Vysoké Popovice, RD 4+1, 1 167m², zahrada - rodinný dům

Prodej domu Vysoké Popovice

PRODÁNO / PRONAJATO

E1109BL016

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 145 m2 v obci Vysoké Popovice. Jedná se o řadový rodinný dům se sedlovou střechou, předzahrádkou a rozlehlou..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 145 m2 v obci Vysoké Popovice.

Jedná se o řadový rodinný dům se sedlovou střechou, předzahrádkou a rozlehlou zahradou se vzrostlými ovocnými stromy. Dům je určen k rekonstrukci. K zavlažování zahrady slouží vlastní studna.

V prvním podlaží najdeme vstupní prostor, dva pokoje, kuchyni a koupelnu. Druhé podlaží nabízí dva pokoje. Dům je připojen na elektřinu, vodu a plyn.

Pro nové majitele je k dispozici dílna, sklep, komora pod schody. K parkování poslouží garáž. Dům je vytápěn plynovým kotlem, jenž zajišťuje i ohřev vody. Kanalizační přípojka je přivedena až k domu a rozvody jsou po nemovtiosti také hotovy.

Obec Vysoké Popovice leží 30 km západně od Brna. Díky železniční dopravě je výborně dostupná všemi směry. Obec nabízí svým občanům mateřskou, základní školu i bohaté sportovní vyžití. Malebná okolní příroda zve k cyklovýletům i pěším túrám.

S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E1109BL016
Okres: Brno-venkov
Obec: Vysoké Popovice

Makléř

Mgr. Láníčková Lenka
5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd
3. LEVEL - TOP KLUB

Mgr. Láníčková Lenka
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 67801 Blansko
Prodej domu v lokalitě Vysoké Popovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Vysoké Popovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Vysoké Popovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Vysoké Popovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Vysoké Popovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Vysoké Popovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Vysoké Popovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Vysoké Popovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Vysoké Popovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Vysoké Popovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 10


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Vysoké Popovice
Okres: Brno-venkov
Plocha užitná: 145 m²
Plocha pozemku: 1167 m²
Stav: Dobrý
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Řadový
Umístění objektu: Centrum obce
Budova: Cihlová
Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení

Parkovaní: ano
Garáž: ano
Sklep: ano
Komunikace: Asfaltová
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Septik
Topení: Ústřední plynové

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.