Alena Janulíková

realitní makléř
pobočka BRNO, Květná

Alena Janulíková1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Jmenuji se Alena Janulíková a jsem realitním makléřem Coloseum nemovitosti s.r.o. v Brně. Vystudovala jsem ekonomický obor SPŠ Slévárenské, ale jak to tak bývá, osud mě zavál úplně jiným směrem. Několik let jsem se věnovala organizaci firemních, kulturních a společenských akcí. Následně jsem skoro dvě desítky let působila v top managementu dopravní a logistické firmy. Ale v životě nastanou různé situace a když mi do cesty vstoupila možnost pracovat jako realitní makléř byla to pro mě výzva nejen proto, že mám velmi ráda kontakt s lidmi, ale i proto, že mě vždy bavili design, architektura a bydlení. Lidé prodávají nebo kupují domy a další nemovitosti z různých důvodů. V mnoha případech jde o velmi citlivou a osobní záležitost. Je důležité, aby byl realitní makléř nejen profesionál s rozsáhlými znalostmi, ale také aby měl osobitý a vnímavý přístup ke svým klientům.

Systém mojí práce

Mým cílem je, aby všichni klienti byli s mojí prací a přístupem spokojeni a řekli si: ”Ano, vybral jsem si správně.”

Proč já a proč COLOSEUM

Měla jsem možnost vybírat z několika realitních kanceláří. Coloseum nemovitosti s.r.o. mě zaujala svým přístupem, nastavení vnitřní organizace a pravidel, ale hlavně důrazem na velmi vysokou kvalitu prováděných služeb a také profesionalitu a spolehlivost svých makléřů.

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

Moje nabídky

Alena Janulíková můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist