Nemotice, RD 2x 2+1, 1 600 m2, zahrada - rodinný dům

Prodej domu Nemotice

E3131BL023-1

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji původní hospodářský objekt se 2 bytovými jednotkami, kancelářemi, skladovými prostory, chlévy a dílenskými prostory (servis hospodářské techniky). Po celkové..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji původní hospodářský objekt se 2 bytovými jednotkami, kancelářemi, skladovými prostory, chlévy a dílenskými prostory (servis hospodářské techniky).

Po celkové rekonstrukci bude objekt vhodný pro spojené bydlení a podnikání.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G.

Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E3131BL023-1
Okres: Vyškov
Obec: Nemotice

Makléř

Novotný Radek
1 hvězda
3. LEVEL - TOP KLUB

Novotný Radek
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 67801 Blansko
Prodej domu v lokalitě Nemotice, okres Vyškov - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Nemotice, okres Vyškov - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Nemotice, okres Vyškov - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Nemotice, okres Vyškov - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Nemotice, okres Vyškov - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Nemotice, okres Vyškov - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Nemotice, okres Vyškov - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Nemotice, okres Vyškov - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Nemotice, okres Vyškov - obrázek č. 9


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Nemotice
Okres: Vyškov
Plocha užitná: 250 m²
Plocha pozemku: 6564 m²
Stav: Před rekonstrukcí
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
Budova: Cihlová
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Místní zdroj
Elektřina: 230V, 400V
Topení: Lokální tuhá paliva

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.