Uherský Ostroh, RD 3+1 a 1+1, dvě garáže, sad - rodinný dům

Prodej domu Uherský Ostroh

AV1237BC005

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji řadový rodinný dům se dvěma samostatnými bytovými jednotkami s přibližnou užitnou plochou 187 m2 v Uherském Ostrohu. Celková plocha pozemku je 1 283 m2. Dům je cihlový se..

Nabízíme Vám k prodeji řadový rodinný dům se dvěma samostatnými bytovými jednotkami s přibližnou užitnou plochou 187 m2 v Uherském Ostrohu. Celková plocha pozemku je 1 283 m2. Dům je cihlový se sedlovou střechou z pálených tašek. Vjezd umožňuje přístup automobilem přímo na pozemek a zároveň parkování. K dispozici jsou také dvě garáže, dílna (9 m2) a kůlna (4 m2). Součástí bytové jednotky 3+1 je kuchyň (18 m2), tři pokoje (21 m2, 18 m2 a 16 m2), koupelna a samostatné WC. V bytě 1+1 je pokoj o výměře 16 m2, kuchyň (12 m2) a koupelna s WC. Celý dům je vytápět akumulačními kamny a ohřev vody zajišťuje pro každou bytovou jednotku samostatný elektrický bojler, v kuchyni průtokový ohřívač. Součástí nabídky i ceny je kromě prostorného dvora (240 m2) i ovocný sad (851 m2).
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.
Osobní prohlídka Vám jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento rodinný dům vhodný právě pro Vás.
Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV1237BC005
Okres: Uherské Hradiště
Obec: Uherský Ostroh

Makléř

Hoňka Radim
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Hoňka Radim
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BŘECLAV
Národních hrdinů 391/19, 69002 Břeclav
Prodej domu v lokalitě Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 10


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Uherský Ostroh - Kvačice
Okres: Uherské Hradiště
Plocha užitná: 187 m²
Plocha pozemku: 1283 m²
Plocha zahrady: 851 m²
Počet podlaží: 1
Stav: Velmi dobrý
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Řadový
Umístění objektu: Klidná část obce
Budova: Cihlová
Zástavba: Obytná
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Míst k parkování: 1
Parkovaní: ano
Garáž: ano
Počet garáží: 2
Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Telekomunikace: Telefon
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Lokální elektrické

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.