Prostějov, RD 6+1, zahrada - rodinný dům

Prodej domu Prostějov

PRODÁNO / PRONAJATO

D1306V006

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji cihlový rodinný dům o dispozici 6+1 s možností půdní vestavby a rozšíření obytné plochy domu. Celková plocha pozemku je cca 483 m2, z toho přibližná zastavěná plocha..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji cihlový rodinný dům o dispozici 6+1 s možností půdní vestavby a rozšíření obytné plochy domu. Celková plocha pozemku je cca 483 m2, z toho přibližná zastavěná plocha je 208 m2, přibližná podlahová plocha je 123 m2 a zahrada o velikosti cca 161 m2. Před zahradou se nachází dvorek, který nabízí skvělé soukromí pro rodinu a posezení s přáteli.
K obytné části domu patří přízemí, kde je umístěno šest obyvatelných pokojů, dále chodba, kuchyň, koupelna a komora. Ve druhém patře je prostorná půda s možností půdní vestavby. V celém domě je vytápění zajištěno plynovým topením. Dům má původní dřevěné podlahy, rozvody jsou částečně v mědi.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: D1306V006
Okres: Prostějov
Obec: Prostějov

Makléř

Zapletalová Magda
2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Zapletalová Magda
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka VYŠKOV
Masarykovo náměstí 61/29, 68201 Vyškov-Město (Vyškov)
Prodej domu v lokalitě Prostějov, okres Prostějov - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Prostějov, okres Prostějov - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Prostějov, okres Prostějov - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Prostějov, okres Prostějov - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Prostějov, okres Prostějov - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Prostějov, okres Prostějov - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Prostějov, okres Prostějov - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Prostějov, okres Prostějov - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Prostějov, okres Prostějov - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Prostějov, okres Prostějov - obrázek č. 10


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Prostějov
Okres: Prostějov
Plocha užitná: 208 m²
Plocha pozemku: 483 m²
Stav: Dobrý
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Řadový
Umístění objektu: Centrum obce
Budova: Cihlová
Zástavba: Obchodní a obytná
Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná
podle vyhlášky: vyhláška 78/2013 Sb

Vybavení

Parkovaní: ano
Výtah: ne
Sklep: ano
Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Lokální plynové

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.