Slatinice, orná půda 18 805 m² - pozemek

Prodej pozemku Slatinice

AV3178V020

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji pozemek, který je veden na katastru nemovitostí jako orná půda, na okraji obce Slatinice. Tento pozemek disponuje celkovou plochou o velikosti cca 18 805 m2. Pozemek je..

Nabízíme Vám k prodeji pozemek, který je veden na katastru nemovitostí jako orná půda, na okraji obce Slatinice.
Tento pozemek disponuje celkovou plochou o velikosti cca 18 805 m2. Pozemek je obdélníkového tvaru o přibližné šířce 56 m a délce 338 m. Je vhodný jako dlouhodobá investice či k zemědělským účelům. Přístup na pozemek je zajištěn nezpevněnou komunikací. 
Obec Slatinice má velice dobrou dostupnost do okolních měst i obcí.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV3178V020
Okres: Olomouc
Obec: Slatinice

Cena

2 550 000 Kč
Bez provize. Financování zajistíme.

Makléř

Svobodová Vladislava

Svobodová Vladislava
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka VYŠKOV
Masarykovo náměstí 61/29, 68201 Vyškov-Město (Vyškov)
Prodej pozemku v lokalitě Slatinice, okres Olomouc - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Slatinice, okres Olomouc - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Slatinice, okres Olomouc - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Slatinice, okres Olomouc - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Slatinice, okres Olomouc - obrázek č. 5


Informace

Kategorie nemovitosti: Zemědělská půda
Lokalita: Slatinice
Okres: Olomouc
Plocha pozemku: 18805 m²
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.