Dolní Libochová, pole 12116 m2, cesta, orná půda - pozemek

Prodej pozemku Dolní Libochová

AV3188BM022

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 12116 m2 v obci Dolní Libochová (okr. Žďár nad Sázavou, 50 km od Brna), který je v katastru nemovitostí veden jako orná půda a lze ho využívat pro..

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 12116 m2 v obci Dolní Libochová (okr. Žďár nad Sázavou, 50 km od Brna), který je v katastru nemovitostí veden jako orná půda a lze ho využívat pro zemědělské účely, či pro chov zvířat.
Parcela přímo přiléhá k rybníku, jenž je dominantou obce. Po obvodu pozemku jsou k dispozici i inženýrské sítě (vodovod, elektřina, plynovod) a vede zde zpevněná příjezdová cesta, která je v soukromém vlastnictví.
Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná právě pro Vás.
Koupi této nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV3188BM022
Okres: Žďár nad Sázavou
Obec: Dolní Libochová

Makléř

Jakšová Gabriela

Jakšová Gabriela
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Josefská
Josefská 612/15, 60200 Brno-město (Brno)
Prodej pozemku v lokalitě Dolní Libochová, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Dolní Libochová, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Dolní Libochová, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Dolní Libochová, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Dolní Libochová, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Dolní Libochová, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Dolní Libochová, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 7


Informace

Kategorie nemovitosti: Zemědělská půda
Lokalita: Dolní Libochová
Okres: Žďár nad Sázavou
Plocha pozemku: 12843 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Asfaltová, Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.