Modřice, ovocný sad, zahrada, zastavěná plocha, 2159 m2, sítě, oplocení – pozemek

Prodej pozemku Modřice

Modřice

AE3257L007

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji několik parcel, dle katastru nemovitosti vedené z části jako ovocný sad, jako zahrada a část jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové výměře 2159 m2, umístěný v..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji několik parcel, dle katastru nemovitosti vedené z části jako ovocný sad, jako zahrada a část jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové výměře 2159 m2, umístěný v průmyslové zóně Modřic. Pozemek lze dle územního plánu Modřic využít k zahradnické a výzkumné činnosti. Šířku a délku parcely nelze přesně definovat, jedná se o komplex parcel. Z inženýrských sítí je zde elektřina, voda a kanalizace. K parcelám vede příjezdová komunikace. Jedná se o oplocené pozemky. Obec Modřice disponuje veškerou občanskou vybavenosti a nachází se v bezprostřední blízkosti města Brna.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AE3257L007
Okres: Brno-venkov
Obec: Modřice

Cena

1 800 Kč za m2
Bez provize. Financování zajistíme.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Kučerová Michaela

Kučerová Michaela
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 60300 Pisárky (Brno)
Prodej pozemku v lokalitě Modřice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Modřice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Modřice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Modřice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Modřice, okres Brno-venkov - obrázek č. 5


Informace

Kategorie nemovitosti: Sady a vinice
Lokalita: Modřice
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 2159 m²
Stavba: Ostatní
Umístění objektu: Rušná část obce
Zástavba: Průmyslová

Vybavení

Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V
Odpad: Veřejná kanalizace

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.