Bc. Pavel Antoš

pobočka VYŠKOV

Bc. Pavel Antoš1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Už jako malý jsem se začal pohybovat ve stavebnictví. Často jsem dělal brigády na stavbách, protože moje rodina vlastní stavební firmu. I když jsem vystudoval právnickou fakultu, tak jsem se nakonec rozhodl jít jinou cestou. Obchod je mojí vášní, a tak jsem se rozhodl působit na realitním trhu. Po prozkoumání nabídek práce a absolvování několika pohovorů jsem se rozhodl pro Coloseum. To že to byla správná volba se přesvědčuji každým dnem. Díky školícímu programu makléřů, mám neustále ty nejaktuálnější informace o trhu, a proto můžu klientům poskytnou ten nejlepší servis.

Systém mojí práce

V roce 2022 se trh změnil. Snažím se klientům jednoduše vysvětlit současnou situaci na trhu. Díky tomu se mi daří efektivně a rychle prodat nemovitost.

Proč já a proč COLOSEUM

Vždy jsem chtěl být součástí firmy, která si umí dostát svému sloganu.

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Prodej bytu po částečné rekonstrukci v OV 3+1 v Hodoníně

Moderní a profesionální prezentace Vaší nemovitosti to je naše! Pěkné video dokáže oslovit mnohonásobně více možných zájemců o Vaši nemovitost a proto ji můžeme prodat za nejvyšší možnou cenu na trhu. Podívejte se na profi video, které pro Vás umíme udělat.

COLOSEUM NEMOVITOSTI - Realitní kancelář s DOBROU POVĚSTÍ

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

COLOSEUM NEMOVITOSTI - prezentace společnosti. Důvěřujte nám i Vy.

Dlouhodobě se řadíme mezi TOP realitní kanceláře na Moravě. Naše pobočky můžete navštívit v 5 městech. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální a certifikovaní makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Reality milujeme a dokážeme Vám, že to děláme skvěle, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Bc. Pavel Antoš
Bc. Pavel Antoš

Moje reference

Moje nabídky

Křekov, RD 4+1, částečná rekonstrukce, zahrada, dílna – rodinný dům

Křekov, RD 4+1, částečná rekonstrukce, zahrada, dílna – rodinný dům - Domy Zlín

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 90 m2 v klidné části obce Křekov s malebným okolím. Jedná se o samostatně stojící dům se sedlovou střechou, který je po částečné rekonstrukci - nová koupelna, podlahy, omítky, plastová okna, nové rozvody vody i elektroinstalace, částečně zateplená fasáda. K domu náleží velká dílna, stodola, zahrada a je zde díky půdním prostorům také možnost rozšíření o další pokoje v podkroví. V současné době se na pozemku nachází vlastní studna, vodovod je na okraji pozemku. Parkování pro 2 auta je možné na zahradě. Dům je připraven k okamžitému užívání a zároveň si jej lze dokončit dle svých preferencí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Podhorská obec Křekov se nachází ve Zlínském kraji, na okraji chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. V obci je k dispozici obecní úřad, knihovna, kulturní zařízení, prodejna potravin i smíšeného zboží i pohostinství. Nedaleko se také nachází rekreační středisko s lyžařským vlekem a také přírodní koupaliště. Školská zařízení jsou v okolních obcích/městech. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

3 600 000 Kč
Prodej / Rodinný / Křekov, okres Zlínchci zjistit více >
Moje poptávky

Bc. Pavel Antoš můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist