Okrouhlá, zemědělská půda, ovocný sad, 2 866 m² - pozemek

Prodej pozemku Okrouhlá

Okrouhlá

IAV3300BL002

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 2 866 m2 v katastru obce Okrouhlá. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako orná půda a zahrada. Půda je pravidelně obdělávána, k dispozici..

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 2 866 m2 v katastru obce Okrouhlá.

Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako orná půda a zahrada. Půda je pravidelně obdělávána, k dispozici ovocný sad - třešně, jabloně, hrušky a ringle. Šíře pozemku 10 m, délka cca 290 m.

Obec Okrouhlá leží nedaleko města Boskovice, které nabízejí veškerou potřebnou infrastrukturu.

Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: IAV3300BL002
Okres: Blansko
Obec: Okrouhlá

Cena

143 300 Kč
Bez provize. Financování zajistíme.

Makléř

Dvořáček Milan
3. LEVEL - TOP KLUB

Dvořáček Milan
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 67801 Blansko
Prodej pozemku v lokalitě Okrouhlá, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Okrouhlá, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Okrouhlá, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Okrouhlá, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Okrouhlá, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Okrouhlá, okres Blansko - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Okrouhlá, okres Blansko - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Okrouhlá, okres Blansko - obrázek č. 8Prodej pozemku v lokalitě Okrouhlá, okres Blansko - obrázek č. 9Prodej pozemku v lokalitě Okrouhlá, okres Blansko - obrázek č. 10


Informace

Kategorie nemovitosti: Zemědělská půda
Lokalita: Okrouhlá
Okres: Blansko
Plocha pozemku: 2866 m²
Umístění objektu: Okraj obce

Vybavení

Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.