Staré Město - Petrušov, RD 3+1, 2+1, 1kk, 6 061m², zahrada - rodinný dům

Prodej domu Staré Město

AV1214BL009

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji komfortní usedlost v obci Staré Město - Petrušov u Moravské Třebové. Jedná se objekt nabízející 3 bytové jednotky o dispozicích 3+1, 2+1 a 1kk, které se dají využít jak k..

Nabízíme Vám k prodeji komfortní usedlost v obci Staré Město - Petrušov u Moravské Třebové.

Jedná se objekt nabízející 3 bytové jednotky o dispozicích 3+1, 2+1 a 1kk, které se dají využít jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci. Dům je kompletně vybaven a je připraven k okamžitému využití.

Byty nabízejí zrekonstruované kuchyně, koupelny, ale najdou se tu i původní historické prvky a vybavení. Na zemi je z velké části položena dlažba, topení je řešeno lokálními tepelnými zdroji na tuhá paliva.

Uzavřený zatravněný dvůr je jistotou naprostého soukromí a lze ho využít k aktivnímu či pasivnímu odpočinku, v létě k posezení u grilu či koupání v bazénu. Za nepříznivého počasí je možno využít společenskou místnost s krbem a biliárem.

Parkování vozového parku zajišťují 3 garáže.

Petrušov je součástí obce Staré Město a leží 9 km od Moravské Třebové, která nabízí veškerou občanskou vybavenost, od zdravotní péče až po nákupní možnosti. Samotná obec je vyhledávanou rekreační lokalitou, je to místo obklopené lesy, které zvou k pěším tůrám a výletům.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G.

S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV1214BL009
Okres: Svitavy
Obec: Staré Město

Makléř

Zouhar Petr
1 hvězda
3. LEVEL - TOP KLUB

Zouhar Petr
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 67801 Blansko
Prodej domu v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 10


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Staré Město
Okres: Svitavy
Plocha užitná: 720 m²
Plocha pozemku: 6061 m²
Stav: Velmi dobrý
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Polosamota
Budova: Smíšená
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice
Voda: Místní zdroj
Elektřina: 230V
Topení: Lokální tuhá paliva

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.