Šlapanice - Bedřichovice, RD 2 x 3+1 + 1+kk, terasa, pozemek 516 m2, všechny sítě - rodinný dům

Prodej domu Šlapanice

Šlapanice

V1257B024

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji vícegenerační rodinný dům, který lze rozdělit až na 3 bytové jednotky, ve vyhledávané lokalitě Šlapanice - Bedřichovice. Koncový řadový dům půdorysu tvaru L o přibližné užitné..

Nabízíme Vám k prodeji vícegenerační rodinný dům, který lze rozdělit až na 3 bytové jednotky, ve vyhledávané lokalitě Šlapanice - Bedřichovice. Koncový řadový dům půdorysu tvaru L o přibližné užitné ploše 334 m2 je cihlový, patrový, se sedlovou střechou. Prostorná půda nabízí možnost vestavby dalších místností. V každém patře je koupelna a toaleta, ve 2. NP terasa o výměře 13 m2. Dům je připojen na všechny veřejné sítě, navíc je na pozemku k dispozici vlastní studna a septik. Vytápění je řešeno v 1. NP přímotopy, v 2. NP plynovým kotlem. Je zavedená pevná telefonní linka, kabelová televize a internet. K domu náleží garáž s montážní jámou.
Na pozemek je možnost vjezdu, za domem je oplocená rovinatá zahrada o výměře 334 m2.
Šlapanice mají veškerou občanskou vybavenost, přímo z Bedřichovic rychlé spojení do Brna zajišťují linkové autobusy. Autem je to do centra Brna cca 15 minut jízdy.
Vzhledem k lokalitě, dispozicím a možnostem vybudování dalších místností lze dům využít k bydlení i podnikání.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V1257B024
Okres: Brno-venkov
Obec: Šlapanice

Cena

6 200 000 Kč
Bez provize. Financování zajistíme.

Makléř

Mlčochová Monika
1 hvězda
3. LEVEL - TOP KLUB

Mlčochová Monika
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 60300 Pisárky (Brno)
Prodej domu v lokalitě Šlapanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Šlapanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Šlapanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Šlapanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Šlapanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Šlapanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Šlapanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Šlapanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Šlapanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Šlapanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 10Prodej domu v lokalitě Šlapanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 11Prodej domu v lokalitě Šlapanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 12


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Šlapanice - Bedřichovice
Okres: Brno-venkov
Plocha užitná: 334 m²
Plocha pozemku: 516 m²
Stav: Dobrý
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Řadový
Umístění objektu: Klidná část obce
Budova: Cihlová
Zástavba: Obytná
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Zařízený: Částečně
Garáž: ano
Výtah: ne
Terasa: ano
Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Telekomunikace: Telefon, Kabelová televize
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace, Septik
Topení: Ústřední plynové, Ústřední tuhá paliva

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.