Ing. Jana Mrkvičková

pobočka VYŠKOV

Ing. Jana Mrkvičková2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

K zprostředkování realitních služeb jsem se dostala na základě mých osobních zkušeností. O pozici realitního makléře jsem nikdy nepřemýšlela a už vůbec bych si nikdy nepředstavila, že bych ji mohla vykonávat. Ale jak se v životě říká, nikdy neříkej nikdy. Svět realit si mě přitáhl v době, kdy jsem řešila své vlastní bydlení. Bohužel mé prvotní zkušenosti s realitními kancelářemi nebyly nikterak pozitivní…naštěstí mi tenkrát do cesty přišla jedna malá realitní kancelář, která mi ukázala, jak může, resp. „ by měla“ tato činnost vypadat a toho se držím dodnes.
Naší prací není jen zprostředkování obchodu s nemovitostmi, naším hlavním úkolem je, být Vám po celou dobu nápomocní, zařídit pro Vás veškerý servis, být Vám dobrým rádcem, umět naslouchat a plnit Vaše přání a sny.

Systém mojí práce

Za každým klientem a každou nemovitostí vidím příběh, ne obchod a proto ke všem klientům přistupuji individuálně a snažím se, aby byl náš vztah vybudován na bázi důvěry, otevřené komunikace a abyste cítili, že jsem tu pro Vás a udělám vše proto, abych splnila Vaše požadavky, ať už nemovitost prodáváme nebo pro Vás hledám Váš vysněný domov.
Sama si dobře vzpomínám, jaké to bylo, když jsem vstoupila do domu a dýchlo na mě to teplo domova a já věděla, že tohle je přesně to pravé místo pro mě. Tento pocit je pro mě neuvěřitelnou motivací, protože si přeji, abyste to prožili také.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Protože svou práci děláme srdcem a jsme hrdí na to, že Vám můžeme pomáhat.
Coloseum pro mě znamená silné zázemí, společnost, rodinu, o kterou se mohu kdykoliv opřít, která je mi vždy nápomocná. Je to společnost, která si zakládá na kvalitní a férové práci, nabízí veškerý servis (rozsáhlou inzerci, právní servis, finanční poradenství, propracovaný systém péče o klienty) a na prvním místě je pro ni spokojenost našich klientů.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Moje reference

Moje nabídky

Rozdrojovice, chata 3+1, klidná lokalita poblíž Brněnské přehrady - chata

Rozdrojovice, chata 3+1, klidná lokalita poblíž Brněnské přehrady - chata - Domy Brno-venkov

Nabízíme k prodeji kompletně vybavenou chatu umístěnou v krásné a klidné lokalitě poblíž Brněnské přehrady. Chata je oklopená lesy a nabízí tak soukromí a klid. Při relaxaci na zahradě se můžete zaposlouchat do zpěvu ptáků nebo zurčení nedaleké studánky s pitnou vodou. Zděná chata s užitnou plochou 54 m2 nacházející se na obecním pozemku o rozloze 312m2. Disponuje jídelním koutem propojeným s obývací částí, ze které se po dřevěných schůdcích dostanete do podkroví, kde se nachází spaní pro 2 osoby (možno rozšířit i na 4). Dále se zde nachází kompletně vybavená kuchyň, společenská místnost, koupelna se sprchovým koutem a oddělené WC. Chata je napojena na elektřinu. Voda je čerpána z vlastní studny (užitková) a v kombinaci s dešťovou vodou, která je čištěna uhlíkovým filtrem, je rozvedena po celé chatě. Pitná voda zde není. Odpady jsou svedeny do septiku s přepadem. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva. Provoz plynového sporáku je zajištěn plynovou bombou. V roce 2009 proběhla rekonstrukce části střechy, v roce 2010 byla nově zkolaudována studna, kompletně vyměněny rozvody vody a byla provedena izolace proti vlhkosti. Na oplocené zahrádce se spoustou zeleně se nachází i kůlna na uskladnění zahradního náčiní a gril, který Vám jistě zpříjemní každé posezení přáteli. Parkování je možné na příjezdové cestě cca 20 metrů od chaty. Obec Rozdrojovice se nachází v bezprostřední blízkosti Brna a Brněnské přehrady (cca 2 km příjemnou procházkou přes kopec) a poskytuje veškerou občanskou vybavenost (obchody, škola, mateřská školka, restaurace, …). Okolí vybízí k turistice, cyklistice, houbaření a dalším venkovním aktivitám. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 250 000 Kč
Prodej / Chata / Rozdrojovice, okres Brno-venkovchci zjistit více >
Moje poptávky

Ing. Jana Mrkvičková můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist