Rohozná, RD 4+1, 359 m2, zahrada, restaurace, komerce - rodinný dům

Prodej domu Rohozná

E1131BL054

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 4+1 se zavedenou restaurací v obci Rohozná. Rodinný dům je po celkové rekonstrukci. V přízemí domu se nachází výčep s restaurací o kapacitě..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 4+1 se zavedenou restaurací v obci Rohozná.
Rodinný dům je po celkové rekonstrukci. V přízemí domu se nachází výčep s restaurací o kapacitě 50 míst, dále sklad, kuchyně, WC, kotelna s novým kotlem na tuhá paliva.
V prvním patře je nově zrekonstruovaný byt 4+1 s novou kuchyňskou linkou, plovoucími podlahami, koupelnou s vanou i se sprchovým koutem.
Restaurace je plně vybavena a připravena ihned k provozu, jedná se o jedinou restauraci v této obci.
V domě jsou nové rozvody elektřiny, deskové radiátory, plastová okna se žaluziemi. Dům má zateplenou fasádu.
Před domem je k dispozici letní zahrádka pro cca 30 lidí.
Objekt je na hlavní trase směr Svitavy - Svojanov, Polička, tyto trasy jsou v létě hojně navštěvované turisty a cyklisty, nedaleko leží hrad Svojanov.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G.

Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E1131BL054
Okres: Svitavy
Obec: Rohozná

Makléř

Novotný Radek
1 hvězda
3. LEVEL - TOP KLUB

Novotný Radek
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 67801 Blansko
Prodej domu v lokalitě Rohozná, okres Svitavy - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Rohozná, okres Svitavy - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Rohozná, okres Svitavy - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Rohozná, okres Svitavy - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Rohozná, okres Svitavy - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Rohozná, okres Svitavy - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Rohozná, okres Svitavy - obrázek č. 7


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Rohozná
Okres: Svitavy
Plocha užitná: 200 m²
Plocha pozemku: 359 m²
Stav: Velmi dobrý
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Centrum obce
Budova: Cihlová
Energetická náročnost budovy: G

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.