Drnholec, pozemek 4054 m2, 2 vinné sklepy - pozemek

Prodej domu Drnholec

AV3158M003

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji 2 typické vinné sklepy s pozemky o celkové ploše 4054 m2 v obci Drnholec /okres Břeclav/ Drnholec patří mezi vyhledávané vinařské oblasti. Proto by bylo výhodné postavit na..

Nabízíme Vám k prodeji 2 typické vinné sklepy s pozemky o celkové ploše 4054 m2 v obci Drnholec /okres Břeclav/
Drnholec patří mezi vyhledávané vinařské oblasti. Proto by bylo výhodné postavit na pozemcích penzion či společenský objekt ale také rodinný dům .
Sklepy jsou klenuté, přibližně 20m dlouhé. Náleží k nim lisovna. Zavedena elektřina. Kanalizaci a vodu je možné napojit. Součástí prodeje je vinohrad o celkové ploše 1672m2
Stavba je řadová, cihlová obložená kamenem. Parkování je možné přímo před sklepem.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.

Pro více informací volejte Vašeho makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV3158M003
Okres: Břeclav
Obec: Drnholec

Makléř

Zmeková Alena

Zmeková Alena
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka ZNOJMO
Studentská 951/3, 66902 Znojmo
Prodej domu v lokalitě Drnholec, okres Břeclav - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Drnholec, okres Břeclav - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Drnholec, okres Břeclav - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Drnholec, okres Břeclav - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Drnholec, okres Břeclav - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Drnholec, okres Břeclav - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Drnholec, okres Břeclav - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Drnholec, okres Břeclav - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Drnholec, okres Břeclav - obrázek č. 9


Informace

Kategorie nemovitosti: Zemědělská usedlost
Lokalita: Drnholec (Drnholec)
Okres: Břeclav
Plocha užitná: 165 m²
Plocha pozemku: 4054 m²
Plocha zastavěná: 165 m²
Počet podlaží: 1
Stav: Dobrý
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
Budova: Cihlová
Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení

Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.