Velký Karlov, RD 3+1, zahrada - rodinný dům

Prodej domu Velký Karlov

N184M013

Popis nemovitosti

Do nabídky jsme zařadili zděný, částečně podsklepený dům 3+1 se sedlovou střechou ve Velkém Karlově. K domu náleží zahrada a hospodářské budovy. Do domu vstoupíme přes zádveří, do prostorné vstupní..

Do nabídky jsme zařadili zděný, částečně podsklepený dům 3+1 se sedlovou střechou ve Velkém Karlově. K domu náleží zahrada a hospodářské budovy. Do domu vstoupíme přes zádveří, do prostorné vstupní verandy. Odtud je vstup do pokoje a do chodby, dále postupujeme do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, koupelny a na samostatné WC. Součástí prodeje je oplocená zahrada o výměře 900m2. Na zahradě jsou vysázené ovocné stromy. Okolí domu je dlážděné. Na dvoře se nachází velká místnost vhodná jako sklad, hospodářská budova a udírna. Auto můžete parkovat ve dvoře, v garáži spojené s dílnou. Obytnou část domu je možné rozšířit půdní vestavbou a vytvořit zde krásné podkrovní pokoje. V domě byla dělaná nová elektroinstalace.
Obec se nachází nedaleko Hrušovan nad Jevišovkou cca 4 km a Znojma cca 28 km. K vybavenosti obce patří školka, 2 x obchod s potravinami, restaurace. V obci je zřízen dopravní systém IDS.
Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: N184M013
Okres: Znojmo
Obec: Velký Karlov

Makléř

Badoyan Tatevik
3. LEVEL - TOP KLUB

Badoyan Tatevik
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka MORAVSKÝ KRUMLOV
Zámecká 13, 67201 Moravský Krumlov
Prodej domu v lokalitě Velký Karlov, okres Znojmo - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Velký Karlov, okres Znojmo - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Velký Karlov, okres Znojmo - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Velký Karlov, okres Znojmo - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Velký Karlov, okres Znojmo - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Velký Karlov, okres Znojmo - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Velký Karlov, okres Znojmo - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Velký Karlov, okres Znojmo - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Velký Karlov, okres Znojmo - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Velký Karlov, okres Znojmo - obrázek č. 10Prodej domu v lokalitě Velký Karlov, okres Znojmo - obrázek č. 11


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Velký Karlov
Okres: Znojmo
Plocha užitná: 1083 m²
Plocha podlahová: 110 m²
Plocha pozemku: 1083 m²
Plocha zastavěná: 140 m²
Plocha zahrady: 900 m²
Počet podlaží: 1
Stav: Dobrý
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Rohový
Umístění objektu: Okraj obce
Budova: Cihlová
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Garáž: ano
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední tuhá paliva

Nabídka nemovitostí v okresech:




Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.