Svitávka, RD 3+1, 2+1, 779 m², zahrada - rodinný dům

Prodej domu Svitávka

Svitávka

E131BL096

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 a 2+1 o přibližné užitné ploše 156 m2 v obci Svitávka. Samostatně stojící nemovitost se sedlovou střechou stojí v centru obce a dříve..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 a 2+1 o přibližné užitné ploše 156 m2 v obci Svitávka.

Samostatně stojící nemovitost se sedlovou střechou stojí v centru obce a dříve byla využívána jako výrobna a prodejna uzenin - bourárna, chladírna i udírna masa. Nyní ji může nový majitel použít k bydlení nebo spojit bydlení s podnikáním.

V prvnín nadpodlaží je umístěn obchod, kuchyň, dva pokoje a sociální zařízení, druhé tvoří kuchyně a tři pokoje.Nemovitost je vytápěna ústředním plynovým topením, ohřev vody je také řešen plynem. Vozidlo lze parkovat v garáži, další místa pro stání vozidel nabízí dvůr.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G.

Městys Svitávka leží nedaleko Boskovic, leží na koridorové železniční trati Brno - Česká Třebová, díky níž je výborně dopravně dostupný do Blanska i Brna. Svitávka žije bohatým společenským i sportovním životem.

S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E131BL096
Okres: Blansko
Obec: Svitávka

Cena

1 470 000 Kč
Exkluzivně. Bez provize. Financování zajistíme.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Ing. Šaman Zdeněk
1 hvězda
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. Šaman Zdeněk
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 67801 Blansko
Prodej domu v lokalitě Svitávka, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Svitávka, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Svitávka, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Svitávka, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Svitávka, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Svitávka, okres Blansko - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Svitávka, okres Blansko - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Svitávka, okres Blansko - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Svitávka, okres Blansko - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Svitávka, okres Blansko - obrázek č. 10


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Svitávka
Okres: Blansko
Plocha užitná: 156 m²
Plocha pozemku: 779 m²
Stav: Dobrý
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Centrum obce
Budova: Smíšená
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Parkovaní: ano
Garáž: ano
Sklep: ano
Komunikace: Asfaltová
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední plynové

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.