorky, z nichž nejvýznamnější je hora Květnice. Do Brna je to autem cca 30 minut, popřípadě z Tišnova do Brna jezdí vlaky co půl hodiny, jízdní doba je též do půl hodiny. V Tišnově je veškerá občanská vybavenost a školy včetně středních odborných a gymnázia. V okolí Lomničky je krásná čistá příroda podhůří Hornosvratecké vrchoviny s možností jak pěší turistiky, tak i cykloturistiky. Pro bližší informace a případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

300 Kč za m²
Prodej / Pole / Lomnička, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Drásov, prodej bytu 2+kk v RD , užitná plocha 38,5 m², zahrada, garáž - byt

Drásov, prodej bytu 2+kk v RD , užitná plocha 38,5 m², zahrada, garáž - byt - Byty Brno-venkov

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme bytovou jednotku 2+kk a k tomu polovinu pozemku včetně samostatně stojící prostorné garáže, to vše v obci Drásov , který se nachází mezi Kuřimí a Tišnovem. Na prodávané části pozemku jsou ještě další zahradní stavby. Součástí prodeje bytové jednotky je i část vybavení vyrobeného na míru. V současnosti je do obou polovin domu vstup ze společné předsíně, nicméně stavební úřad v Tišnově nebude mít námitek k případné přístavbě a zřízení nového samostatného vstupu do prodávané části. Hlavnímu obytnému prostoru dominuje bohatě dimenzovaná designová kuchyňská linka. Na tento hlavní pokoj navazuje menší ložnice a pak je ještě zde průchod do chodby, která vám umožní vstup do koupelny, na wc a do prostoru s technickým vybavením. V případě zřízení vlastního vstupu je pak možné zbudovat pohodlné vlastní schodiště do půdního prostoru a zřídit zde další obytné prostory. K této bytové jednotce dále náleží prostorná garáž a větší a menší zahradní stavby/skladovací prostory pro zahradní nářadí, produkty (sklípek) a část zahrady. Celková plocha pozemku náležející k prodávané části je zhruba 540 m2. Nemovitost je napojena na obecní kanalizaci, veřejný vodovod - zřízeno podružní měření a je nová samostatná přípojka elektřiny. PENB nebyl dodán z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Obec Drásov disponuje plnou občanskou vybaveností a další naleznete v nedalekém Tišnově či Brně. Lokalita, ve které se obec nachází, je součástí Boskovické brázdy a protéká jí potok Lubě. Údolí je ohraničené nevysokými pahorky, z nichž nejvýznamnější jsou Klucanina a Čebínka, oba s rozhlednami. Do Brna je to autem cca 20 minut, popřípadě z Tišnova či Čebína do Brna jezdí vlaky co půl hodiny, jízdní doba je též do půl hodiny. V nedalekém Tišnově jsou kromě občanské vybavenosti i školy včetně středních odborných škol a gymnázia. V okolí je krásná čistá příroda podhůří Hornosvratecké vrchoviny s možností jak pěší turistiky, tak i cykloturistiky. Pro bližší informace a případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

3 950 000 Kč
Prodej / 2+kk / Drásov, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Lomnička, orná půda, 1 066m² - pozemek

Lomnička, orná půda, 1 066m² - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek, který je v současné době vedený na katastru nemovitosti jako orná půda. Pozemek o celkové výměře 1 066 m2 se nachází v obci Lomnička u Tišnova a navazuje na již zastavěnou oblast. Šíře parcely je 12,5 m, délka 90 m a v blízkosti vede zpevněná asfaltová příjezdová komunikace. Bohužel na obecní pozemky a tuto komunikaci se lze dostat jedině přes další soukromou parcelu - je tedy přístup třeba vyřešit buď odkoupením části tohoto dalšího pozemku, nebo vysoudit (ke každému pozemku musí být ze zákona přístup). Uvedená cena je za m2. Lomnička je obec v okres Brno-venkov a nachází se jen 3 minuty jízdy autem od Tišnova v Boskovické brázdě, v údolí potoka Besének ohraničeném nevysokými pahorky, z nichž nejvýznamnější je hora Květnice, přibližně 2 kilometry severně od Tišnova. Do Brna je to autem cca 30 minut, popřípadě z Tišnova do Brna jezdí vlaky co půl hodiny, jízdní doba je též do půl hodiny. V Tišnově je veškerá občanská vybavenost a školy včetně středních odborných a gymnázia. V okolí Lomničky je krásná čistá příroda, podhůří Hornosvratecké vrchoviny s možností jak pěší, tak i cykloturistiky. Pro bližší informace a případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

430 000 Kč
Prodej / Pole / Lomnička, okres Brno-venkovchci zjistit více >
TOPlist