Ing. arch. Ivan Rusek

TOP realitní makléř
pobočka BRNO, Květná

4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy
Ing. arch. Ivan Rusek3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den.
Mé jméno je Ivan Rusek a původní profesí, které jsem se věnoval více jak 30 let, jsem stavař-architekt. Díky tomu se v nemovitostech opravdu velmi dobře vyznám a mnoho jsem jich sám vyprojektoval. Ve své projekční praxi jsem se potkával nejen s novými, ale i se staršími nemovitostmi. Když nebudu počítat rodinné domky, tak jsem se s kolegy podílel například na záchraně kina Kosmos ve Vyškově či muzea v Moravské Třebové.
A když se vrátím k rodinným domkům, tak jsem jako projektant vždy trpěl, když mne klienti požádali abych jim poradil a nebo projekčně pomohl s rekonstrukcí domu co si koupili bez předchozí porady. Cena byla dobrá, tak proč to nekoupit! Jaké bylo jejich zklamání, když má upřímná rada zněla "zbořte to a postavte znova". Taková je bohužel realita neobývaných staveb. Zkondenzovaná vlhkost rozruší zdivo, zhlaví stropních trámů začnou uhnívat, plesniví nejen omítky ale plesniví a vyhnívají dřevěné podlahy, zvláště, když jsou zakryty lepenkou či dokonce moderním PVC.
Dnes po změně profese jsem vždy rád, když se mi podaří zavčas pro takovou nemovitost zprostředkovat prodej - dřív než dojde k jejímu nevratnému poškození a následné vynucené demolici. Ne vždy se povede majitel přemluvit včas k prodeji - pro nemovitost už sice nemají aktuální žádné využití, ale mají k ní citový vztah... Já to chápu, ale mám i úctu k práci předků a jsem pro zachování genia loci a rázu našich měst a obcí v co nejširším měřítku. Naši předci stavěli své domy s láskou a péčí a výhledem, že v nich budou žít jejich potomci po mnoho generací. Často žasnu nad jejich vynalézavostí, nad zdobností staveb a detaily, se kterými by si dnes již nikdo nelámal hlavu.

Systém mojí práce

Profese realitního makléře je svým způsobem mnohem náročnější než má původní profese architekta, přesto se snažím být i zde co nejpoctivější a snažím se ze všech svých sil aby všichni klienti, jak prodávající tak kupující, byli spokojeni a nikdo nedošel v procesu obchodu k žádné újmě.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Dobrou pověst a karmu máme jen jednu. Já se snažím udržet svůj štít čistý a udržet dobrou pověst nejen svou ale i realitní kanceláře Coloseum nemovitosti s.r.o., se kterou spolupracuji, a které si vážím právě proto, že zastává stejné hodnoty jako já a ač se jedná o největší realitní kancelář na jižní Moravě, tak klienti jsou pro ni vždy na prvním místě.
Pokud tedy zvažujete prodej své nemovitosti, můžete se na mne s důvěrou obrátit a já se budu opravdu snažit Vás nezklamat. Těším se na setkání s Vámi.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

COLOSEUM NEMOVITOSTI - prezentace společnosti. Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi. A tohle jsme my.
Vážíme si Vaší důvěry.
Děkujeme

Ing. arch. Ivan Rusek
Ing. arch. Ivan Rusek

Moje reference

Moje nabídky

Chvalkovice, RD 2+1, dvorek, zahrada, možnost přístavby – rodinný dům

Chvalkovice, RD 2+1, dvorek, zahrada, možnost přístavby – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům o dispozici 2+1 v obci Chvalkovice, okres Vyškov kousek od Nesovic. Tento dům je možné ihned obývat, jen je potřeba vyměnit domácí vodárnu a nebo se napojit na již hotovou přípojku z obecního vodovodního řádu. Tato nemovitost je vhodná pro mladé, co se nebojí práce a tuto nemovitost by dokázali postupně zmodernizovat a dostavět k obrazu svému. Prodávaný dům má průčelí do klidné slepé části návsi a je orientováno na jihovýchod. Za domem je dvůr, na který se dá vjet průjezdem a který potřebuje vyčistit, odstranit přístavky a kotce a celkově zrekonstruovat a zobytnit. V parných dnech bude příjemným skrytým místem pro oddech. K domu patří i zahrada s torzem fóliovníku za dvorem a další navazující zahrada, která ale patří státu a platí ze z ní symbolický roční nájem (potenciální možnost odkupu). Na vlastním domě byla započata již před delší dobou rekonstrukce, která nebyla dokončena i když se v domě nějakou dobu bydlelo. Tato obytná část má vstup přes zádveří do chodby a z té je přístup do 2 pokojů (17m² a 13m² se šatnou 4,5m²), z chodby je dále vstup do průjezdu, na WC, do koupelny a kuchyně (9,1m²) s navazující spíží (3,25m²). Z kuchyně je východ na dvůr, kde je přístavba nevyužívané dílny se "sklepem", další zemní sklep a kotec pro psa. K tomuto domu tako náleží navazující sousední domek (s vlastním číslem popisným) z nepálených cihel vhodný ke stržení (již zahrnuto v ceně). Na jeho místě měla být vystavěna nová přístavba. Jaký je stav nabízené nemovitosti a zda je vhodná pro Vaše budoucí záměry nejlépe posoudíte při osobní návštěvě. Proto neváhejte, cena je opravdu příjemná a je očekáván velký počet zájemců, zvláště díky klidné lokalitě a možnosti hned bydlet. Autem je to 10 minut do Bučovic, 40 do Brna, 20 do Vyškova a 30 do Kroměříže. V okolí jsou lesy na houbaření a turistiku a komu nestačí místní tak coby kamenem dohodil jsou Koryčany a za nimi Chřiby a Ždánický les. Pro děti je o kus níže vybavené dětské hřiště. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Neváhejte a o více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

1 990 000 Kč
Prodej / Rodinný / Chvalkovice, okres Vyškovchci zjistit více >

Nesovice - Letošov, 2x RD (2+1, 3+1), zahrada, hospodářství, podnikání – rodinný dům

Nesovice - Letošov, 2x RD (2+1, 3+1), zahrada, hospodářství, podnikání – rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji rozlehlou nemovitost k bydlení či podnikání o celkové ploše pozemků 3'731m². Na prodej je rodinný dvojdům se dvěma čísly popisnými v současnosti o dispozici 3+1 a 2+1 (možnost bezproblémového rozšíření na 5+1 či 5+KK a totéž i na druhé polovině domu). Jedna polovina prošla rekonstrukcí a je plně obyvatelná, ihned k nastěhování. Druhá polovina byla využívána jako obchod s obuví a potřebuje větší rekonstrukci k využití jako bytu či zase na prodejní prostory s bytem. Nemovitost je možné napojit na veškeré inženýrské sítě (přípojky nachystané před domem, voda z vlastní studny). Pravá polovina domu je vytápěna ústředním topením na plyn či na tuhá paliva (kotel na TP je zachován). Velikost pozemku a jeho orientace umožňuje využití i tepelného čerpadla. Nemovitost disponuje také 2 studnami. Na pozemcích za nemovitostí byla dříve rozsáhlá zelinářská zahrada, ve dvoře je pak vícero drobných hospodářských staveb. O rozsahu prodeje a ceně je možné jednat. Majitelé upřednostňují zájemce o podnikání v oblasti zahradnictví - zelinářství a podobně. Oblast Nesovic odděluje Litenčickou pahorkatinu od Ždánického Lesa a Chřibů a je tak výhodným výchozím místem pro turistiku a další rekreační aktivity v čistém prostředí. Výhodou je i železniční spojení na Bučovice, Slavkov, Vyškov, Brno či směr Kyjov, Bzenec atd. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

9 900 000 Kč
Prodej / Rodinný / Nesovice, okres Vyškovchci zjistit více >

Přibyslavice - Radoškov, chalupa 2+1, 44 m2, dílna, zahrada, půda – chalupa

Přibyslavice - Radoškov, chalupa 2+1, 44 m2, dílna, zahrada, půda – chalupa - Domy Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme útulnou chalupu o dispozici 2+1 o přibližné užitné ploše 44 m² v klidném místě nad údolím Bílého potoka v obci Přibyslavice - Radoškov. Celková plocha pozemku je 309m². Tato útulná chalupa s výhledem zhruba k jihu má vstupní chodbu, ve které je dost místa ke zřízení menší koupelny s WC. Z této chodby je vstup napravo do kuchyně a přes ní do hlavního pokoje. Nalevo se z chodby vstupuje do menšího pokojíku s patrovou postelí. V chalupě je dále přístěnek se vstupem na prostornou půdu (s novým krovem a novou krytinou - cca 10 let). K chalupě náleží menší zahrada z části s terasovitými záhony a s ovocnými i okrasnými stromy a na které se nachází podsklepená dílnička/sklad a také kryté posezení s udírnou. Chalupa je napojena na rozvod elektřiny a na pozemku je i vrtaná studna s čerpadlem (kvalita vody nebyla testována). V dnešní nejisté době by pro Vás koupě právě této nemovitosti mohla představovat bezpečné a klidné místo k odpočinku či bydlení stranou od civilizace s menší zahrádkou v čistém prostředí nad údolím Bílého potoka. Do Brna je to autem jen cca 20 minut a za službami a občanskou vybaveností do Velké Bíteše jen něco přes 5 minut. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 790 000 Kč
Prodej / Chalupa / Přibyslavice, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Lomnička, orná půda, 3 493m² - pozemek

Lomnička, orná půda, 3 493m² - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Exkluzivně nabízíme na prodej investiční pozemek, který je v současné době vedený na katastru nemovitostí jako orná půda. Pozemek o celkové výměře 3'493m2 se nachází v obci Lomnička u Tišnova a je v blízkosti území určeného k výstavbě rodinných domů. Pozemek má zhruba trojúhelníkový tvar a ze sítí je v těsné blízkosti pouze voda a kanalizace. Poloha pozemku je strategická pro možnost výstavby na sousedních parcelách a je proto předpoklad, že v příští úpravě územního plánu se tento pozemek může stát stavebním a sítě a komunikace budou přivedeny až k námi prodávanému pozemku. Vzhledem k tomu, že jak orná půda tak stavební pozemky neustále rostou v ceně, tak se jedná o velmi výhodnou investiční příležitost. Lomnička je obec v okres Brno-venkov a nachází se přibližně 2 kilometry severně od Tišnova jen 3 minuty jízdy autem. Údolí je součástí Boskovické brázdy a protéká jím potok Besének. Údolí je ohraničeném nevysokými pahorky, z nichž nejvýznamnější je hora Květnice. Do Brna je to autem cca 30 minut, popřípadě z Tišnova do Brna jezdí vlaky co půl hodiny, jízdní doba je též do půl hodiny. V Tišnově je veškerá občanská vybavenost a školy včetně středních odborných a gymnázia. V okolí Lomničky je krásná čistá příroda podhůří Hornosvratecké vrchoviny s možností jak pěší turistiky, tak i cykloturistiky. Při osobní prohlídce můžete nejlépe posoudit, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro Vaše záměry, proto neváhejte a kontaktujte makléře, který Vám pozemek ukáže. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

1 590 000 Kč
Prodej / Pole / Lomnička, okres Brno-venkovchci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za měsíc a půl

úspěšně prodáno za měsíc

úspěšně prodáno za půl roku

úspěšně prodáno za půl roku

úspěšně prodáno za rok a půl

úspěšně prodáno za 3 a půl měsíce

úspěšně prodáno za za půl roku

úspěšně prodáno za týden

úspěšně prodáno za za 14 dní

úspěšně prodáno za třičtvrtě roku

úspěšně prodáno za týden

úspěšně prodáno za 4 měsíce

úspěšně prodáno za za jeden měsíc

úspěšně prodáno za za rok a půl

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za za 9 měsíců

úspěšně prodáno za půl roku

úspěšně prodáno za měsíc

úspěšně prodáno za za 8 měsíců

úspěšně prodáno za něco víc jak půl rok

úspěšně prodáno za týden ;-)

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za půl roku

úspěšně prodáno za 8 měsíců

úspěšně prodáno za bez inzerce prodáno

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 2 a půl měsíce

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za ...nakonec se na dru

úspěšně prodáno za 5 měsíců

Ing. arch. Ivan Rusek můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist