Tišnov, RD, 3 bytové jednotky, komerce - rodinný dům

Prodej domu Tišnov

AV1175B022-1

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům se 3 bytovými jednotkami a komercí v obci Tišnov okr. Brno-venkov/. Dům je velmi zajímavou investicí. Jsou zde 3 zrekonstruované bytové jednotky, které však nejsou..

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům se 3 bytovými jednotkami a komercí v obci Tišnov okr. Brno-venkov/.
Dům je velmi zajímavou investicí. Jsou zde 3 zrekonstruované bytové jednotky, které však nejsou vyfoceny z důvodu toho, že jsou obsazeny platícími nájemníky. Všechny bytové jednotky 1+1 o CP 67 m2, 43 m2, a 44 m2 mají nové podlahy, kuchyňské linky a koupelny se sprchovými kouty. Každá jednotka má vlastní plynový kotel, podružný elektroměr, vodoměr a plynoměr.
Velkou výhodou je velmi prostorná garáž 43 m2. Druhou výhodou je vlastní studna a zavedený obecní vodovod /možnost šetření nákladů/.

Dále jsou tu komerční prostory - dílna 73m2, prodejna o CP 36m2 a 46m2, kancelář 12m2 a 17m2, místnost 22,5m2, sklad 19m2 a 43m2, kancelář 17,5m2, dřevěný sklad a otevřený přístřešek,
Tato nemovitost je mnohostranně využitelná. Můžete ji užívat jako investici, vše pronajmout a vydělávat na pronájmech.
Můžete využívat pro větší rodinu a k podnikání. Například pro obchůdky, penzion, rodinnou firmu, wellness a jiné podobné. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je zde uvedena třída G.

Pokud Vás tato jedinečná investice zaujala, pak neváhejte kontaktovat makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV1175B022-1
Okres: Brno-venkov
Obec: Tišnov

Makléř

Kučerová Michaela

Kučerová Michaela
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 60300 Pisárky (Brno)
Prodej domu v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 9


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Tišnov
Okres: Brno-venkov
Plocha užitná: 710 m²
Plocha podlahová: 710 m²
Plocha pozemku: 1225 m²
Plocha zastavěná: 815 m²
Plocha zahrady: 250 m²
Plocha dílen: 73 m²
Stav: Dobrý
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Řadový
Umístění objektu: Rušná část obce
Budova: Cihlová
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Parkovaní: ano
Garáž: ano
Počet bytů: 3
Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední plynové

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.