Týnec, RD 4+1 a 4+1, zahrada - rodinný dům

Prodej domu Týnec

AE1295BC002

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a 4+1 s přibližnou užitnou plochou 300 m2 v obci Týnec na Jižní Moravě. Dům je přízemní, cihlový, se sedlovou střechou a je napojen na..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a 4+1 s přibližnou užitnou plochou 300 m2 v obci Týnec na Jižní Moravě. Dům je přízemní, cihlový, se sedlovou střechou a je napojen na veškeré inženýrské sítě. Každá bytová jednotka má svůj samostatný vchod, svoji kuchyň, koupelnu a toaletu. Dům je napojen na ústřední topení s kotlem na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.
Dům je v původním udržovaném stavu, proběhla rekonstrukce střechy (nyní jsou k využití velké půdní prostory) a bylo provedeno podřezání domu. Součástí domu je i kvelbený vinný sklep a částečné podsklepení domu (50 m2). Na dům navazuje dvůr s hospodářskými budovami, stodola a zahrada 456 m2. Celková plocha oploceného pozemku s možností vjezdu na pozemek je 1 587 m2. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.
Týnec je vzdálen 12 km od okresního města Břeclav, je dobře dopravně dostupný nejen automobilem, ale i veřejnou dopravou. K dispozici je tu školka, škola, lékař, potraviny, pošta, kostel i restaurace.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AE1295BC002
Okres: Břeclav
Obec: Týnec

Cena

2 400 000 Kč
Exkluzivně. Bez provize. Financování zajistíme.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Horáková Pavlína

Horáková Pavlína
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BŘECLAV
Národních hrdinů 391/19, 69002 Břeclav
Prodej domu v lokalitě Týnec, okres Břeclav - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Týnec, okres Břeclav - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Týnec, okres Břeclav - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Týnec, okres Břeclav - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Týnec, okres Břeclav - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Týnec, okres Břeclav - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Týnec, okres Břeclav - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Týnec, okres Břeclav - obrázek č. 8


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Týnec
Okres: Břeclav
Plocha užitná: 300 m²
Plocha pozemku: 1587 m²
Stav: Dobrý
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
Budova: Cihlová
Zástavba: Obytná
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace, Septik
Topení: Ústřední tuhá paliva

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.