Alena - Zmeková
3. LEVEL - TOP KLUB

Alena - Zmeková

certifikovaná manažerka pobočky
2 hvězdy 2 hvězdy
Jsem managerkou pobočky ve Znojmě na ulici Studentská. Práce v realitním prostředí mě nesmírně baví, mám ráda tu každodenní mnohotvárnost, zábavnost, jedinečnost, a to jakým směrem naše firma směřuje!
Profesionálním přístupem dokáži uspokojit přání našich zákazníků, lidský přístup k obchodu, příjemná atmosféra na pracovišti jsou pro mě důležité, stejně jako pocit smysluplnosti mé práce a spokojenost všech účastníků obchodu.
Svůj volný čas trávím pobytem v přírodě nebo četbou knihy.
“Práce v realitách je pro mne zábava a životní styl”.
Potřebujete prodat či pronajmout Vaši nemovitost, nebo jen poradit?
Neváhejte se na mě kdykoliv obrátit a kontaktovat mě.
Můžete mi zavolat nebo poslat email … tyto údaje jsou uvedeny na webu v kontaktech. Nebo mi jednoduše napište na níže uvedeném formuláři.

Moje reference

Reference na makléře

Systém mojí práce

Chci, aby naši zákazníci vždy dostávali prvotřídní servis, odcházeli od nás spokojeni a znovu se k nám s důvěrou vraceli, to je vždy na prvním místě, lidský a současně plně profesionáln přístup.

Proč já a proč COLOSEUM

Vyznat se dnes na realitním trhu a zvolit správně realitní kancelář je složité, naše realitní kancelář je zdárným příkladem, že jsme na správném místě.
Existují realitní kanceláře, které Vám opravdu chtějí pomoci. Jsme jedna z nich a na spokojenosti klientů nám opravdu záleží! Kvalita poskytovaných služeb, aplikovaná odbornost, serióznost obchodních jednání, dodržování etických zásad a osobitý přístup ke klientům jsou hodnoty, které jsou u nás na prvním místě. Ke každému klientovi přistupujeme velmi vážně a zavazujeme se udělat maximum pro naplnění jeho očekávání.
Vždy Vám poradíme a zajistíme nejlepší profinancování Vaší nemovitosti s nejnižší úrokovou sazbou na trhu s ohledem k Vašim aktuálním finančním možnostem, spolupracujeme s největším poskytovatelem hypotečních úvěrů a to společností Gepard finance.
U společnosti Coloseum Nemovitosti se o Vás postará tým odborníků, kteří za sebou mají bohaté zkušenosti s prodejem či pronájmem nemovitosti.
A nezapomeňte, že: …
VAŠI NEMOVITOST PRODÁME RYCHLE, VÝHODNĚ A BEZPEČNĚ, PROTOŽE NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman