Komerční prostory k pronájmu

Brno-Královo Pole, pronájem kanceláře, obchodu 26 m2 - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu prostory v Brně Královo Pole, na velmi frekventované Palackého třídě. Prostory jsou vhodné jako kancelářské nebo obchodní. Prostor o přibližné užitné ploše 26 m2 se nachází v 2 NP, přístupná po schodech. Lokalita má velmi dobrou obslužnost jak městskou dopravou, tak autem, parkování je možné ve dvoře objektu. Sociální zařízení v objektu. Volné ihned. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je zde uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

6 900 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Brno, okres Brno
Brno – Černá Pole, pronájem kanceláře, 240 m², kuchyň - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu samostatný kancelářský celek v těsné blízkosti centra města v lokalitě Brno – Černá Pole, ulice Náměstí 28. října. Prostory o přibližné užitné ploše 240 m² se nachází ve 3.NP zrekonstruované cihlové kancelářské budovy. Výhodou je klimatizace, dvě vlastní sociální zázemí a kuchyňka. Vysokorychlostní internetové připojení optickou přípojkou a telefonní přípojka. V domě je vlastní automatická kotelna a ústřední topení. Nové rozvody elektřiny a vody. Dům je monitorován vlastním kamerovým systémem. Veřejné parkování před domem. Po domluvě lze na domě umístit reklamní poutač. K dispozici ihned. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je zde uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 900 Kč za m2/rokchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno
Brno - Zábrdovice, pronájem kanceláře 4+1, 144 m², kuchyňka, terasa, balkon - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu reprezentativní komerční prostory – kanceláře, v městské části Brno Zábrdovice, na ul. Příkop. Jedná se o prostory nacházejí se v 7.a v 8 NP budovy s přibližnou užitnou plochou 160,10 m2. Prostory jsou navrženy jako mezonetové, spojené decentně navrženým točitým schodištěm. Dispozice jsou následující: v 7. NP se je vstup do prostorné haly, kde se nacházejí zabudované skříně. Na ní v čele navazuje kancelář 36,28 m2 se vstupem na balkon 13,05 m2. Z haly se vstupuje do kuchyně 9,76 m2, oddělené od haly posuvnými dveřmi. Je zde i WC o ploše 5,36 m2. Točitým schodištěm ve vystoupá do 8.NP na podestu, odkud jsou vstupy do tří kanceláří a prostorné koupelny s masážní vanou. Plochy jednotlivých prostor jsou následující: Podesta a schodiště 12,73 m2, pokoj 2. 20,33 m2, pokoj 3. 17,87 m2, pokoj 4. 15,66 m2, koupelna s WC 8,62 m2. Je zde i terasa 3,25 m2. Komerční prostory disponují nadstandardními doplňky a službami: bezpečnostní dveře, vestavěná skříň, split klimatizace, elektricky nastavitelná markýza, předokenní elektricky ovládané rolety, elektronické zabezpečení na hlídací službu v objektu, služby recepce, centrální likvidace odpadků. Samozřejmostí je internetové připojení. Pro parkování automobilu stání v podzemní garáži za cenu 2000,- kč. Vytápění je elektrické. Prostory jsou vhodné pro reprezentativní kanceláře firmy, právního zástupce, ředitele firmy. Energetický průkaz nedodán, proto uvádíme energetickou třídu „G“. Kanceláře jsou na výhodném místě s dostupností do centra města, proto stojí za prohlídku. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

25 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno
Brno - Královo Pole, pronájem obchodní prostory, 12 m², stánek - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu stánek v Brně Králově Poli na Palackého třídě. Jedná se o stánek o přibližné užitné ploše 12 m2. Umístění je na místě s velkým pohybem lidí. Vhodné pro vybudování stánku rychlého občerstvení nebo zeleniny. Ve stánku je zavedena elektřina 220 V a 380 V, elektřina a voda. Odběr energií je přes samostatné měřiče. Sociální zařízení je k dispozici v přilehlé budově. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Volný ihned. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

8 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Brno, okres Brno
Brno - Horní Heršpice, pronájem kanceláře 43,7 m2, kuchyň, sprcha – komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu kancelář, která může sloužit i jako skladovací prostor s přibližnou užitnou plochou 43,7 m2. Jedná se o objekt cihlový bez výtahu. Ke kanceláři náleží vlastní sprcha s toaletou. K užívání dále náleží chodba a kuchyň. Ostraha je k dispozici 13 hodin denně. Jedná se o oplocený areál s možností pronájmu garáže za 1.500,-/měsíc + DPH, nebo možnost parkování v objektu za 250,-/měsíc +DPH. Kancelář je k dispozici k pronájmu ihned. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

10 344 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno
Brno - Horní Heršpice, pronájem kanceláři, 126 m2, kuchyň, klimatizace – komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu kancelářské prostory o přibližné užitné ploše 126 m2, který se nachází v cihlovém objektu a v lokalitě Horní Heršpice. Jedná se o čtyři udržované a světlé kanceláře. Sociální zařízení se sprchou a možnost připojení internetu je samozřejmosti. Prostory jsou klimatizované. K využití je zde i kuchyň. Vytápění objektu je centrální. Ostraha je zde k dispozici. Parkování je možné u objektu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

12 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno
Brno - Černá Pole, pronájem kanceláří, 120 m2, call centrum, internetový obchod – komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu kancelářské prostory o přibližné užitné ploše 120 m2, umístěný v prvním nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu v centru města Brna. Stav objektu je dobrý. Jedná se o pět kanceláří. K pronájmu se nabízí bez zařízení. Ke kancelářím je k dispozici sociální zařízení. Vytápění objektu je centrální plynové. Parkování je možné u domu. Pronájem kanceláří je k dispozici od 1.června 2017. Prostory lze využít jako call-centrum nebo jako internetový obchod. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 750 Kč za m2/rokchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno
Brno - Brněnské Ivanovice, výrobních prostor, 1266 m2, parkování, sociální zařízení – komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu skladovací, výrobní, administrativní a průmyslové prostory o přibližné užitné ploše 1266 m2, umístěné ve dvou nadzemních podlažích montované samostatně stojící haly s výtahem, v Brněnských Ivanovicích s kompletním servisem. V prvním nadzemním podlaží je plocha pro výrobu s velikosti 682 m2 a ve druhém nadzemním podlaží je plocha pro výrobu 583 m2. Stav objektu je velmi dobrý. Prostory je možné upravit dle požadavků klienta. K pronájmu se nabízí bez vybavení. Sociální zařízení je samozřejmostí. Vytápění objektu je samostatným plynovým kotlem. Areál je bez oplocení, bez recepce. Ostraha objektu je zde k dispozici. Při podpisu nájemní smlouvy na více jak tři roky, hradí provizi RK majitel nemovitosti. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Pronájem / Výroba / Brno, okres Brno
Brno - Královo Pole, pronájem výrobních a skladovacích prostor 400 m2, sociální zařízení – komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu výrobní a skladovací prostory ve velmi dobrém stavu, o přibližné užitné ploše 400 m2. Tyto prostory se nachází téměř v centru města Brna. Jedná se o stavbu z vlnitého plechu. Prostory jsou ideální pro sklad, nejsou zateplené a je možné je rozdělit na polovinu. Výtah zde není k dispozici. Kancelářskou plochu lze vybudovat. Sociální zařízení je k dispozici. Objekt nemá recepci ani ostrahu a je bez vytápění. Parkování je možné dle domluvy. Areál je uzavřený a má příjezdovou cestu. Pronájem prostor je k dispozici ihned. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 000 Kč za m2/rokchci zjistit více >
Pronájem / Sklady / Brno, okres Brno
Brno - Veveří, pronájem obchodních prostor, 53 m2, nezařízeno, vlastní kotel – komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu obchodní prostory o přibližné užitné ploše 53 m2, umístěné v přízemí cihlového domu bez výtahu téměř v centru města Brna. Pronájem je k dispozici od 1.9.2017. Prostory jsou v současné době využívané jako prodejna kadeřnických potřeb. Prostory jsou určené k pronájmu bez vybavení. Sociální zařízení s umyvadlem je zde k dispozici. Vytápění prostoru je vlastním kotlem. Připojení k internetu je samozřejmostí. Parkování je možné u domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

17 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Brno, okres Brno
Staré Brno, pronájem kanceláře, 39 m2, sklad 17,4 m2 - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostory vhodné k využití například jako kanceláře, kadeřnictví, atelier atp. o výměře 56,4 m2. Prostor, situovaný ve dvorním traktu, se skládá ze tří místností, přičemž kancelářská plocha činí 26 m2 a 13 m2, k tomu skladová plocha 17,4 m2. K dispozici je dále sociální zařízení, internetové připojení a telefonní linka. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Součástí nájemného je i platba za topení. Spotřeba elektřiny, vody a odvoz odpadů se platí individuálně. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

11 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno
Brno - Staré Brno, pronájem autodílny, 330 m2, parkování, sociální zázemí – komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu autodílnu s lakovnou téměř v centru města Brna o přibližné užitné ploše 330 m2. Objekt je cihlový. K pronájmu autodílny je možné pronajmout další prostory, které slouží jako kanceláře. K dispozici jsou celkem dvě kanceláře o velikosti 54 m2 a 72 m2. Výška vrat pro vjezd je 3,5 m. Vytápění objektu je plynovými ROBURY. Sociální zázemí je v podobě WC a sprchy. Jedná se o oplocený areál s příjezdovou cestou. Parkování je možné ve dvoře. Pronájem je k dispozici ihned. Uvedená cena pronájmu je bez DPH. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

800 Kč za m2/rokchci zjistit více >
Pronájem / Ostatní / Brno, okres Brno
Modřice, pronájem kanceláři, 90,07 m2, sociální zařízení, parkování– komerce - Komerční Brno-venkov

Nabízíme Vám k pronájmu prostorné a slunné kanceláře ve velmi dobrém stavu o přibližné užitné ploše 168,76 m2, umístěné ve třetím nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem v obchodní části obce Modřice. Celkem jsou k dispozici tři kanceláře (37,4 m2, 28,98 m2, 23,45 m2). Kanceláře lze pronajmout i samostatně. Ke každé z kanceláři náleží jedno parkovací místo. V objektu se nachází sauna, fitcentrum a dalších asi 25 podnikatelských objektů. K dispozici je taky WC a umyvadlo. Objekt je vytápěný plynovým kotlem a hlídaný je ostrahou. Možnost vjezdu pro nákladní auto. Jedná se uzavřený areál s příjezdovou cestou. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 500 Kč za m2/rokchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Modřice, okres Brno-venkov
Modřice, pronájem skladovacích/obchodních prostor, 489 m2, dříve restaurace – komerce - Komerční Brno-venkov

Nabízíme Vám k pronájmu prostorné a světlé obchodní nebo skladovací prostory ve velmi dobrém stavu o přibližné užitné ploše 489,55 m2, umístěné v prvním nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem v obchodní části obce Modřice. Prostory sloužili jako restaurace, lze je využit na lehkou výrobu, sklad nebo internetový obchod. Kancelářskou plochu zde lze vybudovat. V objektu se nachází sauna, fitcentrum a dalších asi 25 podnikatelských objektů. Sociální zařízení je zde k dispozici. Objekt je vytápěný plynovým kotlem a hlídaný je ostrahou. Parkování je k dispozici dle domluvy. Jedná se uzavřený areál s příjezdovou cestou. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 200 Kč za m2/rokchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Modřice, okres Brno-venkov
Hodonín, pronájem kanceláře, prodejny 16 m2, živnostenský dům - komerce - Komerční Hodonín

Nabízíme Vám k pronájmu prostor k podnikání o přibližné užitné ploše 16 m2, nacházející se v přízemí živnostenského domu v Hodoníně. Tyto prostory lze využít jako kancelář nebo prodejnu. Nachází se v žádané lokalitě města a přitom v blízkosti centra s dosahem veškeré občanské vybavenosti, obchodů, zastávky MHD a jeho výhodou je i parkování pro tři vozidla před domem. K dispozici je sociální zařízení s toaletou, připojení na telefon, internet. Vytápění prostoru je centrální. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Nájemné bylo stanoveno na 5.500,- Kč měsíčně, včetně záloh na služby spojené s provozem. Osobní prohlídka bude jistě dobrým vodítkem k rozhodnutí, zda je tento prostor k podnikání vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Hodonín, okres Hodonín
Hodonín, pronájem obchodních prostor 150 m2 - komerce - Komerční Hodonín

Nabízíme Vám k pronájmu prostor pro komerční využití s přibližnou užitnou plochou 90 m2, v Hodoníně Bažantnici. Obchodní prostory mají výlohy do ulice a zadní vchod a rampu pro zásobování. Budova, ve které se obchod nachází, prošla rozsáhlou rekonstrukcí včetně výměny oken za plastová. Kromě prodejní plochy je k dispozici i kancelář,zázemí s umyvadlem a WC, skladové prostory (20m2), výtah, sklep (50 m2). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Cena za pronájem je stanovena včetně platby do fondu oprav 11.900,- Kč za měsíc, bez záloh na spotřebu energií a služeb s objektem spojených. Objekt bude volný od 10/2017. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

11 900 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Hodonín, okres Hodonín

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.