Ing. Jana Horváthová
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. Jana Horváthová

TOP realitní makléř
Dobrý den, jmenuji se Jana Horváthová a jako certifikovaná realitní makléřka spolupracuji s realitní kanceláří Coloseum nemovitosti. Od roku 2000 se pohybuji v oblasti nemovitostí. Od prodeje a výroby otvorových výplní, přes správu obchodních sítí prodejců otvorových výplní, až po samotný prodej nemovitostí.
Mým cílem je prodat Vaši nemovitost za co nejvýhodnější cenu, provést Vás celým prodejem bez problémů a kupujícímu najít vysněné místo k bydlení dle jeho představ.

Moje reference

Reference na makléře

Systém mojí práce

Komunikace, serióznost, individuální lidský přístup ke klientům, dotahování věcí do zdárného konce, poznávaní nových lidí a neustálé vzdělávání se, to vše jsou věci, které ve své práci nacházím a jsou mi vlastní. S každým realizovaným obchodem se posouvám o krok dál a získávám nové zkušenosti. Není nic lepšího, než když děláte práci, která Vás baví a jejím výsledkem je spokojený klient.

Proč já a proč COLOSEUM

Každý člověk potřebuje v životě kromě zdraví mít jistotu, bezpečí a potřebné informace.

Z těchto důvodů jsem se rozhodla pro firmu Coloseum nemovitosti, která podle mě nabízí nejkvalitnější služby, jaké může realitní kancelář svým makléřům a tím i klientům nabídnout. Potvrzením toho je i členství v Hospodářské komoře a spolupráce s renomovanou advokátní kanceláří Zrůstek, Lůdl a partneři v.o.s.

Výběr zrealizovaných zakázek

RD Moravský Písek úspěšně prodáno za 2 měsíce
Byt 5+1 Dubňany úspěšně prodáno za 2 dny
Byt 1+kk Bzenec úspěšně pronajato za 16 dní
RD 4+1 Bzenec úspěšně pronajato za 17 dní
Byt 2+kk Bzenec úspěšně pronajato za 8 dní

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman