Bc. Pavel Antoš

pobočka BŘECLAV

2 hvězdy 2 hvězdy
Bc. Pavel Antoš1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Už jako malý jsem se začal pohybovat ve stavebnictví. Často jsem dělal brigády na stavbách, protože moje rodina vlastní stavební firmu. I když jsem vystudoval právnickou fakultu, tak jsem se nakonec rozhodl jít jinou cestou. Obchod je mojí vášní, a tak jsem se rozhodl působit na realitním trhu. Po prozkoumání nabídek práce a absolvování několika pohovorů jsem se rozhodl pro Coloseum. To že to byla správná volba se přesvědčuji každým dnem. Díky školícímu programu makléřů, mám neustále ty nejaktuálnější informace o trhu, a proto můžu klientům poskytnou ten nejlepší servis.

Systém mojí práce

V roce 2022 se trh změnil. Snažím se klientům jednoduše vysvětlit současnou situaci na trhu. Díky tomu se mi daří efektivně a rychle prodat nemovitost.

Proč já a proč COLOSEUM

Vždy jsem chtěl být součástí firmy, která si umí dostát svému sloganu.

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Prodej bytu po částečné rekonstrukci v OV 3+1 v Hodoníně

Moderní a profesionální prezentace Vaší nemovitosti to je naše! Pěkné video dokáže oslovit mnohonásobně více možných zájemců o Vaši nemovitost a proto ji můžeme prodat za nejvyšší možnou cenu na trhu. Podívejte se na profi video, které pro Vás umíme udělat.

COLOSEUM NEMOVITOSTI - Realitní kancelář s DOBROU POVĚSTÍ

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

COLOSEUM NEMOVITOSTI - prezentace společnosti. Důvěřujte nám i Vy.

Dlouhodobě se řadíme mezi TOP realitní kanceláře na Moravě. Naše pobočky můžete navštívit v 5 městech. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální a certifikovaní makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Reality milujeme a dokážeme Vám, že to děláme skvěle, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Bc. Pavel Antoš
Bc. Pavel Antoš

Moje reference

Moje nabídky
Moje poptávky

Bc. Pavel Antoš můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist