Irena Ryšková

pobočka ZNOJMO

1 hvězda
Irena Ryšková2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Dobrý den, jmenuji se Irena Ryšková a jsem certifikovaná realitní makléřka v realitní kanceláři Coloseum nemovitosti s.r.o. ve Znojmě. Na této práci mě baví rozmanitost, která ji doprovází a to, že jsem neustále v kontaktu s lidmi. Další velkou výhodou jsou výzvy, se kterými se denně setkávám. Ty mě totiž posunují jak v profesním, tak osobním životě.

Systém mojí práce

Jsem upřímná a férová a každý Váš prodej nemovitosti řeším velmi individuálně. Uvědomuji si, že dům, který prodáváte, tvořil část Vašeho života a mnohdy jde o Vaše největší bohatství plné vzpomínek. Seženu Vám zájemce, naplánuji prohlídky, pomohu vyřešit problémy se stavbou, zastoupím Vás při jednání s úřady, zajistím kupní smlouvy, řádnou advokátní úschovu, výplatu peněz na Váš účet a předání nemovitosti novému majiteli včetně přepisu energií. Zkrátka Vás s lehkostí provedu celým procesem tak, aby prodej dopadl ke spokojenosti všech stran.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Coloseum nemovitosti si zakládají na férovosti a poctivosti, podporují individualitu každého makléře a zároveň jsme tu jeden tým, který skvěle spolupracuje. Ctí se hodnoty a to je mi vlastní. Coloseum je firma s patnáctiletou historií, což je pro mne a věřím i Vás, známkou stability. Zavolejte mi a společně uskutečníme Váš sen. Těším se na Vás!

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

COLOSEUM NEMOVITOSTI - prezentace společnosti. Důvěřujte nám i Vy

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi. A tohle jsme my.
Vážíme si Vaší důvěry.
Děkujeme

Coloseum promo 2021

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI – zajišťujeme prodej I pronájem všech druhů realit v Brně a na celé jižní Moravě. Na dobré pověsti nám záleží!

COLOSEUM NEMOVITOSTI - Realitní kancelář s DOBROU POVĚSTÍ

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních portálů, kde Vám nabízíme reality z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Mimo naše weby inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 38 realitních portálech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: rodinné domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady, rekreační a komerční objekty. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již v 6 městech: Blansko, Boskovice, Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Rodinný dům 3+1 v Lechovicích

Zrekonstruovaný dům s udržovanou zahradou.

Prodej zrekonstruovaného bytu 3+kk ve Znojmě

Krásný byt po rekonstrukci, který má k dispozici dvorek.

Irena Ryšková

Moje reference

Moje nabídky
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 4 dny

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 5 týdnů

Irena Ryšková můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist