Hustopeče, pronájem obchodních prostor, 90,9 m2 - komerce

Pronájem komerčních prostor Hustopeče

Hustopeče

A5235BC018

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu obchodní prostory o přibližné užitné ploše 90,9 m2. Tyto komerční prostory se nachází v oblasti obchodů, sídel firem a obytných budov v Hustopečích. Prostory v..

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu obchodní prostory o přibližné užitné ploše 90,9 m2. Tyto komerční prostory se nachází v oblasti obchodů, sídel firem a obytných budov v Hustopečích. Prostory v novostavbě jsou určeny pro obchodní činnost, kanceláře nebo poskytování služeb. K dispozici je vstupní chodba, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC a tři kanceláře (39,95 m2, 28,55 m2, 14,9 m2). Veškeré zařízení bude vystěhováno, bude položen nový koberec a vymalováno. Zůstat mohou vestavné skříně. Je zde připojení na internet i kabelovou televizi. Pronájem bude volný od 15.11.2017. Parkování v bezprostřední blízkosti objektu na veřejném parkovišti. Topení je ústřední napojené na plynový kotel. Vodovodní a elektrická přípojka mají vlastní měřiče. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Nájemné je stanoveno na 14.000,- Kč bez záloh na energie a služby spojené s provozem. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: A5235BC018
Okres: Břeclav
Obec: Hustopeče

Cena

12 000 Kč za měsíc
Bez provize. Bez inkasa.

Makléř

Ing. Navrátil Ladislav
2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Ing. Navrátil Ladislav
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BŘECLAV
Národních hrdinů 391/19, 69002 Břeclav
Pronájem komerčních prostor v lokalitě Hustopeče, okres Břeclav - obrázek č. 1
Pronájem komerčních prostor v lokalitě Hustopeče, okres Břeclav - obrázek č. 2Pronájem komerčních prostor v lokalitě Hustopeče, okres Břeclav - obrázek č. 3Pronájem komerčních prostor v lokalitě Hustopeče, okres Břeclav - obrázek č. 4Pronájem komerčních prostor v lokalitě Hustopeče, okres Břeclav - obrázek č. 5Pronájem komerčních prostor v lokalitě Hustopeče, okres Břeclav - obrázek č. 6Pronájem komerčních prostor v lokalitě Hustopeče, okres Břeclav - obrázek č. 7Pronájem komerčních prostor v lokalitě Hustopeče, okres Břeclav - obrázek č. 8


Informace

Kategorie nemovitosti: Kanceláře
Lokalita: Hustopeče
Okres: Břeclav
Plocha užitná: 90 m²
Stav: Velmi dobrý
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Řadový
Umístění objektu: Rušná část obce
Budova: Cihlová
Zástavba: Obchodní a obytná
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Parkovaní: ano
Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Telekomunikace: Internet, Kabelová televize
Doprava: Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední plynové

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.