Ing. arch. Ivan Rusek

TOP realitní makléř
pobočka BRNO, Lidická

1 hvězda
Ing. arch. Ivan Rusek3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den.
Mé jméno je Ivan Rusek a původní profesí, které jsem se věnoval více jak 30 let, jsem stavař-architekt. Díky tomu se v nemovitostech opravdu velmi dobře vyznám a mnoho jsem jich sám vyprojektoval. Ve své projekční praxi jsem se potkával nejen s novými, ale i se staršími nemovitostmi. Když nebudu počítat rodinné domky, tak jsem se s kolegy podílel například na záchraně kina Kosmos ve Vyškově či muzea v Moravské Třebové.
A když se vrátím k rodinným domkům, tak jsem jako projektant vždy trpěl, když mne klienti požádali abych jim poradil a nebo projekčně pomohl s rekonstrukcí domu co si koupili bez předchozí porady. Cena byla dobrá, tak proč to nekoupit! Jaké bylo jejich zklamání, když má upřímná rada zněla "zbořte to a postavte znova". Taková je bohužel realita neobývaných staveb. Zkondenzovaná vlhkost rozruší zdivo, zhlaví stropních trámů začnou uhnívat, plesniví nejen omítky ale plesniví a vyhnívají dřevěné podlahy, zvláště, když jsou zakryty lepenkou či dokonce moderním PVC.
Dnes po změně profese jsem vždy rád, když se mi podaří zavčas pro takovou nemovitost zprostředkovat prodej - dřív než dojde k jejímu nevratnému poškození a následné vynucené demolici. Ne vždy se povede majitel přemluvit včas k prodeji - pro nemovitost už sice nemají aktuální žádné využití, ale mají k ní citový vztah... Já to chápu, ale mám i úctu k práci předků a jsem pro zachování genia loci a rázu našich měst a obcí v co nejširším měřítku. Naši předci stavěli své domy s láskou a péčí a výhledem, že v nich budou žít jejich potomci po mnoho generací. Často žasnu nad jejich vynalézavostí, nad zdobností staveb a detaily, se kterými by si dnes již nikdo nelámal hlavu.

Systém mojí práce

Profese realitního makléře je svým způsobem mnohem náročnější než má původní profese architekta, přesto se snažím být i zde co nejpoctivější a snažím se ze všech svých sil aby všichni klienti, jak prodávající tak kupující, byli spokojeni a nikdo nedošel v procesu obchodu k žádné újmě.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Dobrou pověst a karmu máme jen jednu. Já se snažím udržet svůj štít čistý a udržet dobrou pověst nejen svou ale i realitní kanceláře Coloseum nemovitosti s.r.o., se kterou spolupracuji, a které si vážím právě proto, že zastává stejné hodnoty jako já a ač se jedná o největší realitní kancelář na jižní Moravě, tak klienti jsou pro ni vždy na prvním místě.
Pokud tedy zvažujete prodej své nemovitosti, můžete se na mne s důvěrou obrátit a já se budu opravdu snažit Vás nezklamat. Těším se na setkání s Vámi.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechejte mi kontakt, ozvu se vám.

Moje reference

Moje nabídky

Lomnička, orná půda, 2 135m² - pozemek

Lomnička, orná půda, 2 135m² - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Exkluzivně nabízíme na prodej pozemek, který je v současné době vedený na katastru nemovitostí jako orná půda. Pozemek o celkové výměře 2 135 m2 se nachází v obci Lomnička u Tišnova a navazuje na území určené k výstavbě rodinných domů. Uliční šíře parcely je cca 14,5 m, kolmá šíře pak cca 14m délka cca 170 m. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí v současnosti ve vzdálenosti do 30 m od hranice parcely, kde nyní končí zpevněná příjezdová komunikace. Vzhledem ke stávajícímu platnému územnímu plánu, budou sítě a komunikace přivedeny minimálně k sousednímu pozemku, tedy se tato vzdálenost výrazně zkrátí. Lomnička je obec v okrese Brno-venkov. Rozkládá se v Boskovické brázdě, v okrouhlém údolí ohraničeném nevysokými pahorky, z nichž nejvýznamnější je hora Květnice, přibližně 2 kilometry severně od Tišnova, který disponuje veškerou občanskou vybaveností a je sem velmi dobré vlakové spojení z Brna. Tišnov žije bohatým kulturním, sportovním a společenským životem. Obcí protékají potoky Bésenek a Lomnička. Při osobní prohlídce můžete nejlépe posoudit, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro Vaše záměry, proto neváhejte a kontaktujte makléře, který Vám pozemek ukáže. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

750 Kč za m2
Prodej / Pole / Lomnička, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Deblín, RD 2+2, zahrada, dvůr, garáž, sklep, udírna – rodinný dům

Deblín, RD 2+2, zahrada, dvůr, garáž, sklep, udírna – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+2 s garáží a dvorem orientovaným k jihozápadu. Samostatně stojící dům se sedlovou střechou je postaven z cihel a má půdorysný tvar „L“, okna jsou dřevěná kastlová s venkovními žaluziemi. Z ulice se vstupuje do chodby, na kterou jsou napojeny obytné místnosti, a která vede až na dvůr. V domě jsou dvě obytné místnosti (12 a 15 m2) s kuchyňkou (8 m2) a navazující koupelnou a komorou a další velká obytná kuchyně (15 m2) s komorou. Do dvora se prochází přes verandu využívanou jako dílna, ze které je v stup na WC, do další skladovací místnosti (13 m2), menší stodoly, do sklepa a do prostoru se schodištěm na půdu. Je zde též udírna. Přístup do garáže je ze dvora. Plocha pozemku s dvorem a vlastním domem je přibližně 340 m2. K domu je možné přikoupit sousední pozemky o ploše dalších 328 m2 za výhodnou cenu. Tento dům je možné obývat s minimem zásahů ale je zde i možnost případných větších změn na pohodlné moderní bydlení dle Vašeho přání. Deblín je městys v okrese Brno-venkov a rozkládá se v Křižanovské vrchovině, přibližně 6 kilometrů od Tišnova a zhruba 30 km od Brna, je dobře dopravně dostupný. V Deblíně se nachází zdravotní středisko, základní škola, mateřská školka, potraviny, restaurace a knihovna. Zda stav nemovitosti a nemovitost sama je vhodná právě pro Vaše záměry zjistíte nejlépe na osobní prohlídce. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

1 790 000 Kč
Prodej / Rodinný / Deblín, okres Brno-venkovchci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek
Útulná chaloupka u Bystřice

úspěšně prodáno za měsíc a půl

Byt 3+1 ve Vranovicích

úspěšně prodáno za měsíc

Domek s útulným dvorečkem v Senoradech

úspěšně prodáno za půl roku

Domek na výsluní ve Strážku - Jemnici

úspěšně prodáno za půl roku

Komerční objekt školky v Brně - Řečkovicích

úspěšně prodáno za rok a půl

Parádní chata na Vysočině

úspěšně prodáno za 3 a půl měsíce

Domeček v Dolních Loučkách

úspěšně prodáno za za půl roku

Zahrady v Maršově

úspěšně prodáno za týden

Pozemek v Šakvicích

úspěšně prodáno za za 14 dní

Zahrada s chatkou a džunglí v Nuzířově

úspěšně prodáno za třičtvrtě roku

Dům v Řečkovicích

úspěšně prodáno za týden

Dům v Křižanově

úspěšně prodáno za 4 měsíce

Pozemky v Křižanově

úspěšně prodáno za za jeden měsíc

Pozemek v Markvarticích

úspěšně prodáno za za rok a půl

Byt ve Veverské Bítýšce

úspěšně prodáno za 3 měsíce

Hasičárna v Radosticích

úspěšně prodáno za za 9 měsíců

Krásná chata v Dobré vodě

úspěšně prodáno za půl roku

Zahrada v Dolních Loučkách

úspěšně prodáno za měsíc

Rodinný dům Býšovec

úspěšně prodáno za za 8 měsíců

Chata v Lomnici

úspěšně prodáno za něco víc jak půl rok

Chata v Doubravníku

úspěšně prodáno za týden ;-)

Stavební pozemek Říčky

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Ing. arch. Ivan Rusek můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist