Sudoměřice RD 3+1 a 2+1, zahrada, garáž - rodinný dům

Prodej domu Sudoměřice

Sudoměřice

AV1217BC026

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 a 2+1 s přibližnou užitnou plochou 150 m2 v Sudoměřicích. Dům je samostatně stojící, patrový, cihlový, nachází se v klidné lokalitě. Je celý..

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 a 2+1 s přibližnou užitnou plochou 150 m2 v Sudoměřicích. Dům je samostatně stojící, patrový, cihlový, nachází se v klidné lokalitě. Je celý podsklepený, střecha je převážně sedlová, část domu zakrývá rovná střecha. Celková plocha pozemku je 894 m2, z toho zahrada má výměru 297 m2. Nachází se zde studna s pitnou vodou, garáž, hospodářské stavení.
Dům je napojený na veřejnou kanalizaci, plyn, elektřinu. Voda byla využívána z vlastní studny, ale je možnost připojení na vodovodní přípojku. Proběhla rekonstrukce odpadů v plastu, elektřiny v mědi. Vytápění je plynové ústřední, ohřev vody zajišťuje plynová karma. V současné době je plyn odpojen s možností připojení.
V přízemí jsou tři pokoje, kuchyň s jídelnou, koupelna a WC. V prvním patře probíhala rekonstrukce a je přichystána na dva pokoje, kuchyň, jídelnu, koupelnu a WC. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV1217BC026
Okres: Hodonín
Obec: Sudoměřice

Cena

2 200 000 Kč
Bez provize. Financování zajistíme.

Makléř

Ing. Horváthová Jana
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. Horváthová Jana
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BŘECLAV
Národních hrdinů 391/19, 69002 Břeclav
Prodej domu v lokalitě Sudoměřice, okres Hodonín - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Sudoměřice, okres Hodonín - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Sudoměřice, okres Hodonín - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Sudoměřice, okres Hodonín - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Sudoměřice, okres Hodonín - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Sudoměřice, okres Hodonín - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Sudoměřice, okres Hodonín - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Sudoměřice, okres Hodonín - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Sudoměřice, okres Hodonín - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Sudoměřice, okres Hodonín - obrázek č. 10


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Sudoměřice
Okres: Hodonín
Plocha užitná: 150 m²
Plocha pozemku: 894 m²
Stav: Dobrý
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
Budova: Cihlová
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Parkovaní: ano
Garáž: ano
Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Elektřina: 230V, 400V
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední plynové

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.