Dominik Ševčík

pobočka BRNO, Květná

Dominik Ševčík1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Dobrý den, rád bych se Vám představil, jmenuji se Dominik Ševčík, bydlím v Třebíči.
Pracoval jsem na pozici obchodního zástupce několik let, obchod je moje srdcová záležitost. Již když jsem byl mladý, vždy mě zajímaly domy a byty, tak proč to nespojit dohromady? Přemýšlel jsem nad tím delší dobu a jsem moc rad, že jsem se takto rozhodl.

V oblasti obchodu s nemovitostmi je velice důležité se moci spolehnout na šikovného a spolehlivého realitního makléře. Ideální pokud si s makléřem porozumíte i jako lidé.
Nabízím Vám služby realitního makléře, který má veliké zkušenosti v oblastech obchodu a přesně ví, co potřebujete a nebude Vám prodávat, něco co nechcete či nepotřebujete. Mohu se opřít o realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI
s perfektním právním servisem, dlouholetou tradicí a několika desítek tisíc poptávajících klientů.
Dále bych si dovolil zmínit že jsem spolehlivý, férový. od začátku naší spolupráce budeme mít stanovené jasné pravidla.
Spokojený zákazník je pro mě to nejdůležitější.

Tak na co ještě čekáte? Pojďme to spolu zkusit!

Systém mojí práce

Tato práce je krásná v tom, že je různorodá, jednou mám prohlídky, dále nábor nové nemovitosti, poté firemní školení, ale jsem moc rád, že mohu využít mé mnohaleté zkušenosti v oblasti obchodu a stavebnictví.
Při počáteční komunikaci, vždy chci nemovitost vidět, poté se domluvíme na možné spolupráci, zda vůbec je oboustranný zájem. Vždy jsou jasně stanovené pravidla. Zajistím pro Vás zpracování precizní inzerce -fotografie, video, 2D,3D půdorys i vizualizace. U nemovitosti typu rodinný dům či pozemek, využíváme Dron, zaručuji Vám také umístění na prvních příčkách na vybraných inzertních serverech.

Jsem Vám kdykoliv k dispozici, při jakýchkoliv dotazech mne můžete kontaktovat.

Na této pozici jsem se opravdu našel. Těším se na možnou spolupráci s Vámi.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Když jsem uvažoval nad pozicí realitního makléře, byla pro mě nabídka pracovat v Coloseum Nemovitosti jasná volba. Velice se mi zamlouvá firemní přístup ke všem zaměstnancům i klientům, který je férový, lidský a bezkonkurenční.
Tím, že je naše realitní kancelář členem Hospodářské komory, máte záruku kvality naší práce.
Naše společnost, je na trhu již 16 let. To přeci o něčem vypovídá.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

Moje nabídky

Dominik Ševčík můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist