Bc. Dominik Frydrych

realitní makléř
pobočka BRNO, Květná

Bc. Dominik Frydrych2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Dobrý den, jmenuji se Dominik Frydrych a jsem sportovec tělem i duší. Od malička se věnuji fotbalu. Postupem času jsem získával lásku ke všem sportům, zejména hokej a tenis. Pár let jsem působil i jako fotbalový rozhodčí v jihomoravském kraji. Úspěšně jsem vystudoval bakalářské studium tělesné výchovy a sportu na Masarykově univerzitě v Brně. Zatím úspěšně zkouším vystudovat i navazující magisterské studium v oboru managment sportu. Já vím, k nemovitostem to má hodně daleko. K práci realitního makléře jsem se dostal náhodou. Ze začátku jsem byl na vážkách, jestli všechno, co má správný makléř vědět zvládnu. Postupem času jsem si to však zamiloval a nedokážu si představit dělat něco jiného. V podstatě to už pro mě není práce ale zábava.

Systém mojí práce

Hlavní je, si už na začátku nastavit jasná pravidla, kterých je potřeba se držet. Klientům naslouchám a snažím se s nimi najít nejvhodnější řešení. Dopředu si projdeme všechny možné scénáře a situace, protože jak se říká kdo je připraven, není překvapen.

Proč já a proč COLOSEUM

Protože na dobré pověsti záleží !

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Moje reference

Moje nabídky
Moje poptávky

Chcete nabídnout svoji nemovitost našim poptávajícím klientům? Zanechte mi, prosím, kontakt.

Bc. Dominik Frydrych můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist