Nebovidy, chata 3+1, podsklepená, zahrada - rodinný dům

Prodej chaty Nebovidy

PRODÁNO / PRONAJATO

V192B062

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chatu 3+1 v obci Nebovidy o CP 378m2. Chata je celoročně obyvatelná, částečně podsklepená,v 1.NP: se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyně, šatna, koupelna..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chatu 3+1 v obci Nebovidy o CP 378m2. Chata je celoročně obyvatelná, částečně podsklepená,v 1.NP: se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyně, šatna, koupelna s vanou a lázeňským kotlem, 2.NP: ložnice, pokoj, 3.NP: úložný prostor, kde je možnost vybudovat půdní vestavbu. Na podlaze v pokojích jsou dřevěné podlahy. K užívání je také zahrada o CP 329m2, vlastní studna, topení na tuhá paliva.

V okolí je krásná příroda, údolí říčky Bobravy, cyklostezky, les.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G.

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V192B062
Okres: Brno-venkov
Obec: Nebovidy

Makléř

Ujčík Luboš
2 hvězdy 2 hvězdy
3. LEVEL - TOP KLUB

Ujčík Luboš
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 60300 Pisárky (Brno)
Prodej domu v lokalitě Nebovidy, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Nebovidy, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Nebovidy, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Nebovidy, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Nebovidy, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Nebovidy, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Nebovidy, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Nebovidy, okres Brno-venkov - obrázek č. 8


Informace

Kategorie nemovitosti: Chata
Lokalita: Nebovidy
Okres: Brno-venkov
Plocha užitná: 80 m²
Plocha pozemku: 378 m²
Plocha zastavěná: 49 m²
Stav: Velmi dobrý
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
Budova: Cihlová

Vybavení

Parkovaní: ano
Elektřina: 230V

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.