Uherský Brod, pronájem kanceláře 2+1, 66 m², kuchyň, vybavení - komerce

Pronájem komerčních prostor Uherský Brod

5206L162

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu moderní kancelářské prostory v Uherském Brod u nám.1.máje. Kanceláře se nacházejí v obchodním domě s výtahem a kamerovým systémem. Kanceláře jsou moderně vybaveny. Možnost..

Nabízíme Vám k pronájmu moderní kancelářské prostory v Uherském Brod u nám.1.máje.

Kanceláře se nacházejí v obchodním domě s výtahem a kamerovým systémem. Kanceláře jsou moderně vybaveny. Možnost i nevybavených kanceláří. V kancelářích nainstalována klimatizace.
Na chodbě zařízená kuchyňka, WC a luxusní koupelna.
Bezproblémové parkování, spousta parkovacích míst.

K dispozici ihned.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 5206L162
Okres: Uherské Hradiště
Obec: Uherský Brod

Makléř

Šašinka Roman
3. LEVEL - TOP KLUB

Šašinka Roman
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Lidická
Lidická 1875/40, 60200 Brno-město (Brno)
Pronájem komerčních prostor v lokalitě Uherský Brod, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 1
Pronájem komerčních prostor v lokalitě Uherský Brod, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 2Pronájem komerčních prostor v lokalitě Uherský Brod, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 3Pronájem komerčních prostor v lokalitě Uherský Brod, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 4Pronájem komerčních prostor v lokalitě Uherský Brod, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 5Pronájem komerčních prostor v lokalitě Uherský Brod, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 6Pronájem komerčních prostor v lokalitě Uherský Brod, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 7Pronájem komerčních prostor v lokalitě Uherský Brod, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 8Pronájem komerčních prostor v lokalitě Uherský Brod, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 9Pronájem komerčních prostor v lokalitě Uherský Brod, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 10Pronájem komerčních prostor v lokalitě Uherský Brod, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 11


Informace

Kategorie nemovitosti: Kanceláře
Lokalita: nám. 1. máje, Uherský Brod
Okres: Uherské Hradiště
Plocha užitná: 33 m²
Plocha kanceláří: 10 m²
Podlaží umístění: 3
Stav: Velmi dobrý
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Rušná část obce
Budova: Cihlová
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Zařízený: Ano
Parkovaní: ano
Výtah: ano
Počet volných kanceláří: 13
Komunikace: Asfaltová
Telekomunikace: Internet, Kabelové rozvody
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V
Odpad: Veřejná kanalizace

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.